Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Joyce Menick MJD 60mH
  • 11,04
  • Ezra Verboom JJC Hoog
  • 1,70
  • Shevandy Tjon Akon MJD Ver
  • 4,32
  • Jayden van den Berg JJC Ver
  • 5,25
  • Jayden van den Berg JJC 150m
  • 18,97
  • Joyce Menick MJD Hoog
  • 1,40
  • Ezra Verboom JJC Speer
  • 45,28
  • Ezra Verboom JJC 100mH
  • 14,51
  • Shevandy Tjon Akon MJD 60m
  • 9,04
  • Ilse Hogeveen MJD 60m
  • 8,89
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jayden van den Berg AV Haarlemmermeer JC 18,97 +0.4 m/s--- 717
    Yoeri Verburg AV Haarlemmermeer JC 19,59 +0.4 m/s--- 657
    Wesley van...as de Bie AV Haarlemmermeer JC 19,91 +0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rob van Limpt AV Haarlemmermeer JC 2:32,81 2:36,00 532
    Justin Ravensbergen AV Haarlemmermeer JC 2:41,44 2:30,00 457
    Thijmen Katerberg AV Haarlemmermeer JC 2:45,14 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ezra Verboom AV Haarlemmermeer JC 14,51 +0.7 m/s14,63 775
    Rob van Limpt AV Haarlemmermeer JC 18,75 +0.7 m/s19,00 435
    Wesley van...as de Bie AV Haarlemmermeer JC 18,91 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
    3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
    4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
    4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
    9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
    10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
    11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ezra Verboom AV Haarlemmermeer JC 45,28 --- 709
    Willem Grootes AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jayden van den Berg AV Haarlemmermeer JC 10,32 --- 538
    Willem Grootes AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ezra Verboom AV Haarlemmermeer JC 1,70 --- 779
    Thijmen Katerberg AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jayden van den Berg AV Haarlemmermeer JC 5,25 -1.0 m/s--- 670
    Yoeri Verburg AV Haarlemmermeer JC 4,37 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Siem Bosch AV Haarlemmermeer JD 11,83 -0.3 m/s--- 491
    Maas Gijzen AV Haarlemmermeer JD 12,00 -0.3 m/s--- 468
    Matthijs Schipper AV Haarlemmermeer JD 12,44 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jesse Terpstra AV Haarlemmermeer JD 3:32,16 3:37,00 466
    Quint van der Riet AV Haarlemmermeer JD 3:32,45 --- 464
    Maas Gijzen AV Haarlemmermeer JD 3:56,94 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Siem Bosch AV Haarlemmermeer JD 16,35 +0.2 m/s--- 302
    Jesse Terpstra AV Haarlemmermeer JD 17,39 +0.2 m/s--- 236
    Timo van Ruiten AV Haarlemmermeer JD 17,46 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
    4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
    6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
    7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
    8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
    9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
    10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
    10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
    13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Menno Veerkamp AV Haarlemmermeer JD 15,02 --- 207
    Rutger Boxman AV Haarlemmermeer JD 14,31 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quint van der Riet AV Haarlemmermeer JD 6,54 --- 339
    Rutger Boxman AV Haarlemmermeer JD 6,40 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Menno Veerkamp AV Haarlemmermeer JD 1,30 --- 462
    Jesse Terpstra AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Siem Bosch AV Haarlemmermeer JD 4,31 +3.6 m/s--- 480
    Timo van Ruiten AV Haarlemmermeer JD 3,80 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anouk van Uxem AV Haarlemmermeer MC 22,01 --- 452
    Iris Bolhuis AV Haarlemmermeer MC 24,89 --- 261
    Daphne van Os AV Haarlemmermeer MC 25,13 --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anouk van Uxem AV Haarlemmermeer MC 2:49,12 --- 396
    Iris Bolhuis AV Haarlemmermeer MC 2:50,82 --- 383
    Julia Boeijen AV Haarlemmermeer MC 3:17,84 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anna Schipper AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
    Josephine Bockstael AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
    Faja Lalleman AV Haarlemmermeer MC 18,70 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 42,36 657
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 42,83 637
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,10 626
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 43,74 599
    5 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 43,97 590
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,22 580
    7 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,25 540
    8 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 4 45,88 517
    9 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,53 493
    10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 46,59 491
    11 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 48,20 436
    12 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 3 52,40 307
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anna Schipper AV Haarlemmermeer MC 21,93 --- 360
    Faja Lalleman AV Haarlemmermeer MC 10,43 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Josephine Bockstael AV Haarlemmermeer MC 15,54 --- 218
    Julia Boeijen AV Haarlemmermeer MC 14,38 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mila Brandehof AV Haarlemmermeer MC 6,10 --- 312
    Julia Boeijen AV Haarlemmermeer MC 5,39 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anna Schipper AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 0
    Daphne van Os AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Faja Lalleman AV Haarlemmermeer MC 3,02 +1.3 m/s--- 222
    Iris Bolhuis AV Haarlemmermeer MC 2,98 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MD 8,89 +0.7 m/s--- 570
    Shevandy Tjon Akon AV Haarlemmermeer MD 9,04 +0.7 m/s--- 541
    Noelle Visser AV Haarlemmermeer MD 9,54 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loïs Lessing AV Haarlemmermeer MD 3:32,73 3:44,00 463
    Eline Steggink AV Haarlemmermeer MD 3:43,08 3:45,00 402
    Femke van Stiphout AV Haarlemmermeer MD 3:46,02 3:52,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joyce Menick AV Haarlemmermeer MD 11,04 +0.7 m/s--- 477
    Jente Heynen AV Haarlemmermeer MD 12,60 +0.7 m/s--- 319
    Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
    2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
    3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
    4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
    5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
    8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
    9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
    10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
    12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jente Heynen AV Haarlemmermeer MD 18,23 --- 290
    Femke van Stiphout AV Haarlemmermeer MD 11,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eline Steggink AV Haarlemmermeer MD 9,04 --- 475
    Joyce Menick AV Haarlemmermeer MD 8,29 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joyce Menick AV Haarlemmermeer MD 1,40 --- 541
    Nikki van Tienderen AV Haarlemmermeer MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Shevandy Tjon Akon AV Haarlemmermeer MD 4,32 +0.9 m/s--- 482
    Noelle Visser AV Haarlemmermeer MD 3,56 -1.5 m/s--- 0