Vereniging 'AAV `36' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Ludo van N...wenhuizen AAV `36 JC Team 1 18,06 +1.2 m/s21,48 814
Rick Schreuder AAV `36 JC Team 1 20,09 -0.9 m/s23,90 610
Tim den Brave AAV `36 JC Team 1 20,42 -0.9 m/s23,50 0
Justin Verheul AAV `36 JC Team 2 21,18 -0.9 m/s24,88 517
Rens Tasma AAV `36 JC Team 2 21,37 -0.9 m/s24,00 502
Thijs van ...r Heijden AAV `36 JC Team 2 22,87 -0.3 m/s25,50 0


Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
Ludo van N...wenhuizen AAV `36 JC Team 1 2:02,95 2:07,71 877
Dennis van Tilburg AAV `36 JC Team 1 2:27,39 2:38,00 585
Tijmen van Arkel AAV `36 JC Team 1 2:28,70 2:28,00 0
Justin Verheul AAV `36 JC Team 2 2:40,08 2:44,00 468
Kaj van Beest AAV `36 JC Team 2 2:47,69 2:46,15 407
Dinand Groen AAV `36 JC Team 2 DNS 2:50,00 0


Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
Daan van der Lee AAV `36 JC Team 1 16,10 +0.7 m/s15,70 627
Dennis van Tilburg AAV `36 JC Team 1 17,92 +0.7 m/s18,50 489
Kaj van Beest AAV `36 JC Team 2 18,38 +0.7 m/s18,90 459
Justin Verheul AAV `36 JC Team 2 19,77 +0.6 m/s19,00 375
Ben Besamusca AAV `36 JC Team 1 20,00 +0.6 m/s19,90 0
Thijs van ...r Heijden AAV `36 JC Team 2 20,15 +0.6 m/s19,90 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Daan van der Lee AAV `36 JC Team 1 39,17 --- 628
Ferdinand Zonneveld AAV `36 JC Team 2 30,57 --- 504
Koen Guldemond AAV `36 JC Team 2 28,65 --- 0
Tijmen van Arkel AAV `36 JC Team 1 19,14 --- 0


Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Ben Besamusca AAV `36 JC Team 1 9,13 --- 480
Koen Guldemond AAV `36 JC Team 2 8,99 --- 473
Rick Schreuder AAV `36 JC Team 1 8,15 --- 0
Ferdinand Zonneveld AAV `36 JC Team 2 7,82 --- 0


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
Ludo van N...wenhuizen AAV `36 JC Team 1 1,60 --- 702
Tim den Brave AAV `36 JC Team 1 1,55 --- 0
Rens Tasma AAV `36 JC Team 2 1,45 --- 582
Thijs van ...r Heijden AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 0


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
Daan van der Lee AAV `36 JC Team 1 4,85 +0.8 m/s--- 591
Rens Tasma AAV `36 JC Team 2 4,59 -4.1 m/s--- 537
Dennis van Tilburg AAV `36 JC Team 1 4,34 -0.3 m/s--- 0
Dinand Groen AAV `36 JC Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0


Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Daniel Engelhart AAV `36 JD Team 1 10,41 -0.5 m/s10,60 721
Julian Roedoe AAV `36 JD Team 1 11,32 -0.5 m/s11,62 567
Marc Dullemond AAV `36 JD Team 1 11,74 -0.5 m/s11,78 0
Job van Harten AAV `36 JD Team 2 12,39 -0.5 m/s12,27 415
Vito Pison AAV `36 JD Team 2 12,39 -0.5 m/s11,80 415
Dylan Nieuwlaat AAV `36 JD Team 2 12,45 +1.6 m/s12,40 0


Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
Brennan Kamerman AAV `36 JD Team 1 3:10,78 3:15,47 612
Twan van Rijn AAV `36 JD Team 1 3:25,48 3:25,30 509
Lyam Binsbergen AAV `36 JD Team 1 3:26,59 3:30,42 0
Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 2 3:33,23 3:43,04 460
Owyn Kamerman AAV `36 JD Team 2 3:36,24 3:36,70 442
Job van Harten AAV `36 JD Team 2 3:47,37 3:47,90 0


Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
Twan van Rijn AAV `36 JD Team 1 13,78 +0.7 m/s13,80 508
Jesse Lamberst AAV `36 JD Team 1 14,75 -2.1 m/s16,86 422
Lyam Binsbergen AAV `36 JD Team 1 16,30 +0.7 m/s15,67 0
Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 2 16,49 -2.1 m/s16,62 293
Dylan Nieuwlaat AAV `36 JD Team 2 16,81 +0.7 m/s16,61 272
Siep van Amsterdam AAV `36 JD Team 2 17,56 -2.1 m/s16,90 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Twan van Rijn AAV `36 JD Team 1 20,98 --- 325
Brennan Kamerman AAV `36 JD Team 1 20,83 --- 0
Sebastiaan Keijzer AAV `36 JD Team 2 15,64 --- 221
IJsbrand van Eekelen AAV `36 JD Team 2 9,09 --- 0


Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Daniel Engelhart AAV `36 JD Team 1 11,86 --- 608
Marc Dullemond AAV `36 JD Team 1 8,23 --- 0
Sebastiaan Keijzer AAV `36 JD Team 2 6,75 --- 351
IJsbrand van Eekelen AAV `36 JD Team 2 3,99 --- 0


