Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren C/D Poule 66 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Senna Philips JJD Hoog
  • 1,25
  • Lars Otten JJD 80m
  • 12,01
  • Nnifer de Keijzer MJC 80m
  • 11,34
  • Liam Inwards JJD Hoog
  • 1,35
  • Denise Zanferrari MJD 60mH
  • 10,18
  • Denise Zanferrari MJD 60m
  • 8,40
  • Gernant Jans JJD Hoog
  • 1,20
  • Britt Weerman MJD 60m
  • 8,76
  • Xander Feijen JJD 80m
  • 12,28
  • Floor Dijkstra MJD Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Lars Otten AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,01 +0.8 m/s--- 466
    Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,28 +0.8 m/s--- 430
    Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JD Team 2 12,83 +0.8 m/s--- 360
    Gernant Jans AAC `61 AAC `61 JD Team 2 15,07 +0.8 m/s--- 129


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Bennu Lindhout AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:56,55 --- 332
    Joran Eisses AAC `61 AAC `61 JD Team 2 4:00,35 --- 313
    Rik Wedman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 4:04,87 --- 292
    Lars Otten AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4:06,82 --- 283


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Frank van Strien AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,47 -0.8 m/s--- 294
    Liam Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,90 -0.8 m/s--- 266
    Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JD Team 1 17,31 -0.8 m/s--- 0
    Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,40 -0.8 m/s--- 179
    Joran Eisses AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,78 -0.8 m/s--- 159


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,56 529
    2 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 46,26 503
    3 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 46,56 492
    4 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 4 46,92 480
    5 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 48,44 428
    6 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,97 379
    7 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 50,07 376
    8 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 50,86 302
    9 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 51,55 282
    9 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,59 302
    11 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 57,24 182
    12 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Bennu Lindhout AAC `61 AAC `61 JD Team 1 22,24 --- 366
    Lars van der Heijden AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,69 --- 299
    Rik Wedman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 16,69 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Bennu Lindhout AAC `61 AAC `61 JD Team 1 15,00 --- 207
    Lars van der Heijden AAC `61 AAC `61 JD Team 2 13,67 --- 178
    Oscar de Jong AAC `61 AAC `61 JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Lars van der Heijden AAC `61 AAC `61 JD Team 2 6,05 --- 309
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 5,01 --- 242


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Liam Inwards AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,35 --- 499
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,25 --- 0
    Gernant Jans AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,20 --- 389
    Oscar de Jong AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,05 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Frank van Strien AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,73 +0.0 m/s--- 364
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,28 +0.0 m/s--- 0
    Gernant Jans AAC `61 AAC `61 JD Team 2 2,62 +0.0 m/s--- 142


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 MC 11,34 +0.0 m/s10,45 564
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 12,19 +0.5 m/s12,26 442


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Sanne Niestijl AAC `61 AAC `61 MC 2:36,27 2:39,20 501
    Danielle Kassies AAC `61 AAC `61 MC 3:18,50 3:07,18 206
    Wilma Floor AAC `61 AAC `61 MC 3:20,05 3:10,39 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 MC 56,73 --- 375
    Wilma Floor AAC `61 AAC `61 MC 59,86 --- 310


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 40,50 741
    2 AV Heerenveen MC Team 1 (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 41,62 689
    3 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 42,34 608
    4 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 4 44,71 561
    5 AV Lionitas MC (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 45,18 543
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 45,79 520
    7 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 45,94 515
    8 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 46,21 505
    9 AV Heerenveen MC Team 2 (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 46,60 491
    10 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 46,94 479
    11 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 46,98 477
    12 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 48,61 422
    13 Groningen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 21,08 18,55 344
    Danielle Kassies AAC `61 AAC `61 MC 13,02 14,57 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 9,07 9,48 477
    Marre Westerbeek AAC `61 AAC `61 MC 6,24 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Julie Nieuwenhuizen AAC `61 AAC `61 MC 1,30 1,35 462
    Marre Westerbeek AAC `61 AAC `61 MC 1,15 1,30 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Julie Nieuwenhuizen AAC `61 AAC `61 MC 3,98 +0.0 m/s--- 414
    Marre Westerbeek AAC `61 AAC `61 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Denise Zanferrari AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,40 +0.5 m/s8,34 671
    Britt Weerman AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,76 +0.5 m/s8,74 595
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,82 +0.6 m/s--- 0
    Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:27,99 3:40,00 492
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:43,97 --- 397
    Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3:58,64 --- 321


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Denise Zanferrari AAC `61 AAC `61 MD Team 1 10,18 -0.5 m/s9,52 584
    Britt Weerman AAC `61 AAC `61 MD Team 1 10,43 -0.5 m/s10,51 551
    Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 2 12,22 -1.0 m/s--- 354
    Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 12,32 -0.4 m/s--- 344
    Christel de Bruin AAC `61 AAC `61 MD Team 1 12,33 +0.0 m/s12,04 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,20 601
    2 AV Spartacus MD (4x60m) AV Spartacus - MJD 4 34,98 563
    3 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 35,18 553
    4 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 35,21 552
    5 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 35,34 545
    6 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 35,91 519
    7 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 36,28 502
    8 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,73 482
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 36,86 476
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 37,28 458
    11 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 37,60 445
    12 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,34 375
    13 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 0 DNS 0
    13 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 25,01 27,40 395
    Marloes Benedictus AAC `61 AAC `61 MD Team 1 17,46 --- 0
    Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 2 14,57 --- 198


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,40 11,18 493
    Marloes Benedictus AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,40 9,33 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,45 1,50 582
    Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,25 --- 426
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4,31 +0.0 m/s4,42 480
    Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,76 +0.2 m/s--- 370
    Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,08 +0.0 m/s--- 0
    Denise Zanferrari AAC `61 AAC `61 MD Team 1 DNS 5,11 0