Vereniging 'AV Archeus' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luke Hiddink JJD Speer
  • 15,90
  • Ezra Somers JJD 1000m
  • 3:30,27
  • Elisanne Buunk MJC 80m
  • 12,78
  • Dieuwertje Jansen MJC 80m
  • 12,78
  • Dewi Nijrolder MJC Hoog
  • 1,25
  • Ezra Somers JJD 80m
  • 13,54
  • Ezra Somers JJD Hoog
  • 1,25
  • Daphne de Koning MJC 800m
  • 2:53,74
  • Erben te Kortschot JJD Kogel
  • 5,63
  • Dieuwertje Jansen MJC Kogel
  • 7,46
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ezra Somers AV Archeus JD 13,54 -0.4 m/s--- 279
    Erben te Kortschot AV Archeus JD 14,33 -0.4 m/s--- 197


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ezra Somers AV Archeus JD 3:30,27 --- 478


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Erben te Kortschot AV Archeus JD 20,07 +0.9 m/s--- 97


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luke Hiddink AV Archeus JD 15,90 --- 241


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Erben te Kortschot AV Archeus JD 5,63 --- 283
    Luke Hiddink AV Archeus JD 4,50 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ezra Somers AV Archeus JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luke Hiddink AV Archeus JD 2,94 -1.2 m/s--- 206


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elisanne Buunk AV Archeus MC 12,78 -1.5 m/s--- 366
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC 12,78 -1.5 m/s--- 366


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daphne de Koning AV Archeus MC 2:53,74 --- 362
    Lara Putto AV Archeus MC 2:54,58 --- 356


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elisanne Buunk AV Archeus MC 17,02 +2.0 m/s--- 258
    Dewi Nijrolder AV Archeus MC 17,03 +2.0 m/s--- 258


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lara Putto AV Archeus MC 16,15 --- 231


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dieuwertje Jansen AV Archeus MC 7,46 --- 392


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dewi Nijrolder AV Archeus MC 1,25 --- 426
    Elisanne Buunk AV Archeus MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daphne de Koning AV Archeus MC 3,25 +2.5 m/s--- 268