Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren C/D Poule 66 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Frank van Strien JJD Ver
  • 4,22
  • Xander Feijen JJD 80m
  • 12,28
  • Denise Zanferrari MJD 60mH
  • 9,86
  • Maaike Scholing MJD 60m
  • 9,05
  • Lars Otten JJD 1000m
  • 3:49,57
  • Lars Otten JJD 80m
  • 11,76
  • Floor Dijkstra MJD Hoog
  • 1,40
  • Joep Bakelaar JJD 80m
  • 12,56
  • Rozemarie Fokkema MJD 60m
  • 8,88
  • Denise Zanferrari MJD Ver
  • 5,11
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Lars Otten AAC `61 AAC `61 JD Team 1 11,76 +2.2 m/s--- 501
    Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JD Team 1 12,28 +3.2 m/s--- 430
    Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JD Team 2 12,56 +2.2 m/s--- 394
    Rik Wedman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 14,18 +3.2 m/s--- 212


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Lars Otten AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3:49,57 --- 367
    Rik Wedman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 3:57,98 --- 325
    Bennu Lindhout AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4:00,81 --- 311
    Joran Eisses AAC `61 AAC `61 JD Team 2 4:07,55 --- 280


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Frank van Strien AAC `61 AAC `61 JD Team 1 16,21 +1.7 m/s--- 312
    Xander Feijen AAC `61 AAC `61 JD Team 1 18,02 +1.7 m/s--- 199
    Joep Bakelaar AAC `61 AAC `61 JD Team 2 18,78 +1.7 m/s--- 159
    Joran Eisses AAC `61 AAC `61 JD Team 2 19,36 +1.5 m/s--- 130


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Impala JD Team 1 (4x80m) AV Impala - JJD 4 45,86 518
    2 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 4 47,46 461
    3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 49,10 406
    4 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 4 49,41 346
    4 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 49,61 390
    6 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 51,07 296
    6 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 51,53 332
    8 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 51,75 326
    9 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 56,94 140
    10 AV Impala JD Team 2 (4x80m) AV Impala - JJD 0 DNS 0
    10 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 0 DNS 0
    10 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Bennu Lindhout AAC `61 AAC `61 JD Team 1 20,99 --- 343
    Lars van der Heijden AAC `61 AAC `61 JD Team 2 17,27 --- 270


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Lars van der Heijden AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,36 --- 265
    Oscar de Jong AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,29 --- 0
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,96 --- 238


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,15 --- 352
    Oscar de Jong AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,05 --- 279


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Frank van Strien AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,22 +3.4 m/s--- 462
    Senna Philips AAC `61 AAC `61 JD Team 1 3,18 +2.0 m/s--- 0
    Daniel Koppelaar AAC `61 AAC `61 JD Team 2 2,59 +1.8 m/s--- 136


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 12,16 +2.8 m/s--- 446
    Wilma Floor AAC `61 AAC `61 MC 12,94 +2.8 m/s--- 347
    Marre Westerbeek AAC `61 AAC `61 MC 13,28 +2.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Sanne Niestijl AAC `61 AAC `61 MC 2:48,30 --- 402
    Danielle Kassies AAC `61 AAC `61 MC 3:09,76 --- 256


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 MC 16,85 +2.9 m/s--- 269
    Wilma Floor AAC `61 AAC `61 MC 17,64 +2.9 m/s--- 221


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 41,69 686
    2 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 42,40 655
    3 AV Heerenveen MC Team 1 (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 42,45 653
    4 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 4 45,42 534
    5 AV Lionitas MC (4x80m) AV Lionitas - MJC 4 45,99 513
    6 Groningen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,16 507
    7 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 47,09 474
    8 AV Heerenveen MC Team 2 (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 47,14 422
    8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 47,18 470
    10 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 48,02 442
    11 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 4 48,46 377
    11 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 48,70 419
    13 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 48,89 363


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 25,16 --- 398
    Danielle Kassies AAC `61 AAC `61 MC 15,52 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Lilian van Klinken AAC `61 AAC `61 MC 9,09 --- 478
    Wilma Floor AAC `61 AAC `61 MC 5,11 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Marre Westerbeek AAC `61 AAC `61 MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 MC 4,04 +2.0 m/s--- 426
    Sanne Niestijl AAC `61 AAC `61 MC 3,26 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,88 +3.2 m/s8,97 572
    Maaike Scholing AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,05 +3.2 m/s--- 539
    Cheyenne de Jonge AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,68 +3.7 m/s--- 429
    Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,73 +3.2 m/s--- 421
    Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MD Team 2 9,96 +3.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Maaike Scholing AAC `61 AAC `61 MD Team 1 3:36,73 --- 439
    Marloes Benedictus AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4:05,11 --- 291
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 2 4:06,05 --- 286
    Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 4:16,13 --- 242


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Denise Zanferrari AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,86 +1.4 m/s10,49 629
    Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 2 12,37 +1.4 m/s--- 340
    Christel de Bruin AAC `61 AAC `61 MD Team 1 12,46 +1.4 m/s--- 332
    Elin Slagt AAC `61 AAC `61 MD Team 2 12,54 +1.4 m/s--- 324


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 34,29 597
    2 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 35,03 560
    3 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 35,28 548
    4 AV Spartacus MD (4x60m) AV Spartacus - MJD 4 35,55 485
    4 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 35,93 518
    6 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 36,01 514
    7 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 36,68 484
    8 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,88 475
    9 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 37,82 435
    10 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 38,46 409
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 38,89 392
    12 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 DQ 0
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 0 DNS 0
    12 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 21,07 19,59 344
    Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 19,97 --- 0
    Cheyenne de Jonge AAC `61 AAC `61 MD Team 2 10,95 --- 126


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MD Team 1 27,40 23,86 434
    Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 2 16,37 --- 236


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Marloes Benedictus AAC `61 AAC `61 MD Team 1 8,35 --- 440
    Christel de Bruin AAC `61 AAC `61 MD Team 1 5,95 --- 0
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 2 5,25 --- 258


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,40 --- 541
    Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,30 --- 462
    Benthe Sipma AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Denise Zanferrari AAC `61 AAC `61 MD Team 1 5,11 +0.4 m/s4,81 642
    Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MD Team 1 4,33 +0.8 m/s--- 0
    Rosalie Warringa AAC `61 AAC `61 MD Team 2 4,18 +2.3 m/s--- 454
    Michelle Hazelhoff AAC `61 AAC `61 MD Team 2 3,75 +2.9 m/s--- 0