Vereniging 'ARV Ilion' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nigel Steenwinkel JJC 150m
  • 18,46
  • Alysée Lester MJD Kogel
  • 12,44
  • Nigel Steenwinkel JJC 100mH
  • 15,76
  • Zoë Sedney MJC Hoog
  • 1,65
  • Nanah Fung-Loy MJC 80mH
  • 11,67
  • Alysée Lester MJD 60m
  • 8,33
  • Nanah Fung-Loy MJC Ver
  • 5,11
  • Marijn van Duijn JJD Kogel
  • 12,42
  • Jermo Harper JJC 100mH
  • 15,19
  • Kaj Schneiders JJC Ver
  • 5,25
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 18,46 +1.2 m/s20,20 770
    Kjell Haars ARV Ilion JC 22,29 --- 432
    Kaj Schneiders ARV Ilion JC DNS 20,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van der Valk ARV Ilion JC 2:28,83 2:25,70 570
    Kjell Haars ARV Ilion JC 2:38,35 2:48,60 483


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jermo Harper ARV Ilion JC 15,19 +0.7 m/s15,94 708
    Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 15,76 +0.7 m/s15,48 656


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
    3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
    4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
    4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
    9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
    10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
    11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas van der Voort ARV Ilion JC 23,92 --- 395
    Kjell Haars ARV Ilion JC 15,39 16,95 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jermo Harper ARV Ilion JC 11,32 10,50 584
    Thomas van der Voort ARV Ilion JC 10,67 9,64 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van der Valk ARV Ilion JC 1,35 1,50 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kaj Schneiders ARV Ilion JC 5,25 -1.4 m/s5,50 670


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marijn van Duijn ARV Ilion JD 10,95 -0.5 m/s10,83 627
    Jair Muller ARV Ilion JD 11,29 -0.5 m/s11,20 572
    Sten Taal ARV Ilion JD 11,81 -0.5 m/s11,60 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Kneppers ARV Ilion JD 3:21,46 3:23,10 536
    Tijmen van der Wees ARV Ilion JD 3:30,72 3:24,70 475
    Luuk de Blaazer ARV Ilion JD 3:31,46 3:32,50 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jair Muller ARV Ilion JD 14,17 +0.7 m/s15,09 472
    Daan Kneppers ARV Ilion JD 15,00 -2.1 m/s16,79 402
    Sem van Vliet ARV Ilion JD 16,49 -2.1 m/s16,87 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
    4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
    6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
    7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
    8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
    9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
    10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
    10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
    13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Alex van der Voort ARV Ilion JD 16,42 15,54 237
    Txiku Snijders ARV Ilion JD 12,68 10,72 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marijn van Duijn ARV Ilion JD 12,42 13,89 632
    Alex van der Voort ARV Ilion JD 7,41 7,41 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marijn van Duijn ARV Ilion JD 1,50 1,50 623
    Sem van Vliet ARV Ilion JD 1,35 1,35 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jair Muller ARV Ilion JD 4,69 -0.4 m/s4,60 558
    Sten Taal ARV Ilion JD 4,14 -0.9 m/s4,26 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nanah Fung-Loy ARV Ilion MC 19,91 +0.6 m/s20,20 627
    Julia Rijnenberg ARV Ilion MC 22,20 +0.6 m/s21,50 438
    Maaike van der Hulst ARV Ilion MC 22,24 +1.0 m/s22,00 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maaike van der Hulst ARV Ilion MC 2:45,30 2:44,20 425
    Sarah Kuperus ARV Ilion MC 2:45,75 2:54,80 422
    Marieke Vlek ARV Ilion MC 3:06,11 2:50,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nanah Fung-Loy ARV Ilion MC 11,67 +0.5 m/s12,02 746
    Arja Pouwels ARV Ilion MC 16,11 +0.3 m/s15,50 319
    Sarah Kuperus ARV Ilion MC 16,44 +0.3 m/s15,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 42,36 657
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 42,83 637
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,10 626
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 43,74 599
    5 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 43,97 590
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,22 580
    7 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,25 540
    8 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 4 45,88 517
    9 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,53 493
    10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 46,59 491
    11 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 48,20 436
    12 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 3 52,40 307
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Babet Roeling ARV Ilion MC 25,76 22,09 427
    Maaike van der Hulst ARV Ilion MC 19,32 18,54 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Babet Roeling ARV Ilion MC 25,37 25,67 401
    Kim Wiegand ARV Ilion MC 20,37 21,10 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Babet Roeling ARV Ilion MC 8,61 8,24 453
    Julia Rijnenberg ARV Ilion MC 8,22 9,26 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Zoë Sedney ARV Ilion MC 1,65 1,60 741
    Marieke Vlek ARV Ilion MC 1,20 1,25 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nanah Fung-Loy ARV Ilion MC 5,11 -0.6 m/s5,14 642
    Lily Schoonhoven ARV Ilion MC 3,66 +3.2 m/s3,92 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Alysée Lester ARV Ilion MD 8,33 -1.5 m/s8,20 686
    Valerie Afognon ARV Ilion MD 8,97 -1.5 m/s8,80 554
    Jade Groen ARV Ilion MD 9,51 +1.1 m/s9,55 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isa van der Valk ARV Ilion MD 3:23,68 3:26,50 521
    Jade Groen ARV Ilion MD 3:33,93 3:45,00 455
    Julia de Graaf ARV Ilion MD 3:57,00 3:58,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Alysée Lester ARV Ilion MD 9,89 -1.1 m/s9,46 625
    Denise Arisa ARV Ilion MD 10,31 -1.1 m/s9,95 567
    Valerie Afognon ARV Ilion MD 12,54 -1.1 m/s11,95 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
    2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
    3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
    4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
    5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
    8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
    9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
    10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
    12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isa van der Valk ARV Ilion MD 20,02 20,71 324
    Julia de Graaf ARV Ilion MD 12,69 10,64 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Alysée Lester ARV Ilion MD 12,44 13,50 633
    Anne de Graaf ARV Ilion MD 6,35 5,25 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Denise Arisa ARV Ilion MD 1,40 1,45 541
    Franka Pouwels ARV Ilion MD 1,35 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Denise Arisa ARV Ilion MD 4,17 -3.9 m/s4,40 452
    Senna Tuur ARV Ilion MD 3,57 +2.0 m/s3,67 0