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
Jesse Lamberst AAV `36 JD Team 1 1,50 --- 623
Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 2 1,40 --- 541
Brennan Kamerman AAV `36 JD Team 1 1,35 --- 0
Kyan Krol AAV `36 JD Team 2 1,30 --- 0


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
Daniel Engelhart AAV `36 JD Team 1 5,57 +0.9 m/s--- 731
Julian Roedoe AAV `36 JD Team 1 4,16 -3.2 m/s--- 0
Vito Pison AAV `36 JD Team 2 3,93 +0.3 m/s--- 404
Owyn Kamerman AAV `36 JD Team 2 3,31 +0.3 m/s--- 0


Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Kadidja Sangare AAV `36 MC Team 1 19,29 +0.6 m/s19,00 685
Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 19,66 +0.6 m/s19,00 650
Sanne van Dop AAV `36 MC Team 1 21,38 +0.5 m/s23,00 0
Ellen Hettinga AAV `36 MC Team 2 22,23 +0.5 m/s23,00 436
Anne-Sophia Harms AAV `36 MC Team 2 23,03 +1.0 m/s23,00 379
Myrte Smit AAV `36 MC Team 2 23,56 +0.5 m/s24,00 0


Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
Sietske Verkade AAV `36 MC Team 1 2:30,92 2:38,00 550
Ilse van der Marel AAV `36 MC Team 1 2:37,41 2:44,00 491
Anne-Sophia Harms AAV `36 MC Team 2 2:47,85 2:58,00 405
Julia van Remoortere AAV `36 MC Team 2 2:51,19 2:54,80 380
Bente van Amsterdam AAV `36 MC Team 2 2:53,49 2:52,00 0


Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
Kadidja Sangare AAV `36 MC Team 1 11,94 +0.5 m/s12,20 711
Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 12,38 +0.5 m/s12,20 657
Tirza Meijer AAV `36 MC Team 1 14,32 +0.5 m/s14,40 0
Aylina van Rooij AAV `36 MC Team 2 15,88 +1.3 m/s16,89 335
Julia van Remoortere AAV `36 MC Team 2 16,28 +1.3 m/s16,20 307


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 42,36 657
2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 42,83 637
3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,10 626
4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 43,74 599
5 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 43,97 590
6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,22 580
7 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,25 540
8 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 4 45,88 517
9 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,53 493
10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 46,59 491
11 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 48,20 436
12 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 3 52,40 307
13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0


Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Sietske Verkade AAV `36 MC Team 1 28,71 --- 475
Aylina van Rooij AAV `36 MC Team 2 21,98 --- 361
Mila Wacht AAV `36 MC Team 1 19,42 --- 0
Kim Hoppenbrouwer AAV `36 MC Team 2 18,11 --- 0


Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Jokeh Engelhart AAV `36 MC Team 1 25,17 --- 398
Ilse van der Marel AAV `36 MC Team 1 20,57 --- 0
Myrte Smit AAV `36 MC Team 2 17,08 --- 250
Isabelle Schoonen AAV `36 MC Team 2 11,72 --- 0


Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Jokeh Engelhart AAV `36 MC Team 1 9,44 --- 495
Quincy Heemskerk AAV `36 MC Team 1 8,33 --- 0
Ellen Hettinga AAV `36 MC Team 2 7,63 --- 401
Isabelle Schoonen AAV `36 MC Team 2 6,11 --- 0


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
Kadidja Sangare AAV `36 MC Team 1 1,60 --- 702
Quincy Heemskerk AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 0
Ellen Hettinga AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
Anne-Sophia Harms AAV `36 MC Team 2 1,30 --- 0


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
Mila Wacht AAV `36 MC Team 1 4,06 +2.3 m/s--- 0
Bente van Amsterdam AAV `36 MC Team 2 3,64 -1.9 m/s--- 346
Aylina van Rooij AAV `36 MC Team 2 3,23 +0.0 m/s--- 0


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Sylvie van...r Giessen AAV `36 MD 8,85 -1.5 m/s8,80 578
Maud van Beest AAV `36 MD 9,45 -1.5 m/s8,90 467
Elise Spijkers AAV `36 MD 9,93 +1.1 m/s10,09 0


Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
Azual Jok Agok AAV `36 MD 3:23,39 3:24,95 522
Maud van Beest AAV `36 MD 3:28,09 3:28,00 492


Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
Robin Bishop AAV `36 MD 11,85 +0.6 m/s12,84 390
Daphne Zintel AAV `36 MD 12,77 +0.6 m/s12,56 304
Laura Gaarthuis AAV `36 MD 14,32 -0.7 m/s14,52 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Robin Bishop AAV `36 MD 19,82 --- 321
Sylvie van...r Giessen AAV `36 MD 12,90 --- 0


Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
Azual Jok Agok AAV `36 MD 10,97 --- 568
Laura Gaarthuis AAV `36 MD 6,40 --- 0


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
Azual Jok Agok AAV `36 MD 1,40 --- 541
Laura Gaarthuis AAV `36 MD 1,20 --- 0


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
Sylvie van...r Giessen AAV `36 MD 3,92 +0.0 m/s--- 402
Daphne Zintel AAV `36 MD 3,91 -1.2 m/s--- 0