Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Megan Broekhuis MJC Hoog
  • 1,50
  • Felix van Dijk JJD 80m
  • 10,78
  • Rixt ter Woord MJD Hoog
  • 1,50
  • Jorten Löhr JJC Hoog
  • 1,40
  • Denzel Kammeron JJC Ver
  • 5,11
  • Jaenelle Kammeron MJD 60m
  • 8,74
  • Megan Broekhuis MJC Ver
  • 4,65
  • Denzel Kammeron JJC 100m
  • 12,94
  • Megan Broekhuis MJC 80m
  • 11,26
  • Timo Janssen JJD 1000m
  • 3:16,81
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Denzel Kammeron AV Daventria 1906 JC 12,94 -1.5 m/s12,83 677
    Martijn Darwinkel AV Daventria 1906 JC 15,37 -1.5 m/s13,80 378
    Casper Boer AV Daventria 1906 JC 15,48 -1.5 m/s13,20 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jorten Löhr AV Daventria 1906 JC 2:52,91 2:25,00 368
    Olivier van Noort AV Daventria 1906 JC DNS 2:21,00 0
    Mauritz Booij AV Daventria 1906 JC DNF 2:35,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan Gestel AV Daventria 1906 JC 20,66 -2.2 m/s14,52 328
    Joas Schoppert AV Daventria 1906 JC 21,05 -2.2 m/s14,81 308
    Denzel Kammeron AV Daventria 1906 JC DNS 13,74 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Casper Boer AV Daventria 1906 JC 18,21 --- 289
    Mauritz Booij AV Daventria 1906 JC 13,78 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Martijn Darwinkel AV Daventria 1906 JC 16,85 --- 246
    Niels de Gruijl AV Daventria 1906 JC 14,60 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Gestel AV Daventria 1906 JC 8,40 --- 442
    Niels de Gruijl AV Daventria 1906 JC 7,77 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jorten Löhr AV Daventria 1906 JC 1,40 --- 541
    Kaan Bulbul AV Daventria 1906 JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Denzel Kammeron AV Daventria 1906 JC 5,11 +0.6 m/s--- 642
    Kaan Bulbul AV Daventria 1906 JC 3,38 -1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Felix van Dijk AV Daventr...JD Team 1 10,78 -0.2 m/s10,89 656
    Timo Janssen AV Daventr...JD Team 1 11,86 -0.2 m/s11,80 487
    Thijs van ...wershaven AV Daventr...JD Team 1 12,14 -0.2 m/s12,25 0
    Marijn Roesink AV Daventr...JD Team 2 12,52 +3.2 m/s12,71 399
    Sten Voogd AV Daventr...JD Team 2 13,35 +3.2 m/s13,80 300


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Timo Janssen AV Daventr...JD Team 1 3:16,81 3:21,00 568
    Matthijs Klaasboer AV Daventr...JD Team 1 3:40,06 3:35,00 419
    Tomas van Leeuwen AV Daventr...JD Team 1 3:43,53 3:38,00 0
    Costas Darlas AV Daventr...JD Team 2 3:58,55 3:52,00 322
    Luca Naezer AV Daventr...JD Team 2 4:03,85 4:03,00 297


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Matthijs Klaasboer AV Daventr...JD Team 1 16,88 +1.5 m/s14,83 267
    Daan Wesselink AV Daventr...JD Team 1 17,14 +1.5 m/s14,89 251
    Ingmar van Noort AV Daventr...JD Team 2 17,64 +1.5 m/s15,21 221
    Tomas van Leeuwen AV Daventr...JD Team 1 17,70 +1.5 m/s14,31 0
    Miguel van der Sluys AV Daventr...JD Team 2 19,02 +0.6 m/s15,42 147


