Vereniging 'AV Hanzesport' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sara Bloem MJD 60m
  • 9,01
  • Nienke Albers MJC Hoog
  • 1,45
  • Bas Verbraak JJC Hoog
  • 1,50
  • Hugo Schouten JJC 100m
  • 13,54
  • Hugo Schouten JJC Hoog
  • 1,55
  • Fedor de Pagter JJC Kogel
  • 10,21
  • Olivia Greven MJC 80m
  • 11,10
  • Sus de Ridder JJC 800m
  • 2:34,75
  • Nienke Albers MJC Ver
  • 4,82
  • Marije Maas MJC 80m
  • 11,48
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Hugo Schouten AV Hanzesport JC 13,54 +2.4 m/s--- 593
    Sus de Ridder AV Hanzesport JC 15,13 +2.4 m/s--- 403
    Sebastiaan...selenberg AV Hanzesport JC 16,89 +2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sus de Ridder AV Hanzesport JC 2:34,75 --- 515
    Tijn Jonker AV Hanzesport JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JC 24,69 --- 409
    Tijn Jonker AV Hanzesport JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JC 29,73 --- 470
    Bas Verbraak AV Hanzesport JC 24,50 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fedor de Pagter AV Hanzesport JC 10,21 --- 533


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hugo Schouten AV Hanzesport JC 1,55 --- 663
    Bas Verbraak AV Hanzesport JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sebastiaan...selenberg AV Hanzesport JC 3,40 +0.9 m/s--- 298
    Tijn Jonker AV Hanzesport JC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Olivia Greven AV Hanzesport MC 11,10 -0.8 m/s10,81 602
    Marije Maas AV Hanzesport MC 11,48 -0.8 m/s11,03 543
    Anique Snelder AV Hanzesport MC 12,15 +0.3 m/s11,91 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maam de Ridder AV Hanzesport MC 2:37,84 --- 487
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MC 2:38,49 --- 482
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MC 2:56,39 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Olivia Greven AV Hanzesport MC 14,32 +1.1 m/s--- 459
    Maam de Ridder AV Hanzesport MC 14,83 +1.1 m/s--- 415
    Veerle Mol AV Hanzesport MC 15,05 +1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stella Hoekstra AV Hanzesport MC 15,90 17,24 226
    Fie Ingenhoven AV Hanzesport MC 12,47 12,13 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maam de Ridder AV Hanzesport MC 7,85 --- 413
    Marije Maas AV Hanzesport MC 6,18 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nienke Albers AV Hanzesport MC 1,45 1,45 582
    Anique Snelder AV Hanzesport MC 1,25 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nienke Albers AV Hanzesport MC 4,82 -0.1 m/s4,67 585
    Veerle Mol AV Hanzesport MC 4,29 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sara Bloem AV Hanzesport MD 9,01 +1.1 m/s8,83 547
    Louise He...hooijmans AV Hanzesport MD 9,85 -1.5 m/s--- 401
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD 10,11 -1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Algera AV Hanzesport MD 3:46,08 --- 386
    Maaike Ross AV Hanzesport MD 4:02,63 --- 302


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD 12,00 +0.4 m/s--- 375
    Roos van Eck AV Hanzesport MD 14,39 +0.4 m/s--- 180


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD 16,68 --- 258
    Roos van Eck AV Hanzesport MD 12,80 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Algera AV Hanzesport MD 19,08 --- 290
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD 14,99 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roos van Eck AV Hanzesport MD 6,20 --- 318
    Anne Braakhekke AV Hanzesport MD 6,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Louise He...hooijmans AV Hanzesport MD 1,35 --- 499
    Juliet Diederen AV Hanzesport MD 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sara Bloem AV Hanzesport MD 3,88 -1.8 m/s--- 394
    Isis Bruinsma AV Hanzesport MD 3,26 -1.2 m/s--- 0