Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Job de Jager JJC Speer
  • 34,52
  • Glles Aarts JJC 100m
  • 13,38
  • Iris Nass MJC 80m
  • 11,47
  • Suzan Plat MJC 80m
  • 11,11
  • Minke Nijhuis MJC 800m
  • 2:32,78
  • Job de Jager JJC Ver
  • 4,96
  • Suzan Plat MJC 80mH
  • 13,46
  • Glles Aarts JJC Hoog
  • 1,45
  • Sem Bruins JJC 100m
  • 13,94
  • Suzan Plat MJC Ver
  • 5,18
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 13,38 -0.8 m/s--- 615
    Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 13,94 -0.1 m/s13,00 541
    Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 DNS 14,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 2:41,07 2:35,00 460


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 17,62 +1.3 m/s15,60 510
    Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 21,57 +1.3 m/s16,00 283
    David Prins AV PEC 191...JC Team 1 21,75 +1.3 m/s15,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 34,52 --- 563
    Bjarne Oosterhaar AV PEC 191...JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    David Prins AV PEC 191...JC Team 1 20,25 --- 312
    Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 15,64 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 4,46 --- 203


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 1,45 --- 582
    Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 4,96 --- 613
    Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 3,93 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 11,74 +6.9 m/s--- 504
    Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 12,25 +6.9 m/s--- 434
    Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 12,99 +6.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 3:40,88 --- 415
    Levi Bruins AV PEC 191...JD Team 1 3:45,16 --- 391
    Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 16,80 +0.7 m/s--- 272
    Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 17,40 +0.7 m/s--- 235
    Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
    2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
    4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
    5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
    5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
    8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Bouw AV PEC 191...JD Team 1 17,42 --- 273
    Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 14,14 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 5,98 --- 305
    Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 5,94 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
    Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 3,69 +1.2 m/s--- 356
    Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 3,47 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 11,11 +4.0 m/s11,70 601
    Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 11,47 +2.2 m/s11,30 544
    Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 11,86 -0.6 m/s12,10 487
    Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 11,98 +4.0 m/s12,00 0
    Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 12,50 -0.6 m/s12,20 401


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Minke Nijhuis AV PEC 191...MC Team 1 2:32,78 2:25,00 533
    Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 2:51,66 2:30,00 377
    Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 3:15,18 2:50,00 225
    Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 3:31,05 2:40,00 141


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 13,46 +3.1 m/s12,70 540
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 17,26 +2.1 m/s14,10 244
    Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 18,11 +3.1 m/s13,50 194


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 17,33 --- 255
    Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 16,01 --- 0
    Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 10,96 --- 113


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 8,74 --- 460
    Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 8,34 --- 439
    Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 7,71 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 1,30 --- 462
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 1,25 --- 426
    Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 5,18 +0.0 m/s--- 656
    Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 3,79 +1.5 m/s--- 376
    Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 2,67 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 9,52 -0.3 m/s--- 455
    Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 10,56 -0.3 m/s--- 297
    Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 10,58 -0.3 m/s--- 294
    Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 10,98 -0.3 m/s--- 241


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 3:42,87 --- 403
    Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 3:45,86 --- 387
    Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 3:47,51 --- 0
    Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 3:58,44 --- 322
    Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 12,81 +1.6 m/s--- 301
    Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 13,48 +2.4 m/s--- 246
    Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 13,98 +2.4 m/s--- 209
    Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 15,66 --- 236
    Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 11,53 --- 0
    Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 9,91 --- 98


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,14 --- 328
    Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 18,34 --- 275
    Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 9,66 --- 506
    Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 7,26 --- 0
    Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 7,04 --- 368


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 0
    Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 426
    Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 0,95 --- 206


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 3,65 +1.1 m/s--- 348
    Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 3,48 +1.4 m/s--- 0
    Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 2,72 +0.0 m/s--- 162