Vereniging 'AV `47' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Anniek Uitenbroek MJA Ver
  • 5,20
  • Marlène Straathof MJA 400m
  • 1:03,04
  • Matthijs de Waal JJA 400m
  • 53,57
  • Rinka Kranenburg MJA 400m
  • 1:03,76
  • Remon van Duijnen JJA Kogelsl
  • 36,34
  • Matthijs de Waal JJA 110mH
  • 17,03
  • Hans Harting JJA Hoog
  • 1,75
  • Hans Harting JJA Polshoog
  • 3,30
  • Marlène Straathof MJA 800m
  • 2:28,49
  • Evita Hoogeveen MJA 800m
  • 2:23,97
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lukas Brand AV `47 Jongens 12,54 -2.0 m/s11,80 474
    Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 13,10 -1.8 m/s12,90 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Matthijs de Waal AV `47 Jongens 53,57 53,80 656
    Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 54,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 2:11,00 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Matthijs de Waal AV `47 Jongens 17,03 -1.8 m/s18,00 658


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
    2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
    3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
    4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
    5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
    6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
    7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
    8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
    10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
    11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
    14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
    15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
    15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
    15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Schuurman AV `47 Jongens 40,59 --- 500
    Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Remon van Duijnen AV `47 Jongens 9,59 --- 430
    Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 6,89 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Remon van Duijnen AV `47 Jongens 36,34 --- 597


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hans Harting AV `47 Jongens 1,75 --- 634
    Stijn Heuvelman AV `47 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hans Harting AV `47 Jongens 3,30 --- 616


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan Schuurman AV `47 Jongens 5,71 +0.0 m/s--- 539
    Lukas Brand AV `47 Jongens DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 13,85 -1.3 m/s13,60 532
    Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 15,00 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marlène Straathof AV `47 Meisjes 1:03,04 1:06,00 687
    Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1:03,76 1:04,00 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 2:23,97 2:28,00 741
    Marlène Straathof AV `47 Meisjes 2:28,49 2:29,00 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 5:11,62 5:08,00 607


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 16,61 -1.5 m/s17,80 589
    Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
    3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
    4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
    5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
    6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
    7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
    8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
    10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
    11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
    13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
    13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
    13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 27,81 --- 559
    Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 9,18 --- 533
    Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 21,95 --- 444


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1,35 --- 550
    Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 5,20 +0.0 m/s--- 724
    Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 4,65 +0.0 m/s--- 0