Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jasper van Zaanen JJC 800m
  • 2:18,83
  • Bas Westerbroek JJC 100m
  • 12,64
  • Sophia Mulder MJC Hoog
  • 1,45
  • Juul Ogink JJC Hoog
  • 1,55
  • Inge Salzmann MJC 80m
  • 11,22
  • Yassine Bouaziz JJC 100m
  • 13,54
  • Sophia Mulder MJC 80mH
  • 13,11
  • Sophia Mulder MJC 800m
  • 2:25,68
  • Yassine Bouaziz JJC 800m
  • 2:22,82
  • Tess van Randtwijk MJD 1000m
  • 3:18,93
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 12,64 -0.1 m/s12,27 722
    Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 13,54 -0.1 m/s13,43 593
    Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 14,18 -3.1 m/s13,85 0
    Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 14,54 -0.8 m/s14,60 469
    Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 14,71 -3.1 m/s14,42 450


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 2:18,83 2:16,68 675
    Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,82 2:17,00 632
    Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 2:37,32 2:34,90 0
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 2:42,99 2:39,37 444
    Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 2:46,62 2:50,80 415


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 18,22 +0.8 m/s--- 469
    Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 18,51 +2.7 m/s18,67 450
    Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 18,60 +0.8 m/s--- 445
    Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 19,14 +2.7 m/s18,85 0
    Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 20,49 +0.8 m/s--- 336


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 34,38 --- 561
    Karma van Riel AV `34 Ap...JC Team 1 28,22 --- 0
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 22,39 --- 368
    Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 17,06 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 27,80 --- 440
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 20,82 --- 322
    Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 18,32 --- 0
    Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 12,64 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 7,94 --- 418
    Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 6,32 --- 326


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 --- 663
    Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 1,45 --- 582
    Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 4,67 --- 554
    Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 4,44 --- 0
    Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 3,91 --- 400


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 11,19 +1.5 m/s10,86 588
    Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 12,10 +1.5 m/s11,80 454
    Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 12,53 +1.5 m/s12,11 397
    Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 12,98 +1.5 m/s12,72 342
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 13,90 +1.5 m/s12,68 0
    Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 15,45 -0.4 m/s--- 97
    Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 20,40 -0.4 m/s16,10 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 3:13,37 3:13,80 593
    Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 3:21,91 3:22,60 532
    Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 3:31,40 3:30,71 471
    Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 3:40,46 3:43,60 417
    Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 3:48,44 3:51,60 373
    Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 3:52,41 3:54,09 352
    Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 3:56,21 4:00,30 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 15,71 +2.4 m/s16,32 347
    Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 15,95 +2.4 m/s15,90 330
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 16,07 +2.4 m/s15,60 0
    Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 17,06 +2.4 m/s16,50 256
    Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 17,28 +4.0 m/s17,80 242
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 17,75 +2.4 m/s17,10 215
    Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 18,64 +4.0 m/s19,80 166
    Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 20,71 +4.0 m/s20,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
    2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
    4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
    5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
    5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
    7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
    8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 27,80 --- 460
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 17,43 --- 273
    Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 15,62 --- 0
    Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 13,15 --- 180
    Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 8,72 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 8,84 --- 465
    Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 8,32 --- 438
    Cas Hoekstra AV `34 Ap...JD Team 1 5,82 --- 0
    Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 4,51 --- 0
    Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 4,04 --- 172


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 --- 582
    Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 1,35 --- 499
    Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 1,30 --- 0
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 4,55 +0.2 m/s--- 529
    Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 3,87 +0.2 m/s--- 0
    Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 2,97 -0.3 m/s--- 212
    Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 0
    Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 2,22 -0.9 m/s--- 62


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 11,22 +2.2 m/s10,85 583
    Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 11,73 +0.4 m/s--- 506
    Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 12,42 -0.6 m/s12,10 411
    Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 12,59 +0.4 m/s--- 0
    Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 12,82 -0.6 m/s12,44 361


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 2:25,68 2:24,27 602
    Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 2:45,85 2:49,38 421
    Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 2:50,04 2:40,14 389
    Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 2:55,00 2:43,18 0
    Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:04,32 --- 290


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 13,11 +2.1 m/s14,13 576
    Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 15,66 +2.3 m/s--- 351
    Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 15,72 -2.1 m/s14,64 0
    Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 15,89 -2.1 m/s15,47 334
    Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 17,18 -2.1 m/s17,60 249


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 19,77 --- 303
    Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 15,22 --- 212
    Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 13,54 --- 0
    Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 13,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 8,47 --- 446
    Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 7,18 --- 0
    Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 7,12 --- 372
    Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 6,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 1,45 --- 582
    Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 --- 0
    Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 1,30 --- 462
    Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 466
    Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 3,95 -0.1 m/s--- 0
    Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 3,88 +0.0 m/s--- 394


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 9,00 -6.0 m/s8,90 549
    Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 -6.0 m/s9,08 457
    Jennifer v...den Brink AV `34 Ap...MD Team 2 9,73 -6.0 m/s9,50 421
    Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 9,97 +0.7 m/s9,90 383
    Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 10,60 +0.7 m/s10,61 0
    Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 10,90 +0.7 m/s10,60 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 3:18,93 3:22,50 553
    Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 3:26,60 3:37,30 501
    Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 3:37,27 3:33,00 436
    Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 3:39,66 3:37,90 0
    Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 3:45,84 3:56,70 387
    Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 4:00,16 4:08,05 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 11,63 +1.5 m/s11,81 412
    Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 11,77 +1.5 m/s11,74 398
    Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 12,24 +1.5 m/s13,20 352
    Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 13,17 +1.5 m/s13,25 0
    Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 13,87 +1.5 m/s13,84 217
    Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 14,35 +1.6 m/s17,40 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 22,11 --- 363
    Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 19,20 --- 0
    Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 15,27 --- 228
    Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 11,70 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 16,83 --- 245
    Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 16,03 --- 229
    Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 15,07 --- 0
    Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 11,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 8,82 --- 464
    Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 7,20 --- 0
    Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 6,38 --- 329
    Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 5,57 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 --- 0
    Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 --- 462
    Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 1,25 --- 426
    Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,56 +0.9 m/s--- 531
    Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 4,34 -0.7 m/s--- 0
    Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 3,58 +0.0 m/s--- 334
    Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 3,09 -0.8 m/s--- 0