Vereniging 'AV Gouda' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruben Koning JJC 100mH
  • 15,12
  • Indigo Tjan JJC 800m
  • 2:15,10
  • Fabienne Buijs MJC 800m
  • 2:31,67
  • Sacha Goedhart MJD Hoog
  • 1,40
  • Indigo Tjan JJC 150m
  • 19,14
  • Kim Lavrijsen MJC 150m
  • 20,89
  • Chantal Kruit MJC Hoog
  • 1,50
  • Jochem Ribberink JJC 150m
  • 18,28
  • Ruben Koning JJC Hoog
  • 1,65
  • Mette Pols MJC 150m
  • 20,68
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jochem Ribberink AV Gouda JC 18,28 +0.4 m/s--- 790
    Indigo Tjan AV Gouda JC 19,14 +1.2 m/s18,50 700


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Indigo Tjan AV Gouda JC 2:15,10 2:18,00 718
    Liam Rietbroek AV Gouda JC 2:21,64 2:20,00 644


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ruben Koning AV Gouda JC 15,12 +0.7 m/s15,85 714
    Jochem Ribberink AV Gouda JC 15,60 +0.7 m/s17,50 670


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
    3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
    4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
    4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
    9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
    10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
    11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bent Braker AV Gouda JC 33,98 --- 555


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bent Braker AV Gouda JC 8,85 --- 466


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben Koning AV Gouda JC 1,65 1,70 741


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Liam Rietbroek AV Gouda JC 4,55 -1.3 m/s--- 529
    Bent Braker AV Gouda JC 4,36 -2.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ewan ter Hennepe AV Gouda JD Team 1 11,76 -0.5 m/s12,04 501
    Wester de Groot AV Gouda JD Team 1 11,96 -0.5 m/s11,96 473
    Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JD Team 2 11,97 -0.5 m/s12,20 472
    Sven Teekens AV Gouda JD Team 1 12,86 +1.6 m/s12,44 0
    Sander de Lange AV Gouda JD Team 2 13,69 +1.6 m/s13,22 263
    Aron Boersma AV Gouda JD Team 2 13,92 +1.6 m/s13,92 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sven Teekens AV Gouda JD Team 1 3:13,00 3:16,69 596
    Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JD Team 2 3:30,59 4:00,00 476
    Wester de Groot AV Gouda JD Team 1 3:35,43 3:35,22 446
    Hugo Habraken AV Gouda JD Team 2 3:41,60 3:44,09 411
    Sander de Lange AV Gouda JD Team 2 4:13,80 4:23,73 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bart Veltman AV Gouda JD Team 1 13,07 +0.7 m/s13,20 580
    Sjoerd Peeters AV Gouda JD Team 1 17,21 -2.1 m/s16,83 247
    Frank Rüegg AV Gouda JD Team 2 17,59 +0.1 m/s17,66 224
    Hugo Habraken AV Gouda JD Team 2 17,63 +0.1 m/s17,92 222
    Micha Groenenboom AV Gouda JD Team 1 18,27 -2.1 m/s16,88 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
    4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
    6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
    7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
    8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
    9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
    10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
    10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
    13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Peeters AV Gouda JD Team 1 20,60 19,62 318
    Lucas Kreuk AV Gouda JD Team 2 15,64 14,25 221
    Robbin Hoogendoorn AV Gouda JD Team 1 14,50 18,73 0
    Aron Boersma AV Gouda JD Team 2 14,20 10,29 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jurre van Oosten AV Gouda JD Team 2 7,52 6,72 395
    Robbin Hoogendoorn AV Gouda JD Team 1 6,40 6,36 330
    Lucas Kreuk AV Gouda JD Team 2 6,36 6,18 0
    Micha Groenenboom AV Gouda JD Team 1 5,48 6,01 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bart Veltman AV Gouda JD Team 1 1,50 1,45 623
    Ewan ter Hennepe AV Gouda JD Team 1 1,25 1,28 0
    Frank Rüegg AV Gouda JD Team 2 1,25 1,25 426
    Hugo Habraken AV Gouda JD Team 2 1,20 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bart Veltman AV Gouda JD Team 1 4,86 +1.2 m/s4,59 593
    Jurre van Oosten AV Gouda JD Team 2 3,68 +0.2 m/s3,70 354
    Micha Groenenboom AV Gouda JD Team 1 3,49 -1.5 m/s3,97 0
    Aron Boersma AV Gouda JD Team 2 2,76 -5.1 m/s3,00 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mette Pols AV Gouda MC 20,68 +1.0 m/s22,00 559
    Kim Lavrijsen AV Gouda MC 20,89 +0.6 m/s21,00 541
    Floor Tetelepta AV Gouda MC 21,50 +1.0 m/s22,00 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fabienne Buijs AV Gouda MC 2:31,67 2:38,01 543
    Kim Lavrijsen AV Gouda MC 2:54,04 2:40,00 360
    Precilla Wensveen AV Gouda MC DNS 3:06,73 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Chantal Kruit AV Gouda MC 13,70 +0.3 m/s14,53 516
    Kim Lavrijsen AV Gouda MC 14,61 +0.3 m/s15,39 434


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 42,36 657
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 42,83 637
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,10 626
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 43,74 599
    5 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 43,97 590
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,22 580
    7 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,25 540
    8 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 4 45,88 517
    9 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,53 493
    10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 46,59 491
    11 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 48,20 436
    12 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 3 52,40 307
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Judith van Vugt AV Gouda MC 17,96 --- 284
    Fabienne Buijs AV Gouda MC 16,97 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chantal Kruit AV Gouda MC 18,77 --- 284


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Tetelepta AV Gouda MC 7,05 --- 368
    Precilla Wensveen AV Gouda MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chantal Kruit AV Gouda MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mette Pols AV Gouda MC 4,49 +1.2 m/s--- 517
    Precilla Wensveen AV Gouda MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anika Smits AV Gouda MD Team 1 9,19 +1.1 m/s9,45 513
    Fleur van Leersum AV Gouda MD Team 1 9,33 -1.5 m/s9,39 488
    Dagmar van...hoonhoven AV Gouda MD Team 1 10,02 +0.7 m/s10,43 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rianne Buijs AV Gouda MD Team 1 3:39,90 3:50,17 420
    Isabel van Steenwijk AV Gouda MD Team 1 3:42,11 3:47,80 408


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anika Smits AV Gouda MD Team 1 12,10 -1.1 m/s12,02 365
    Mieke van de Pasch AV Gouda MD Team 1 12,17 -1.1 m/s12,07 358
    Isabel van Steenwijk AV Gouda MD Team 1 12,21 +0.6 m/s13,01 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
    2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
    3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
    4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
    5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
    8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
    9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
    10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
    12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dieuwertje Janssen AV Gouda MD Team 1 20,22 22,73 328
    Dagmar van...hoonhoven AV Gouda MD Team 1 11,78 10,00 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mieke van de Pasch AV Gouda MD Team 1 9,67 10,37 506
    Dieuwertje Janssen AV Gouda MD Team 1 9,13 8,95 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sacha Goedhart AV Gouda MD Team 1 1,40 1,46 541
    Pien van Berk AV Gouda MD Team 1 NM 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sacha Goedhart AV Gouda MD Team 1 4,15 -0.3 m/s4,62 448
    Fleur van Leersum AV Gouda MD Team 1 3,47 -0.3 m/s3,50 0