Vereniging 'AC TION' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lienke Hooiveld MJD Hoog
  • 1,25
  • Daan Oosterhuis JJD 80m
  • 11,77
  • Bram van der Kooi JJC Hoog
  • 1,40
  • Idilay Kaymaz MJD 60mH
  • 10,76
  • Eva Zeyrek MJC 80m
  • 11,71
  • Jari Kranenburg JJC Hoog
  • 1,35
  • Idilay Kaymaz MJD 60m
  • 9,65
  • Bram Klein Poelhuis JJC 800m
  • 2:28,85
  • Mats Klein Poelhuis JJD Hoog
  • 1,45
  • Eva Rots MJD Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bram Klein Poelhuis AC TION JC 14,41 -1.7 m/s--- 484
    Jarno Manders AC TION JC 16,09 -1.5 m/s--- 307
    Richard Prins AC TION JC 18,21 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bram Klein Poelhuis AC TION JC 2:28,85 --- 570
    Andor Engelberts AC TION JC 2:45,18 --- 426


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bram van der Kooi AC TION JC 20,66 -2.0 m/s--- 328
    Jari Kranenburg AC TION JC 21,91 -2.0 m/s--- 267


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marnix Wilting AC TION JC 25,14 --- 416
    Bas Kromh... der Meer AC TION JC 13,78 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luc ter Linde AC TION JC 23,95 --- 377
    Andor Engelberts AC TION JC 20,97 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marnix Wilting AC TION JC 8,91 --- 469
    Richard Prins AC TION JC 6,41 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bram van der Kooi AC TION JC 1,40 --- 541
    Jari Kranenburg AC TION JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marnix Wilting AC TION JC 3,68 -0.4 m/s--- 354
    Jarno Manders AC TION JC 3,39 -1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan Oosterhuis AC TION JD 11,77 -1.1 m/s--- 500
    Jamie Williams AC TION JD 12,68 -1.1 m/s--- 379
    Niek Damink AC TION JD 14,12 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jamie Williams AC TION JD 3:54,26 --- 343
    Martin Schout AC TION JD 4:00,01 --- 315
    Niek Damink AC TION JD 4:07,90 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mats Klein Poelhuis AC TION JD 14,97 -0.7 m/s--- 404
    Hidde Elzenga AC TION JD 16,67 -0.7 m/s--- 281
    Tim ter Linde AC TION JD 19,61 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hidde Elzenga AC TION JD 19,28 --- 310
    Ewout Slaa AC TION JD 10,50 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floris Smink AC TION JD 9,44 --- 495
    Daan Oosterhuis AC TION JD 8,00 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mats Klein Poelhuis AC TION JD 1,45 --- 582
    Martin Schout AC TION JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Iwan Wever AC TION JD 3,92 -2.5 m/s--- 402
    Artur Harwig AC TION JD 3,45 -1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Zeyrek AC TION MC 11,71 -0.2 m/s--- 509
    Tijana Mihajlovic AC TION MC 12,43 -0.2 m/s--- 410


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijana Mihajlovic AC TION MC 3:04,33 --- 290
    Esmeralda Pongers AC TION MC 3:17,99 --- 209


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Zeyrek AC TION MC 14,88 +0.5 m/s--- 411
    Esmeralda Pongers AC TION MC 16,65 +0.5 m/s--- 282


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Laura Veger AC TION MC 12,39 --- 148
    Lisa Kruger AC TION MC 11,44 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Romee Karselius AC TION MC 7,65 --- 402


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Romee Karselius AC TION MC 1,25 --- 426
    Lisa Kruger AC TION MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tijana Mihajlovic AC TION MC 3,55 -1.4 m/s--- 328
    Lisa Kruger AC TION MC 3,31 -1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Idilay Kaymaz AC TION MD 9,65 +1.1 m/s8,73 434
    Lienke Hooiveld AC TION MD 10,56 -1.4 m/s--- 297
    Iris Busscher AC TION MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annemarie Gosselink AC TION MD 3:58,30 3:49,62 323
    Kyara Bredenoord AC TION MD 4:08,89 4:14,72 274


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Idilay Kaymaz AC TION MD 10,76 -2.2 m/s10,74 510
    Eva Kaalverink AC TION MD 12,91 -0.1 m/s--- 292


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Kaalverink AC TION MD 14,26 --- 205
    Kyara Bredenoord AC TION MD 13,65 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lienke Hooiveld AC TION MD 13,89 --- 183
    Iris Busscher AC TION MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kyara Bredenoord AC TION MD 6,70 --- 348
    Iris Busscher AC TION MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Rots AC TION MD 1,30 --- 462
    Lienke Hooiveld AC TION MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Rots AC TION MD 3,72 -0.5 m/s--- 362
    Annemarie Gosselink AC TION MD 3,11 -1.5 m/s--- 0