Vereniging 'AAC' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sophie Jebose MJA Ver
  • 5,21
  • Keeley Heijdeman MJA Kogel
  • 12,05
  • Waimana Viezee JJA 800m
  • 1:55,85
  • Arlyn Haveman MJA Hoog
  • 1,50
  • Jasper de Hon JJA 110mH
  • 17,91
  • Nikki Kraaijeveld MJA 400m
  • 1:00,43
  • Jasper de Hon JJA Polshoog
  • 3,10
  • Lucas Cohen JJA 400m
  • 57,95
  • Nikki Kraaijeveld MJA 100mH
  • 15,38
  • Laurenz Kilian JJA 800m
  • 2:14,88
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Laurenz Kilian AAC Jongens 12,75 -1.8 m/s12,76 436


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucas Cohen AAC Jongens 57,95 1:03,00 498


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Waimana Viezee AAC Jongens 1:55,85 1:54,17 822
    Laurenz Kilian AAC Jongens 2:14,88 2:14,79 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Achraf Mohammadi AAC Jongens 11:39,30 11:30,00 305


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jasper de Hon AAC Jongens 17,91 -0.9 m/s--- 589


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
    2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
    3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
    4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
    5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
    6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
    7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
    8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
    10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
    11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
    14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
    15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
    15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
    15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lucas Cohen AAC Jongens 36,78 --- 442


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rob Lassche AAC Jongens 10,14 --- 470


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rob Lassche AAC Jongens 26,23 --- 418


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jasper de Hon AAC Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jasper de Hon AAC Jongens 3,10 --- 558


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Achraf Mohammadi AAC Jongens 4,09 +3.0 m/s--- 137


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 12,85 -0.3 m/s12,68 704
    Zola Zwerver AAC Meisjes 13,70 -1.3 m/s13,45 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 1:00,43 1:00,50 764
    Merit Schuurman AAC Meisjes 1:03,51 1:08,00 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Arlyn Haveman AAC Meisjes 2:30,06 2:28,00 671


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Zola Zwerver AAC Meisjes 6:36,54 6:00,00 224


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 15,38 -1.2 m/s15,24 708
    Sophie Jebose AAC Meisjes 17,39 -1.5 m/s16,08 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
    3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
    4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
    5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
    6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
    7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
    8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
    10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
    13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
    13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
    13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Keeley Heijdeman AAC Meisjes 33,35 --- 658
    Arlyn Haveman AAC Meisjes 31,21 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Keeley Heijdeman AAC Meisjes 12,05 --- 722
    Julia Wolbink AAC Meisjes 8,45 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Julia Wolbink AAC Meisjes 24,62 --- 494


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Arlyn Haveman AAC Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sophie Jebose AAC Meisjes 5,21 +1.9 m/s--- 727
    Merit Schuurman AAC Meisjes 5,04 +2.0 m/s--- 0