Vereniging 'AV Haaksbergen' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tom Klein Poelhuis JJC 800m
  • 2:30,35
  • Jelle Golbach JJC Hoog
  • 1,70
  • Isabelle Scholten MJD Kogel
  • 10,26
  • Tosca Oudshoorn MJC Hoog
  • 1,45
  • Tom Klein Poelhuis JJC 100m
  • 13,09
  • Isabelle Scholten MJD Hoog
  • 1,40
  • Kyonne Ruardij MJD 60m
  • 9,22
  • Rens Stegink JJC Ver
  • 4,58
  • Tosca Oudshoorn MJC 80m
  • 11,70
  • Rens Stegink JJC 100mH
  • 17,49
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom Klein Poelhuis AV Haaksbergen JC 13,09 -1.5 m/s12,40 655
    Thomas Siemerink AV Haaksbergen JC 14,66 +2.4 m/s14,81 455


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom Klein Poelhuis AV Haaksbergen JC 2:30,35 2:36,37 556
    Thomas Siemerink AV Haaksbergen JC 3:00,70 --- 314


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rens Stegink AV Haaksbergen JC 17,49 -2.2 m/s16,98 519
    Jelle Golbach AV Haaksbergen JC 18,68 -0.3 m/s17,58 440


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelle Knoef AV Haaksbergen JC 26,79 29,08 444


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelle Knoef AV Haaksbergen JC 28,87 19,08 457


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Siemerink AV Haaksbergen JC 7,66 6,53 403


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelle Golbach AV Haaksbergen JC 1,70 1,65 779


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rens Stegink AV Haaksbergen JC 4,58 -0.7 m/s4,93 535


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tijn Kuit AV Haaksbergen JD 12,04 +0.0 m/s--- 462


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijn Kuit AV Haaksbergen JD 3:41,46 4:01,18 411


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ruben van Sark AV Haaksbergen JD 16,39 +0.6 m/s16,76 299


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben van Sark AV Haaksbergen JD 20,70 --- 337


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Collin Oosting AV Haaksbergen JD 5,32 6,49 263


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Koen Wilens AV Haaksbergen JD 1,30 1,25 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Collin Oosting AV Haaksbergen JD 3,13 -0.7 m/s3,57 244
    Koen Wilens AV Haaksbergen JD 2,96 -1.3 m/s3,45 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tosca Oudshoorn AV Haaksbergen MC 11,70 -0.8 m/s11,27 510
    Britt Orriëns AV Haaksbergen MC 15,43 -1.5 m/s14,55 98


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Britt Orriëns AV Haaksbergen MC DNS 4,86 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tosca Oudshoorn AV Haaksbergen MC 1,45 1,50 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tosca Oudshoorn AV Haaksbergen MC 4,10 +2.0 m/s4,43 438
    Britt Orriëns AV Haaksbergen MC 2,54 -2.0 m/s2,67 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kyonne Ruardij AV Haaksbergen MD 9,22 +1.1 m/s8,92 508


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kyonne Ruardij AV Haaksbergen MD 3:32,91 4:03,12 462
    Kyara Ruardij AV Haaksbergen MD 3:42,62 3:40,93 405


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elin Ottenschot AV Haaksbergen MD 12,67 -2.2 m/s14,95 313
    Kyara Ruardij AV Haaksbergen MD 13,26 -1.2 m/s13,36 264


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber van Rijn AV Haaksbergen MD 11,34 12,59 136


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elin Ottenschot AV Haaksbergen MD 12,80 --- 158
    Amber van Rijn AV Haaksbergen MD 10,98 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabelle Scholten AV Haaksbergen MD 10,26 9,80 535


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabelle Scholten AV Haaksbergen MD 1,40 1,30 541


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Amber van Rijn AV Haaksbergen MD 3,23 -1.0 m/s3,31 264