Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Maaike Heida MJC 150m
  • 20,77
  • Jelmer Groenenboom JJC 800m
  • 2:22,47
  • Nick van der Hoek JJC 150m
  • 21,14
  • Charlotte Hagen MJC Ver
  • 4,81
  • Charlotte Hagen MJC 80mH
  • 13,47
  • Nadine de Vries MJC 800m
  • 2:33,71
  • Nadine de Vries MJC Hoog
  • 1,50
  • Steven van Luinen JJD Hoog
  • 1,40
  • Steven van Luinen JJD 80m
  • 11,10
  • Dennis Leen JJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nick van der Hoek AV Clytoneus JC 21,14 +0.4 m/s--- 520
    Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus JC 23,05 +0.4 m/s--- 378


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 2:22,47 --- 635
    Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus JC 2:34,86 --- 514
    Sander Verbeek AV Clytoneus JC 2:59,84 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 19,50 -0.5 m/s--- 390
    Dennis Leen AV Clytoneus JC 21,56 -0.5 m/s--- 284


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,51 813
    2 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,62 808
    3 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 47,84 799
    4 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 50,92 629
    4 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,24 631
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 54,00 572
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,45 557
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,53 523
    9 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,73 517
    10 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 56,54 493
    11 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 24,24 --- 401


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sander Verbeek AV Clytoneus JC 4,57 --- 211


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dennis Leen AV Clytoneus JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nick van der Hoek AV Clytoneus JC 4,29 -1.8 m/s--- 476


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 11,10 -0.3 m/s--- 602
    Storm Schifflers AV Clytone...JD Team 2 12,90 -0.3 m/s--- 352
    Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 12,97 -0.3 m/s--- 343


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anton van Triest AV Clytone...JD Team 1 3:28,07 --- 492
    Sven Keler AV Clytone...JD Team 2 4:10,84 --- 265
    Joppe Bakker AV Clytone...JD Team 2 4:12,25 --- 259


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 16,20 +0.2 m/s--- 312
    Joppe Bakker AV Clytone...JD Team 2 19,46 +0.2 m/s--- 125


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 44,05 587
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 44,38 574
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,76 521
    4 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 46,50 494
    5 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 47,07 474
    6 AV Gouda JD Team 1 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,19 470
    7 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 47,89 446
    8 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 48,00 442
    9 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 48,52 425
    10 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 49,72 337
    10 AV Gouda JD Team 2 (4x80m) AV Gouda - JJD 4 49,74 386
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 54,00 263
    13 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anton van Triest AV Clytone...JD Team 1 13,06 --- 164
    Jonas Stupar AV Clytone...JD Team 2 12,54 --- 152


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 7,14 --- 374
    Jonas Stupar AV Clytone...JD Team 2 4,86 --- 232


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 1,40 --- 541
    Sven Keler AV Clytone...JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 3,96 -2.0 m/s--- 410
    Storm Schifflers AV Clytone...JD Team 2 3,20 -0.8 m/s--- 258


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Maaike Heida AV Clytoneus MC 20,77 --- 551
    Angelle Davis AV Clytoneus MC 24,03 --- 313


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nadine de Vries AV Clytoneus MC 2:33,71 --- 524
    Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 2:33,74 --- 524


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 13,47 +0.2 m/s--- 539
    Maaike Heida AV Clytoneus MC 14,14 +0.2 m/s--- 475
    Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 15,33 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 42,36 657
    2 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 42,83 637
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,10 626
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 43,74 599
    5 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 43,97 590
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,22 580
    7 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 45,25 540
    8 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 4 45,88 517
    9 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,53 493
    10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 46,59 491
    11 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 48,20 436
    12 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 3 52,40 307
    13 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 20,23 --- 328
    Angelle Davis AV Clytoneus MC 13,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 18,98 --- 288


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 9,43 --- 495


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 4,81 +1.2 m/s--- 583
    Angelle Davis AV Clytoneus MC 3,47 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mara Donker AV Clytoneus MD 10,03 +0.7 m/s--- 373
    Pien Vonk AV Clytoneus MD 10,41 +0.7 m/s--- 317
    Hannah Garritsen AV Clytoneus MD 10,42 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luna Zimnik AV Clytoneus MD 3:43,38 --- 401
    Rixt Vos AV Clytoneus MD 3:51,84 --- 355
    Hannah Garritsen AV Clytoneus MD 4:21,77 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luna Zimnik AV Clytoneus MD 13,29 -0.7 m/s--- 261
    Linn van Schaick AV Clytoneus MD 13,47 -0.7 m/s--- 247
    Rixt Vos AV Clytoneus MD 13,61 +0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 33,60 632
    2 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 34,26 598
    3 AAV `36 MD (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,56 583
    4 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 34,85 569
    5 AV Gouda MD Team 1 (4x60m) AV Gouda - MJD 4 35,83 472
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 35,90 469
    6 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,17 507
    8 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 36,61 487
    9 Trackstars Nesselande MD (4x60m) Trackstars - MJD 4 37,31 457
    10 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 38,14 422
    11 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,22 330
    12 AV Gouda MD Team 2 (4x60m) AV Gouda - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mara Donker AV Clytoneus MD 12,89 --- 174
    Pien Vonk AV Clytoneus MD 11,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hannah Garritsen AV Clytoneus MD 5,08 --- 247
    Bodhi Zimmerman AV Clytoneus MD 4,57 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Linn van Schaick AV Clytoneus MD 1,20 --- 389
    Bodhi Zimmerman AV Clytoneus MD NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pien Vonk AV Clytoneus MD 2,99 +0.0 m/s--- 216
    Bodhi Zimmerman AV Clytoneus MD 2,90 +0.0 m/s--- 0