Vereniging 'AV Atletics Nijverdal' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Moniek Timmer MJC 80m
  • 11,95
  • Simon Borkent JJD 1000m
  • 3:28,22
  • Joran Klumperman JJD Speer
  • 26,13
  • Liselot Nekkers MJD 60m
  • 9,46
  • Jonas Phijffers JJD Hoog
  • 1,40
  • Tessa Meesters MJC 800m
  • 2:39,26
  • Jonas Phijffers JJD 80m
  • 10,75
  • Philine Eshuis MJD 60m
  • 9,50
  • Lotte Prakken MJC Hoog
  • 1,40
  • Imre ter Halle JJD 1000m
  • 3:37,43
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jonas Phijffers AV Atletic...verdal JD 10,75 -0.2 m/s10,60 661
    Casper Timmer AV Atletic...verdal JD 13,39 -0.4 m/s--- 295
    Imre ter Halle AV Atletic...verdal JD 14,27 +3.2 m/s13,50 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Simon Borkent AV Atletic...verdal JD 3:28,22 --- 491
    Imre ter Halle AV Atletic...verdal JD 3:37,43 4:01,00 435
    Tygo Willems AV Atletic...verdal JD 3:37,67 3:31,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joran Klumperman AV Atletic...verdal JD 17,03 +0.6 m/s18,33 258
    Casper Timmer AV Atletic...verdal JD 18,29 +0.9 m/s--- 185
    Abel Pol AV Atletic...verdal JD 18,73 +0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joran Klumperman AV Atletic...verdal JD 26,13 27,95 433
    Abel Pol AV Atletic...verdal JD 15,51 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Simon Borkent AV Atletic...verdal JD 6,44 --- 333
    Casper Timmer AV Atletic...verdal JD 6,33 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jonas Phijffers AV Atletic...verdal JD 1,40 1,55 541
    Abel Pol AV Atletic...verdal JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tygo Willems AV Atletic...verdal JD 3,94 -0.3 m/s4,15 406
    Imre ter Halle AV Atletic...verdal JD 2,62 -1.7 m/s3,25 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Moniek Timmer AV Atletic...verdal MC 11,95 -1.5 m/s--- 475
    Lotte Prakken AV Atletic...verdal MC 12,17 -1.5 m/s--- 444


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tessa Meesters AV Atletic...verdal MC 2:39,26 --- 475
    Bea Post AV Atletic...verdal MC 2:49,38 --- 394


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bea Post AV Atletic...verdal MC 15,40 +1.1 m/s--- 370
    Yara Telgenkamp AV Atletic...verdal MC 15,79 +0.5 m/s--- 341


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marel Vrerink AV Atletic...verdal MC 15,22 --- 212
    Tessa Meesters AV Atletic...verdal MC 11,79 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Phoebe Nieland AV Atletic...verdal MC 7,50 --- 394
    Marel Vrerink AV Atletic...verdal MC 5,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lotte Prakken AV Atletic...verdal MC 1,40 --- 541
    Phoebe Nieland AV Atletic...verdal MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Moniek Timmer AV Atletic...verdal MC 4,13 +0.4 m/s--- 444
    Yara Telgenkamp AV Atletic...verdal MC 3,93 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Liselot Nekkers AV Atletic...verdal MD 9,46 +0.2 m/s9,60 466
    Philine Eshuis AV Atletic...verdal MD 9,50 +0.2 m/s9,40 459
    Annemijn Eshuis AV Atletic...verdal MD 9,88 -2.4 m/s10,00 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Philine Eshuis AV Atletic...verdal MD 3:36,24 3:45,00 442
    Sylvie Meesters AV Atletic...verdal MD 3:44,10 --- 397
    Estée Scheers AV Atletic...verdal MD 3:56,97 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dimphy Nieland AV Atletic...verdal MD 13,95 -2.2 m/s--- 211
    Liselot Nekkers AV Atletic...verdal MD 14,28 -2.2 m/s--- 188
    Estée Scheers AV Atletic...verdal MD 15,52 -2.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Madelief Luning AV Atletic...verdal MD 12,44 --- 163
    Anne Prakken AV Atletic...verdal MD 11,32 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Prakken AV Atletic...verdal MD 12,82 --- 158
    Madelief Luning AV Atletic...verdal MD 11,11 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Prakken AV Atletic...verdal MD 6,41 6,00 331
    Madelief Luning AV Atletic...verdal MD 4,52 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tessa Filart AV Atletic...verdal MD 1,15 --- 352
    Sylvie Meesters AV Atletic...verdal MD 1,10 1,15 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Annemijn Eshuis AV Atletic...verdal MD 3,42 +0.5 m/s--- 302
    Philine Eshuis AV Atletic...verdal MD 3,21 -0.7 m/s--- 0