Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Janice Zomerman MJC 80mH
  • 12,84
  • Kjell de Groot JJC 800m
  • 2:15,45
  • Lana Jongstra MJC Ver
  • 4,91
  • Daan Schade JJC Speer
  • 39,31
  • Daan Schade JJC Kogel
  • 13,21
  • Daan Schade JJC Discus
  • 45,05
  • Gijs de Bruijne JJC Hoog
  • 1,50
  • Nikki Boon MJC 80m
  • 10,72
  • Qwen Fennema MJC Hoog
  • 1,50
  • Nikki Boon MJC 80mH
  • 12,26
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 14,20 -3.1 m/s13,50 509
    Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 14,64 -3.1 m/s13,50 458
    Thijs Zoon AV Flevo Delta JC DNS 13,20 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 2:15,45 2:25,00 714
    Thijs Zoon AV Flevo Delta JC 2:28,86 2:25,00 570
    Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 2:56,20 2:45,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 17,14 +1.3 m/s15,59 544
    Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 18,92 +1.3 m/s15,80 425
    Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 20,57 +1.3 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC 39,31 --- 630
    Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 17,03 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC 45,05 --- 680
    Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 20,74 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC 13,21 --- 666
    Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 6,39 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 1,50 --- 623
    Kjell de Groot AV Flevo Delta JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 4,63 --- 546
    Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 4,25 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maarten Sijbrandy AV Flevo Delta JD 13,03 +1.5 m/s12,81 336
    Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 13,79 +1.5 m/s12,78 252
    Johan Bouma AV Flevo Delta JD 14,06 -0.4 m/s13,13 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 3:28,00 3:40,40 492
    Johan Bouma AV Flevo Delta JD 4:05,09 4:04,10 291
    Tom Bloemberg AV Flevo Delta JD 4:06,72 3:44,80 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Brend Baak AV Flevo Delta JD 14,01 +2.4 m/s14,31 487
    Ryan Honders AV Flevo Delta JD 17,56 +4.0 m/s17,80 226
    Mike Bossers AV Flevo Delta JD 18,33 +2.4 m/s17,40 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
    2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
    4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
    5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
    5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
    8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kyano Visser AV Flevo Delta JD 24,84 --- 411
    Pim Harleman AV Flevo Delta JD 7,27 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kyano Visser AV Flevo Delta JD 7,45 --- 391
    Pim Harleman AV Flevo Delta JD 4,74 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Brend Baak AV Flevo Delta JD 1,45 --- 582
    Mike Bossers AV Flevo Delta JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Brend Baak AV Flevo Delta JD 4,40 +0.5 m/s--- 498
    Mitsjel Feenstra AV Flevo Delta JD 2,94 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 10,72 +2.2 m/s11,20 666
    Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 11,76 +4.0 m/s11,60 501
    Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 12,03 +4.0 m/s11,70 463
    Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 DNS 11,20 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 2:50,88 2:40,00 383
    Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 3:07,74 3:00,00 269
    Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 3:09,52 2:50,00 258


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 12,26 +3.1 m/s12,30 671
    Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 12,84 +3.1 m/s13,50 605
    Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 15,12 +3.1 m/s13,50 0
    Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 18,85 +2.1 m/s14,00 155


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 20,98 --- 325
    Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 17,98 --- 0
    Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 13,39 --- 171


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 11,71 --- 601
    Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 7,15 --- 0
    Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 6,84 --- 356


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 1,50 --- 623
    Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 1,30 --- 0
    Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 4,91 +0.0 m/s--- 603
    Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 4,15 -0.7 m/s--- 0
    Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 3,45 +0.6 m/s--- 308
    Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 3,07 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 9,03 -6.0 m/s8,82 543
    Iris Louws AV Flevo Delta MD 9,89 -6.0 m/s9,30 395
    Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 10,15 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3:31,97 3:42,10 467
    Indy Faassen AV Flevo Delta MD 3:52,15 4:00,14 354
    Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 4:08,14 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 11,97 +1.6 m/s14,46 378
    Indy Faassen AV Flevo Delta MD 13,75 +1.6 m/s17,20 226
    Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 19,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 10,93 --- 125
    Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 9,44 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 23,79 --- 375
    Iris Louws AV Flevo Delta MD 14,71 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 9,32 --- 489


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 1,25 --- 0
    Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3,73 -0.3 m/s--- 364