Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Thieme Schmidt JJA 400m
  • 49,57
  • Lucinde Wiersema MJA Hoog
  • 1,65
  • Yasmin Liverpool MJA 400m
  • 56,22
  • Marije Efdee MJA Kogelsl
  • 48,21
  • Roos van Elk MJA 800m
  • 2:18,17
  • Stijn van Weegberg JJA 400m
  • 51,73
  • Yasmin Liverpool MJA 100m
  • 12,31
  • Thieme Schmidt JJA Kogelsl
  • 45,81
  • Jelte van Atten JJA 800m
  • 2:00,42
  • Milo Zech Wallebroek JJA 100m
  • 11,51
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Milo Zech...allebroek Leiden Atl...ns Team 1 11,51 -0.7 m/s11,43 685
    Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 12,24 -1.0 m/s12,25 532
    Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 12,37 -2.0 m/s11,85 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 49,57 50,51 825
    Stijn van Weegberg Leiden Atl...ns Team 1 51,73 51,88 0
    Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 56,30 58,00 555


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jelte van Atten Leiden Atl...ns Team 1 2:00,42 1:57,14 740
    Casper van der Luijt Leiden Atl...ns Team 1 2:10,55 2:10,00 0
    Rogier van den Burgh Leiden Atl...ns Team 2 2:24,56 2:25,00 396


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijs Houbiers Leiden Atl...ns Team 1 10:05,28 10:00,00 544
    Jelle Steenbeek Leiden Atl...ns Team 1 12:44,35 11:00,00 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 18,00 -1.8 m/s17,50 582
    Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS 15,57 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
    2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
    3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
    4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
    5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
    6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
    7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
    8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
    10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
    11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
    14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
    15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
    15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
    15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 43,00 --- 535
    Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 41,82 --- 518
    Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 39,20 --- 0
    Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gerben Dofferhoff Leiden Atl...ns Team 1 12,32 --- 621
    Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 10,45 --- 0
    Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 10,37 --- 487
    Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 9,77 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 45,81 --- 743
    Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 15,44 --- 183


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 1,70 --- 587
    Wessel van Leur Leiden Atl...ns Team 2 1,60 --- 492


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 3,30 --- 616
    Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 2,90 --- 498


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 6,01 +0.0 m/s--- 607
    Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 5,81 +0.2 m/s--- 562
    Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 5,14 +0.0 m/s--- 0
    Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 12,31 -1.3 m/s12,41 809
    Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 13,33 -0.3 m/s13,00 0
    Melanie Overmars Leiden Atl...es Team 2 14,64 -1.3 m/s14,00 412
    Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 DQ 14,00 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 56,22 57,39 902
    Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 1:03,84 1:05,00 665
    Doortje Coffeng Leiden Atl...es Team 1 1:08,67 1:10,00 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos van Elk Leiden Atl...es Team 1 2:18,17 2:16,42 813
    Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 2:37,12 2:25,00 597
    Eline Roskam Leiden Atl...es Team 1 2:46,40 2:45,00 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 5:27,47 5:15,00 520
    Margot Hemminga Leiden Atl...es Team 2 5:29,15 5:20,00 512


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 15,26 -1.5 m/s15,57 721
    Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 17,00 -1.5 m/s17,00 0
    Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 18,78 -1.4 m/s18,00 418
    Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 19,59 -1.4 m/s18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
    3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
    4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
    5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
    6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
    7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
    8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
    10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
    13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
    13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
    13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 38,93 --- 749
    Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 34,22 --- 0
    Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 27,32 --- 549
    Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 25,35 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 10,09 --- 595
    Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 9,17 --- 0
    Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 7,76 --- 428
    Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 7,53 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 48,21 --- 858
    Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 21,29 --- 430


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 1,65 --- 883
    Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 1,50 --- 726
    Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 5,20 +0.0 m/s--- 724
    Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 4,45 +0.7 m/s--- 0
    Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 4,25 +2.4 m/s--- 489
    Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 4,13 +1.1 m/s--- 0