Vereniging 'AV Suomi' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Maartje van Asselt MJA 800m
  • 2:39,78
  • David Rosdorff JJA 110mH
  • 17,85
  • Celeste Menso MJA Ver
  • 4,81
  • Jelle van Sunder JJA 100m
  • 11,32
  • Jochem Dobber JJA 400m
  • 48,48
  • Daan Molleman JJA 400m
  • 55,79
  • David Rosdorff JJA Hoog
  • 1,70
  • Arlette Schaefer MJA 100m
  • 14,43
  • Irene Cauwels MJA 400m
  • 1:13,17
  • Indy Post MJA Ver
  • 3,80
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jelle van Sunder AV Suomi Jongens 11,32 -0.7 m/s11,12 728


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jochem Dobber AV Suomi Jongens 48,48 47,86 875
    Daan Molleman AV Suomi Jongens 55,79 56,15 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 2:13,55 2:12,61 537


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Koen van Asselt AV Suomi Jongens 11:55,01 11:29,24 271


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    David Rosdorff AV Suomi Jongens 17,85 -0.9 m/s18,32 594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
    2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
    3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
    4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
    5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
    6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
    7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
    8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
    10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
    11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
    14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
    15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
    15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
    15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Koen van Asselt AV Suomi Jongens 38,76 --- 472
    Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 34,19 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 10,92 --- 526
    Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 9,71 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 18,91 --- 266


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    David Rosdorff AV Suomi Jongens 1,70 --- 587


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 4,64 +0.9 m/s--- 282


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Arlette Schaefer AV Suomi Meisjes 14,43 -1.5 m/s--- 443
    Veerle Eijsbroek AV Suomi Meisjes 15,05 -1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 1:13,17 --- 442


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 2:39,78 --- 571


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
    3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
    4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
    5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
    6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
    7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
    8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
    10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
    13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
    13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
    13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 14,95 --- 281
    Indy Post AV Suomi Meisjes 13,91 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 6,96 --- 364


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Celeste Menso AV Suomi Meisjes 4,81 +2.8 m/s--- 631
    Indy Post AV Suomi Meisjes 3,80 +1.7 m/s--- 0