Vereniging 'AV `47' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Femke Smits MJD Hoog
  • 1,35
  • Alieke van Nieuwenhuizen MJD Kogel
  • 7,89
  • Tijs Smits JJC 100mH
  • 15,55
  • Lisa van der Willik MJD 1000m
  • 3:43,05
  • Stephan van der Jagt JJC 150m
  • 17,73
  • Annika van Luijken MJD 1000m
  • 3:41,38
  • Glenn Mbome JJC Hoog
  • 1,60
  • Stephan van der Jagt JJC Ver
  • 5,56
  • Femke Smits MJD 60m
  • 8,95
  • Thomas Wassenaar JJC 150m
  • 19,66
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Stephan van der Jagt AV `47 JC 17,73 +1.2 m/s19,00 851
    Thomas Wassenaar AV `47 JC 19,66 -0.9 m/s22,00 650
    Meindert Hurkmans AV `47 JC 23,92 -0.9 m/s23,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jan-Dirk Harting AV `47 JC 2:22,47 2:19,00 635
    Thymen van der Loo AV `47 JC 2:25,88 2:27,00 600
    Stijn van Wilgen AV `47 JC 2:31,16 2:39,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tijs Smits AV `47 JC 15,55 +0.7 m/s16,10 674
    Jan-Dirk Harting AV `47 JC 16,21 +0.7 m/s16,20 617
    Meindert Hurkmans AV `47 JC 22,59 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
    3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
    4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
    4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
    9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
    10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
    11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tim Blanken AV `47 JC 33,18 --- 543
    Glenn Mbome AV `47 JC 32,93 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Wassenaar AV `47 JC 11,03 --- 571
    Sander Brink AV `47 JC 7,70 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Glenn Mbome AV `47 JC 1,60 --- 702
    Sander van Vliet AV `47 JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Stephan van der Jagt AV `47 JC 5,56 -0.4 m/s--- 729
    Tijs Konijn AV `47 JC 4,07 -3.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daniël Mohr AV `47 JD 12,02 -0.5 m/s12,20 465
    Douwe Konijn AV `47 JD 13,47 +1.6 m/s13,90 286


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stefan de Groot AV `47 JD 3:54,50 3:53,00 342
    Sven Breedveld AV `47 JD 3:56,34 3:52,00 333


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Twan Hogerbrugge AV `47 JD 18,02 +0.1 m/s18,60 199
    Stefan de Groot AV `47 JD 18,87 +0.1 m/s18,70 154


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
    4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
    6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
    7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
    8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
    9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
    10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
    10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
    13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Douwe Konijn AV `47 JD 20,86 --- 323
    Sven Breedveld AV `47 JD 11,09 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Douwe Konijn AV `47 JD 7,54 --- 396


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daniël Mohr AV `47 JD 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Twan Hogerbrugge AV `47 JD 3,33 -0.9 m/s--- 284


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ilse Vester AV `47 MC DNS 22,00 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ilse Vester AV `47 MC DNS 2:36,00 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ilse Vester AV `47 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joyce Hogerbrugge AV `47 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joyce Hogerbrugge AV `47 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joyce Hogerbrugge AV `47 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke Smits AV `47 MD 8,95 -1.5 m/s9,10 558
    Dieke van Veen AV `47 MD 10,01 +0.7 m/s10,20 376
    Lisa Korporaal AV `47 MD 10,16 +0.7 m/s10,20 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annika van Luijken AV `47 MD 3:41,38 3:44,00 412
    Lisa van der Willik AV `47 MD 3:43,05 3:46,00 402
    Lisa Korporaal AV `47 MD 3:46,46 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dieke van Veen AV `47 MD 13,74 +0.6 m/s13,90 227
    Annika van Luijken AV `47 MD 14,21 -0.7 m/s--- 193


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
    2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
    3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
    4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
    5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
    8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
    9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
    10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
    12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Alieke van...wenhuizen AV `47 MD 19,10 --- 307
    Dieke van Veen AV `47 MD 10,64 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Alieke van...wenhuizen AV `47 MD 7,89 --- 415
    Anissa el Ousrouti AV `47 MD 6,39 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Smits AV `47 MD 1,35 --- 499
    Anissa el Ousrouti AV `47 MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lisa van der Willik AV `47 MD 3,57 -0.9 m/s--- 332
    Anissa el Ousrouti AV `47 MD 2,50 -2.8 m/s--- 0