Vereniging 'KAV Holland' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Liselot Thunissen MJA 100m
  • 13,13
  • Job Wiltink JJA 400m
  • 50,87
  • Martijn Hoogewerf JJA 110mH
  • 15,56
  • Martijn Hoogewerf JJA Speer
  • 50,02
  • Judith Endstra MJA Hoog
  • 1,50
  • Marieke Mul MJA Kogel
  • 9,34
  • Jos Hoogewerf JJA Polshoog
  • 3,80
  • Judith Endstra MJA Ver
  • 4,73
  • Ijke Mourits MJA 1500m
  • 4:59,91
  • Sil Negenman JJA Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 12,41 -1.0 m/s12,44 499
    Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 12,53 -1.0 m/s12,44 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Job Wiltink KAV Holland Jongens 50,87 50,99 767
    Tijn Pronk KAV Holland Jongens DNS 59,11 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tijn Pronk KAV Holland Jongens 2:11,48 2:12,01 567
    Mick Groeneveld KAV Holland Jongens 2:12,93 2:12,01 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 15,56 -0.5 m/s15,34 791


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
    2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
    3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
    4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
    5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
    6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
    7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
    8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
    10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
    11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
    14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
    15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
    15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
    15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 50,02 48,30 633


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niels Lambers KAV Holland Jongens 10,82 11,01 519
    Martijn Beekhuis KAV Holland Jongens 9,95 10,60 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niels Lambers KAV Holland Jongens 28,17 22,66 455


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sil Negenman KAV Holland Jongens 1,70 1,70 587


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jos Hoogewerf KAV Holland Jongens 3,80 3,52 754


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 5,89 +0.2 m/s5,75 580
    Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 5,49 +3.8 m/s5,75 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liselot Thunissen KAV Holland Meisjes 13,13 -0.3 m/s13,13 653
    Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 14,56 -2.5 m/s14,23 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ijke Mourits KAV Holland Meisjes 4:59,91 4:59,99 677


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
    3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
    4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
    5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
    6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
    7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
    8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
    10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
    13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
    13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
    13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marieke Mul KAV Holland Meisjes 25,70 29,01 518
    Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 21,49 21,50 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marieke Mul KAV Holland Meisjes 9,34 9,01 544


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marieke Mul KAV Holland Meisjes 19,01 22,01 384


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Judith Endstra KAV Holland Meisjes 1,50 1,60 726


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Judith Endstra KAV Holland Meisjes 4,73 +1.4 m/s5,01 611