Vereniging 'Atletico `73' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sydney Kempers MJD Hoog
  • 1,15
  • Anne Rewinkel MJC Ver
  • 3,94
  • Ines Cornelissen MJD Kogel
  • 8,29
  • Thomas Gonggrijp JJC Hoog
  • 1,45
  • Fabian van Rooij JJC Ver
  • 4,31
  • Thomas Gonggrijp JJC 800m
  • 2:38,42
  • Luuk Reijers JJD 1000m
  • 3:41,13
  • Anne Rewinkel MJC 80m
  • 11,58
  • Maxime Guddas MJD 60m
  • 9,59
  • Timon Kraan JJC Kogel
  • 8,16
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kasper Weijkamp Atletico `73 JC 15,10 -1.5 m/s14,58 407
    Robin Toonen Atletico `73 JC 16,31 +2.4 m/s17,21 287


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Gonggrijp Atletico `73 JC 2:38,42 2:32,32 482


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fabian van Rooij Atletico `73 JC 19,13 -0.3 m/s17,22 412
    Thomas Gonggrijp Atletico `73 JC 19,77 -0.3 m/s19,22 375


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Robin Toonen Atletico `73 JC 17,80 --- 281


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Timon Kraan Atletico `73 JC 24,85 --- 392


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Timon Kraan Atletico `73 JC 8,16 --- 430


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Gonggrijp Atletico `73 JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fabian van Rooij Atletico `73 JC 4,31 +0.1 m/s--- 480
    Kasper Weijkamp Atletico `73 JC 3,87 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sjoerd Dammers Atletico `73 JD 12,72 +3.2 m/s12,70 374
    Luuk Reijers Atletico `73 JD 12,96 +3.2 m/s13,20 345
    Ian te Kaat Atletico `73 JD DNS 15,76 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luuk Reijers Atletico `73 JD 3:41,13 3:54,58 413
    Twan Geven Atletico `73 JD 3:42,99 3:38,60 403
    Bas ten Camp Atletico `73 JD 4:18,31 4:04,74 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jop Kraaijenbrink Atletico `73 JD 17,07 -0.7 m/s--- 255
    Twan Geven Atletico `73 JD 18,18 +1.5 m/s12,50 191
    Ian te Kaat Atletico `73 JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bas ten Camp Atletico `73 JD 20,55 20,23 334
    Jorben Kraan Atletico `73 JD 17,38 15,71 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luuk Reijers Atletico `73 JD 7,41 7,47 389
    Jop Kraaijenbrink Atletico `73 JD 4,90 6,85 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Dammers Atletico `73 JD 1,15 1,10 0
    Bas ten Camp Atletico `73 JD 1,15 1,20 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorben Kraan Atletico `73 JD 2,92 -1.9 m/s3,35 202
    Ian te Kaat Atletico `73 JD DNS 2,31 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anne Rewinkel Atletico `73 MC 11,58 +0.3 m/s11,68 528
    Lisa Peters Atletico `73 MC 13,00 -0.8 m/s9,51 340
    Kiara Buitenhuis Atletico `73 MC 13,03 -0.8 m/s12,50 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jill Jansen Atletico `73 MC 3:03,83 2:50,32 293
    Kiara Buitenhuis Atletico `73 MC 3:18,57 3:20,00 206


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jennifer Scheuter Atletico `73 MC 18,09 +1.1 m/s--- 196
    Lisa Peters Atletico `73 MC DNS 16,11 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sarah-Luna Mulder Atletico `73 MC 16,62 --- 241


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sarah-Luna Mulder Atletico `73 MC 5,35 --- 265
    Jennifer Scheuter Atletico `73 MC 4,55 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jennifer Scheuter Atletico `73 MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anne Rewinkel Atletico `73 MC 3,94 +0.9 m/s--- 406
    Jill Jansen Atletico `73 MC 3,38 -2.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maxime Guddas Atletico `73 MD 9,59 -1.5 m/s--- 444
    Sanam Hashemy Atletico `73 MD 10,36 +0.2 m/s9,70 325


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sydney Kempers Atletico `73 MD 4:17,69 4:00,10 236


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ines Cornelissen Atletico `73 MD 12,99 -1.2 m/s13,40 286
    Julia-Jean Mulder Atletico `73 MD 14,37 +0.4 m/s--- 182


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julia-Jean Mulder Atletico `73 MD 13,98 15,90 199
    Sanam Hashemy Atletico `73 MD 9,71 9,01 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julia-Jean Mulder Atletico `73 MD 17,55 16,23 260


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ines Cornelissen Atletico `73 MD 8,29 8,84 437


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sydney Kempers Atletico `73 MD 1,15 1,25 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maxime Guddas Atletico `73 MD 3,42 -2.8 m/s--- 302