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs van ...wershaven AV Daventr...JD Team 1 26,35 --- 437
    Ingmar van Noort AV Daventr...JD Team 2 17,18 --- 268
    Niels Groenhuizen AV Daventr...JD Team 1 14,79 --- 0
    Luca Naezer AV Daventr...JD Team 2 10,17 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luca Naezer AV Daventr...JD Team 2 6,66 --- 346
    Daan Wesselink AV Daventr...JD Team 1 6,57 --- 341
    Costas Darlas AV Daventr...JD Team 2 5,90 --- 0
    Niels Groenhuizen AV Daventr...JD Team 1 5,53 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Wesselink AV Daventr...JD Team 1 1,30 --- 462
    Miguel van der Sluys AV Daventr...JD Team 2 1,25 --- 426
    Matthijs Klaasboer AV Daventr...JD Team 1 1,20 --- 0
    Marijn Roesink AV Daventr...JD Team 2 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Felix van Dijk AV Daventr...JD Team 1 3,77 -0.9 m/s--- 372
    Timo Janssen AV Daventr...JD Team 1 3,75 -0.9 m/s--- 0
    Sten Voogd AV Daventr...JD Team 2 3,07 -1.3 m/s--- 232
    Miguel van der Sluys AV Daventr...JD Team 2 3,04 -1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Megan Broekhuis AV Daventria 1906 MC 11,26 -0.8 m/s11,26 577
    Elena de Romph AV Daventria 1906 MC 11,78 +0.3 m/s11,89 499


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anna Oosterwegel AV Daventria 1906 MC 2:39,35 2:32,00 474
    Nienke Marringa AV Daventria 1906 MC 3:05,25 2:45,00 284
    Luna Zerb AV Daventria 1906 MC 3:58,80 2:51,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anna Oosterwegel AV Daventria 1906 MC 14,04 +0.1 m/s13,69 484
    Nienke Marringa AV Daventria 1906 MC 16,39 +0.1 m/s14,89 299


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luna Zerb AV Daventria 1906 MC 11,02 --- 115
    Janne Salverda AV Daventria 1906 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elena de Romph AV Daventria 1906 MC 6,60 --- 342
    Janne Salverda AV Daventria 1906 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Megan Broekhuis AV Daventria 1906 MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Megan Broekhuis AV Daventria 1906 MC 4,65 +1.2 m/s--- 550


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jaenelle Kammeron AV Daventr...MD Team 1 8,74 +1.1 m/s9,06 600
    Dyviona Isenia AV Daventr...MD Team 1 9,70 -2.4 m/s10,21 426
    Evy Smit AV Daventr...MD Team 2 9,88 +0.2 m/s9,61 397
    Elaine van...r Heijden AV Daventr...MD Team 2 10,51 -2.4 m/s9,82 303
    Mette Klein Baltink AV Daventr...MD Team 2 10,74 -2.4 m/s10,12 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisa van Baalen AV Daventr...MD Team 1 4:00,42 4:04,00 313
    Cindy Hofstede AV Daventr...MD Team 2 4:02,16 3:59,41 305
    Evy Smit AV Daventr...MD Team 2 4:07,92 4:05,00 278
    Yanniek Keizer AV Daventr...MD Team 1 4:41,97 4:01,00 143


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lisa van Baalen AV Daventr...MD Team 1 13,34 -2.2 m/s12,89 257
    Carlijn B...sembinder AV Daventr...MD Team 2 14,12 -1.2 m/s13,16 199
    Beauwine Huisman AV Daventr...MD Team 2 15,01 -2.2 m/s14,93 140
    Yanniek Keizer AV Daventr...MD Team 1 18,33 -2.2 m/s12,31 0
    Tirza Bettenhaussen AV Daventr...MD Team 1 19,87 -2.2 m/s12,21 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yanniek Keizer AV Daventr...MD Team 1 9,05 --- 75
    Cindy Hofstede AV Daventr...MD Team 2 8,94 --- 71
    Beauwine Huisman AV Daventr...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rixt ter Woord AV Daventr...MD Team 1 13,84 --- 181
    Mette Klein Baltink AV Daventr...MD Team 2 13,36 --- 171


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rixt ter Woord AV Daventr...MD Team 1 8,96 --- 471
    Elaine van...r Heijden AV Daventr...MD Team 2 4,82 --- 229


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rixt ter Woord AV Daventr...MD Team 1 1,50 --- 623
    Mette Klein Baltink AV Daventr...MD Team 2 1,25 --- 426
    Tirza Bettenhaussen AV Daventr...MD Team 1 NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dyviona Isenia AV Daventr...MD Team 1 3,57 -1.8 m/s--- 332
    Jaenelle Kammeron AV Daventr...MD Team 1 3,34 -1.8 m/s--- 0
    Carlijn B...sembinder AV Daventr...MD Team 2 3,22 -1.0 m/s--- 262
    Beauwine Huisman AV Daventr...MD Team 2 2,76 -1.1 m/s--- 0