Vereniging 'AV NOP' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Julian Jansen JJC 100m
  • 11,90
  • Maureen Louws MJD 60mH
  • 9,68
  • Robin Boersma JJC 100mH
  • 14,29
  • Emma Hoving MJC 80m
  • 10,78
  • Tom Roossink JJC 800m
  • 2:17,88
  • Esmee van de Guchte MJC Hoog
  • 1,45
  • Anouk Schoop MJC Hoog
  • 1,60
  • Robin Boersma JJC Hoog
  • 1,65
  • Maureen Louws MJD 60m
  • 8,67
  • Julian Jansen JJC 100mH
  • 14,26
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Julian Jansen AV NOP JC 11,90 -0.1 m/s12,26 842
    Enrico Loof AV NOP JC 13,44 -3.1 m/s13,60 607
    Romke Wielstra AV NOP JC 15,10 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Roossink AV NOP JC 2:17,88 2:15,29 686
    Jasper Voesten AV NOP JC 2:37,90 --- 487
    Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 2:39,66 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Julian Jansen AV NOP JC 14,26 +1.3 m/s15,05 801
    Robin Boersma AV NOP JC 14,29 +1.3 m/s14,77 798
    Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 19,20 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tom Roossink AV NOP JC 39,52 --- 633
    Jasper Voesten AV NOP JC 28,40 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Enrico Loof AV NOP JC 36,49 --- 569
    Romke Wielstra AV NOP JC 21,20 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Enrico Loof AV NOP JC 11,39 --- 587
    Willem Bos AV NOP JC 4,69 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Boersma AV NOP JC 1,65 --- 741
    Roel van Maanen AV NOP JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Roel van Maanen AV NOP JC 3,96 --- 410
    Willem Bos AV NOP JC 3,45 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Leon Heijboer AV NOP JD 11,90 -0.4 m/s--- 482
    Han Jona Verbaan AV NOP JD 13,20 -0.4 m/s--- 317


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek ter Haar AV NOP JD 3:30,07 --- 479
    Roel Wielstra AV NOP JD 3:36,73 --- 439
    Tom ter Haar AV NOP JD 3:54,51 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Roel Wielstra AV NOP JD 15,42 +4.0 m/s--- 369
    Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,24 +4.0 m/s--- 245
    Tom ter Haar AV NOP JD 17,31 +4.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
    2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
    4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
    5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
    5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
    8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek ter Haar AV NOP JD 21,81 --- 358
    Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,81 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Hegeman AV NOP JD 6,44 --- 333
    Tristan Overtoom AV NOP JD 5,22 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Niek ter Haar AV NOP JD 1,40 --- 541
    Robin Hegeman AV NOP JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tristan Overtoom AV NOP JD 3,57 +0.6 m/s--- 332
    Jasper Hiemstra AV NOP JD 3,38 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Emma Hoving AV NOP MC 10,78 +2.2 m/s11,20 656
    Maureen de Witte AV NOP MC 12,55 -0.6 m/s12,30 395
    Denise Lassche AV NOP MC 12,83 -0.6 m/s12,80 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nora Lip AV NOP MC 2:48,56 --- 400
    Nienke Voesten AV NOP MC 2:50,66 --- 384
    Denise Lassche AV NOP MC 3:00,82 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sophie van den Berg AV NOP MC 13,24 +2.1 m/s14,00 562
    Anouk Schoop AV NOP MC 13,29 +3.1 m/s13,50 557
    Nora Lip AV NOP MC 14,59 -2.1 m/s15,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aniek Hegeman AV NOP MC 23,12 --- 363
    Kirsten Wierda AV NOP MC 21,44 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kirsten Wierda AV NOP MC 8,57 --- 451
    Nienke Voesten AV NOP MC 6,99 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouk Schoop AV NOP MC 1,60 --- 702
    Esmee van de Guchte AV NOP MC 1,45 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Emma Hoving AV NOP MC 4,59 +0.1 m/s--- 537
    Sophie van den Berg AV NOP MC 4,43 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maureen Louws AV NOP MD 8,67 -0.3 m/s--- 614
    Deveny Huver AV NOP MD 9,22 -0.3 m/s--- 508


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maaike Nagtegaal AV NOP MD 3:40,16 --- 419
    Laura Slump AV NOP MD 3:44,05 --- 397


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maureen Louws AV NOP MD 9,68 +2.4 m/s--- 655
    Maaike Nagtegaal AV NOP MD 12,09 +2.4 m/s--- 366
    Sanne Rietman AV NOP MD 12,32 +2.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nienke Houwer AV NOP MD 11,89 --- 150
    Luca Timmer AV NOP MD 11,09 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sanne Rietman AV NOP MD 17,97 --- 268
    Nienke Houwer AV NOP MD 12,78 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nienke Houwer AV NOP MD 8,39 --- 442
    Luca Timmer AV NOP MD 6,42 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maureen Louws AV NOP MD 1,40 --- 541


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Deveny Huver AV NOP MD 3,87 +0.0 m/s--- 392
    Laura Slump AV NOP MD 3,74 +0.0 m/s--- 0