Vereniging 'Isala `96' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Eva de Vries MJC 80m
  • 13,15
  • Ruben Koopman JJC Hoog
  • 1,50
  • Manon Los MJC Ver
  • 3,62
  • Karsten van Ommen JJC 800m
  • 2:27,52
  • Manon Los MJC 800m
  • 2:55,40
  • Rizlan Tamrouti MJC Hoog
  • 1,20
  • Marije Salverda MJC Hoog
  • 1,35
  • Gert Jan Feenstra JJC 100m
  • 13,95
  • Pieter van Wissen JJC 800m
  • 2:22,08
  • Lars Bosman JJC Kogel
  • 10,24
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Gert Jan Feenstra Isala `96 JC 13,95 -0.8 m/s--- 540
    Ruben Koopman Isala `96 JC 15,63 -0.8 m/s--- 352
    Stephan Zweers Isala `96 JC 18,41 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Pieter van Wissen Isala `96 JC 2:22,08 --- 640
    Karsten van Ommen Isala `96 JC 2:27,52 --- 583
    Soufian Tamrouti Isala `96 JC 2:36,12 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Julian ten Hove Isala `96 JC 21,00 +0.8 m/s--- 311
    Stephan Zweers Isala `96 JC 26,85 +2.7 m/s--- 84
    Gert Jan Feenstra Isala `96 JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Pieter van Wissen Isala `96 JC 25,29 --- 419
    Julian ten Hove Isala `96 JC 25,21 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lars Bosman Isala `96 JC 23,06 --- 362
    Karsten van Ommen Isala `96 JC 19,09 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lars Bosman Isala `96 JC 10,24 --- 534
    Maarten Dotinga Isala `96 JC 3,13 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruben Koopman Isala `96 JC 1,50 --- 623
    Sil Krediet Isala `96 JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sil Krediet Isala `96 JC 3,45 --- 308
    Ruben Koopman Isala `96 JC 3,31 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eva de Vries Isala `96 MC 13,15 +0.4 m/s--- 322
    Laura Zweers Isala `96 MC 15,14 -0.6 m/s--- 123


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Manon Los Isala `96 MC 2:55,40 --- 350
    Laura Zweers Isala `96 MC 3:16,30 --- 218
    Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3:18,25 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marije Salverda Isala `96 MC 16,21 +2.3 m/s--- 312
    Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 17,40 +2.3 m/s--- 235
    Maureen Wind Isala `96 MC 25,16 +2.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marije Salverda Isala `96 MC 13,64 --- 177
    Anna ten Hove Isala `96 MC 9,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Laura Zweers Isala `96 MC 5,49 --- 274
    Tatyana Hallaert Isala `96 MC 5,39 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marije Salverda Isala `96 MC 1,35 --- 499
    Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Manon Los Isala `96 MC 3,62 +0.0 m/s--- 342
    Anna ten Hove Isala `96 MC 3,07 -0.4 m/s--- 0