Vereniging 'AV Rijssen' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Hannah Wessels MJC Kogel
  • 9,31
  • Hidde Hofste JJC Speer
  • 36,81
  • Maureen Rekers MJD 60m
  • 9,21
  • Margót Lankamp MJC Hoog
  • 1,40
  • Frank Seppenwoolde JJC Ver
  • 4,72
  • Jan Hiltjesdam JJC 800m
  • 2:18,81
  • Wouter Seppenwoolde JJD 1000m
  • 3:17,47
  • Britt Oplaat MJC 800m
  • 2:27,55
  • Niek Nijman JJD 1000m
  • 3:07,55
  • Margo Schippers MJC Ver
  • 4,78
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Frank Seppenwoolde AV Rijssen JC 13,94 -1.7 m/s--- 541
    Martijn Breukink AV Rijssen JC 14,02 -1.7 m/s--- 531
    Bjorn Lankamp AV Rijssen JC 14,41 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jan Hiltjesdam AV Rijssen JC 2:18,81 2:18,70 675
    Laurence ten Brinke AV Rijssen JC 2:37,57 --- 490
    Pim Bakker AV Rijssen JC DNS 2:20,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Boaz Elbertsen AV Rijssen JC 18,27 -0.3 m/s18,71 466
    Niels Dennekamp AV Rijssen JC 19,67 -0.3 m/s--- 381
    Willem Boerman AV Rijssen JC 22,89 -0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hidde Hofste AV Rijssen JC 36,81 --- 596
    Niels Dennekamp AV Rijssen JC 30,42 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hidde Hofste AV Rijssen JC 34,50 --- 541
    Frank Seppenwoolde AV Rijssen JC 29,43 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Boaz Elbertsen AV Rijssen JC 7,66 --- 403
    Ruben Steenbergen AV Rijssen JC 4,91 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Matthijs v... den Belt AV Rijssen JC 1,35 --- 499
    Willem Boerman AV Rijssen JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Frank Seppenwoolde AV Rijssen JC 4,72 +0.5 m/s--- 564
    Matthijs v... den Belt AV Rijssen JC 4,37 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian van den Belt AV Rijssen JD 12,13 -0.2 m/s11,70 450
    Lukas Beukers AV Rijssen JD 12,49 -0.2 m/s11,50 402
    Brent Vossebelt AV Rijssen JD 14,90 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Niek Nijman AV Rijssen JD 3:07,55 3:10,00 637
    Wouter Seppenwoolde AV Rijssen JD 3:17,47 3:10,00 563
    Max Swabedissen AV Rijssen JD 3:20,85 3:10,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lukas Beukers AV Rijssen JD 16,42 +0.6 m/s16,50 297
    Brent Vossebelt AV Rijssen JD 18,60 +0.1 m/s--- 168


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Twan Ligtenberg AV Rijssen JD 17,70 --- 279
    Stefan Steenbergen AV Rijssen JD 14,56 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Twan Ligtenberg AV Rijssen JD 7,63 --- 401
    Levi Elbertsen AV Rijssen JD 5,85 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Twan Ligtenberg AV Rijssen JD 1,35 --- 499
    Max Swabedissen AV Rijssen JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian van den Belt AV Rijssen JD 3,77 +1.3 m/s--- 372
    Levi Elbertsen AV Rijssen JD 3,13 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sarah ter Keurst AV Rijssen MC 12,19 -0.2 m/s--- 442
    Margót Lankamp AV Rijssen MC 12,63 -0.2 m/s--- 385
    Yasminn Kreijkes AV Rijssen MC 12,86 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Britt Oplaat AV Rijssen MC 2:27,55 2:36,17 583
    Milou Oplaat AV Rijssen MC 2:42,11 2:42,00 451


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Margo Schippers AV Rijssen MC 14,44 +0.1 m/s14,16 448
    Margót Lankamp AV Rijssen MC 15,63 +0.5 m/s--- 353
    Esther Bor AV Rijssen MC 16,80 +0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hannah Wessels AV Rijssen MC 22,74 --- 356
    Joanne Averesch AV Rijssen MC 19,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hannah Wessels AV Rijssen MC 9,31 --- 489
    Joanne Averesch AV Rijssen MC 9,05 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Margót Lankamp AV Rijssen MC 1,40 --- 541
    Esther Bor AV Rijssen MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Margo Schippers AV Rijssen MC 4,78 -0.4 m/s--- 576
    Yasminn Kreijkes AV Rijssen MC 3,00 -1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maureen Rekers AV Rijssen MD 9,21 +1.1 m/s8,90 510
    Roos de Wilde AV Rijssen MD 10,20 +0.2 m/s9,50 348
    Lotte Nijkamp AV Rijssen MD 10,43 -2.4 m/s9,80 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen MD 3:47,46 3:35,00 378
    Lotte Nijkamp AV Rijssen MD 4:07,89 4:00,00 278


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Roos de Wilde AV Rijssen MD 12,92 -2.2 m/s13,04 291
    Naomi Wessels AV Rijssen MD 13,74 -1.2 m/s13,73 227
    Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen MD 14,05 -1.2 m/s13,35 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Carmen Dennekamp AV Rijssen MD 14,09 --- 202
    Ruth Steenbergen AV Rijssen MD 12,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Bijpost AV Rijssen MD 19,24 --- 293
    Carmen Dennekamp AV Rijssen MD 12,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Bijpost AV Rijssen MD 8,01 --- 422
    Naomi Wessels AV Rijssen MD 7,41 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Naomi Wessels AV Rijssen MD 1,20 --- 389
    Anne Bijpost AV Rijssen MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maureen Rekers AV Rijssen MD 3,70 +0.5 m/s--- 358
    Ruth Steenbergen AV Rijssen MD 2,94 +0.3 m/s--- 0