Vereniging 'AV Athlos' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ike Edelman JJD Hoog
  • 1,40
  • Toon Grooteboer JJC Hoog
  • 1,50
  • Rianne Kok MJC 800m
  • 2:36,04
  • Chenne van den Berg MJC Ver
  • 4,43
  • Patrick de Jong JJC Hoog
  • 1,55
  • Sterre Kurpershoek MJD 60m
  • 9,23
  • David Koning JJC 800m
  • 2:23,55
  • Floor van den Brink MJC 80mH
  • 13,52
  • Jord van der Vinne JJC 100m
  • 13,41
  • Shari Vollema MJC 80m
  • 11,74
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jord van der Vinne AV Athlos JC 13,41 -0.1 m/s12,90 611
    Jip de Bruin AV Athlos JC DNS 13,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    David Koning AV Athlos JC 2:23,55 2:18,00 624
    Wouter Janssen AV Athlos JC 2:39,55 2:30,00 473


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Toon Grooteboer AV Athlos JC 18,40 +2.7 m/s18,10 457
    David Koning AV Athlos JC 19,84 +2.7 m/s18,50 371


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jord van der Vinne AV Athlos JC 29,60 --- 489
    Jip de Bruin AV Athlos JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Patrick de Jong AV Athlos JC 27,77 --- 440


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Patrick de Jong AV Athlos JC 9,74 --- 510


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Patrick de Jong AV Athlos JC 1,55 --- 663
    Toon Grooteboer AV Athlos JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Wouter Janssen AV Athlos JC 4,58 --- 535
    Jip de Bruin AV Athlos JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bas van de Horst AV Athlos JD 11,98 +6.9 m/s--- 470
    Renger Zeeman AV Athlos JD 12,76 +6.9 m/s--- 369
    Jelle Sprenger AV Athlos JD 13,42 -0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3:34,78 --- 450
    Ike Edelman AV Athlos JD 3:38,20 --- 430
    David ten Have AV Athlos JD 3:46,34 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Renger Zeeman AV Athlos JD 17,58 +0.7 m/s--- 225
    Jelle Sprenger AV Athlos JD 18,98 +0.7 m/s--- 149


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
    2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
    4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
    5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
    5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
    8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    David ten Have AV Athlos JD 17,34 --- 272
    Robin Schafthuizen AV Athlos JD 17,27 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bas van de Horst AV Athlos JD 7,39 --- 388
    Renger Zeeman AV Athlos JD 6,16 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ike Edelman AV Athlos JD 1,40 --- 541
    Robin Schafthuizen AV Athlos JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3,61 +0.0 m/s--- 0
    Robin Schafthuizen AV Athlos JD 3,61 -2.0 m/s--- 340


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Shari Vollema AV Athlos MC Team 1 11,74 +2.2 m/s11,20 504
    Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 11,78 +4.0 m/s11,50 499
    Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 11,95 +4.0 m/s11,50 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 2:36,04 2:30,00 503
    Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 2:38,60 2,50 481
    Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 2:52,58 2:50,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 13,52 +3.1 m/s13,30 534
    Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 15,55 +2.1 m/s14,10 359
    Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 16,16 +2.1 m/s14,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 20,03 --- 307
    Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 18,23 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 8,83 --- 465
    Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 6,72 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 1,35 --- 0
    Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 4,43 -2.4 m/s--- 504
    Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 3,99 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 9,23 +0.7 m/s--- 506


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rianne Breugem AV Athlos MD 3:41,13 --- 413


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tess ter Haar AV Athlos MD 12,52 +1.6 m/s--- 326


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amanda Singerling AV Athlos MD 11,00 --- 127


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amanda Singerling AV Athlos MD 12,48 --- 150


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 7,38 --- 387


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rianne Breugem AV Athlos MD 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tess ter Haar AV Athlos MD 3,56 -0.4 m/s--- 330