Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren B Poule 45 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Owen Smidt JJB Discus
  • 39,80
  • Wouter de Does JJB 110mH
  • 16,63
  • Sanne Niestijl MJB 1500m
  • 5:16,46
  • Nnifer de Keijzer MJB 100m
  • 13,50
  • Manolito Musters JJB 1500m
  • 4:25,32
  • Maud Seinen MJB Hoog
  • 1,50
  • Maud Seinen MJB 100mH
  • 16,19
  • Roy Tieben JJB 400m
  • 53,54
  • Wouter de Does JJB Hoog
  • 1,70
  • Carmen Bruins MJB 100m
  • 13,50
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Roy Tieben AAC `61 Jongens 12,24 -2.4 m/s11,80 532
    Manolito Musters AAC `61 Jongens 13,27 -2.4 m/s12,00 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roy Tieben AAC `61 Jongens 53,54 53,00 657
    Bart van der Heijden AAC `61 Jongens 59,56 55,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Manolito Musters AAC `61 Jongens 4:25,32 4:30,00 622
    Tom Havinga AAC `61 Jongens 4:49,47 4:30,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Wouter de Does AAC `61 Jongens 16,63 +0.0 m/s--- 692
    Owen Smidt AAC `61 Jongens 20,31 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta Jongens (4x100m) AV Flevo Delta - JJB 4 46,68 650
    2 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJB 4 46,96 635
    3 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 47,63 600
    4 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 47,64 599
    5 AV Lionitas Jongens (4x100m) AV Lionitas - JJB 4 49,17 522
    6 AV Impala Jongens (4x100m) AV Impala - JJB 4 49,59 502
    7 Atletico `73 Jongens (4x100m) Atletico `73 - JJB 4 49,64 499
    8 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 4 50,05 480
    9 AV de Sprinter Jongens (4x100m) AV de Sprinter - JJB 4 50,14 476
    10 AV Start `78 Jongens (4x100m) AV Start `78 - JJB 4 50,60 454
    11 AC TION Jongens (4x100m) AC TION - JJB 4 51,24 425
    12 AV Pallas `67 / AV Statina Jongens (4x100m) - JJB 4 DQ 0
    12 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 DQ 0
    12 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 DQ 0
    12 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJB 0 DNS 0
    12 Cialfo Jongens (4x100m) Cialfo - JJB 0 DNS 0
    12 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Victor Dilling AAC `61 Jongens 41,35 --- 511
    Manolito Musters AAC `61 Jongens 20,56 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Owen Smidt AAC `61 Jongens 39,80 40,70 682
    Melvin Bakker AAC `61 Jongens 23,74 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Victor Dilling AAC `61 Jongens 10,31 10,05 10,72 10,53 10,72 --- 512
    Melvin Bakker AAC `61 Jongens 10,19 10,19 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Wouter de Does AAC `61 Jongens 1,70 --- 587
    Owen Smidt AAC `61 Jongens 1,35 --- 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bart van der Heijden AAC `61 Jongens 2,20 --- 270


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom Havinga AAC `61 Jongens 4,84 +0.0 m/s--- 332
    Melvin Bakker AAC `61 Jongens 4,31 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Carmen Bruins AAC `61 Meisjes 13,50 -0.5 m/s12,40 589
    Nnifer de Keijzer AAC `61 Meisjes 13,50 -0.5 m/s13,00 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 Meisjes 1:08,65 1:04,40 542


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 5:16,46 5:15,00 580


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maud Seinen AAC `61 Meisjes 16,19 +0.4 m/s14,50 628
    Carmen Bruins AAC `61 Meisjes 16,88 +0.1 m/s17,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 51,02 719
    2 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes (4x100m) - MJB 4 52,68 644
    3 AV Flevo Delta Meisjes (4x100m) AV Flevo Delta - MJB 4 53,06 627
    4 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJB 4 53,42 612
    5 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 53,50 608
    6 AV Statina Meisjes (4x100m) AV Statina - MJB 4 53,85 593
    7 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,05 585
    8 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 4 54,98 547
    9 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 55,09 542
    10 AV Argo Meisjes (4x100m) AV Argo - MJB 4 55,30 534
    11 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 4 55,42 529
    12 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,05 504
    13 AV Start `78 Meisjes (4x100m) AV Start `78 - MJB 4 56,23 497
    14 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 57,76 440
    15 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJB 4 58,06 429
    16 Cialfo Meisjes (4x100m) Cialfo - MJB 4 1:02,62 275
    17 AC TION Meisjes (4x100m) AC TION - MJB 0 DNS 0
    17 AV Archeus Meisjes (4x100m) AV Archeus - MJB 0 DNS 0
    17 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
    17 AVA `70 Meisjes (4x100m) AVA `70 - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 Meisjes 10,73 --- 164


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes - DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Frances de Heer AAC `61 Meisjes 8,00 --- 446


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maud Seinen AAC `61 Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Iris Veldman AAC `61 Meisjes 4,51 +0.0 m/s--- 556
    Frances de Heer AAC `61 Meisjes 4,28 +1.5 m/s--- 0