Vereniging 'AV De Gemzen' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Steven Hanekamp JJC 100m
  • 13,22
  • Steven Hanekamp JJC Kogel
  • 10,86
  • Steven Hanekamp JJC 100mH
  • 17,79
  • Silke Wijnstok MJD 1000m
  • 3:26,25
  • Iris Reurink MJC 80m
  • 11,09
  • Linde Augustinus MJC Hoog
  • 1,40
  • Linde Augustinus MJC 80m
  • 11,10
  • Maarten Roest JJC Hoog
  • 1,40
  • Kay Hatzmann JJC 100m
  • 13,49
  • Evelien van Houweling MJD 60m
  • 9,17
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 13,22 -0.1 m/s13,00 637
    Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 13,49 -3.1 m/s13,88 600
    Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 17,88 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Roest AV De Gemzen JC 2:42,28 --- 450
    Abert Pierik AV De Gemzen JC 2:51,64 --- 377
    Sander Jansen AV De Gemzen JC 2:52,04 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 17,79 +2.7 m/s--- 498
    Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 20,61 +2.7 m/s--- 330
    Thom Schuurman AV De Gemzen JC 21,31 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
    2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
    3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
    3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
    5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
    7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
    8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
    9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan van Trier AV De Gemzen JC 26,12 --- 433
    Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 15,89 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan van Trier AV De Gemzen JC 20,51 --- 316
    Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 12,66 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 10,86 --- 563
    Maarten Roest AV De Gemzen JC 7,80 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maarten Roest AV De Gemzen JC 1,40 --- 541
    Thom Schuurman AV De Gemzen JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 3,98 --- 414
    Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 3,31 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Iris Reurink AV De Gemzen MC 11,09 +2.2 m/s11,11 604
    Linde Augustinus AV De Gemzen MC 11,10 +4.0 m/s11,50 602
    Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 3:02,48 --- 302
    Marith Lassche AV De Gemzen MC 3:19,29 --- 202
    Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 3:28,69 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Iris Reurink AV De Gemzen MC 16,39 -2.1 m/s16,78 299
    Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 18,51 -2.1 m/s--- 173


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
    2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
    4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
    6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
    7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
    8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
    10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
    11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
    12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Iris Reurink AV De Gemzen MC 21,02 --- 326
    Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 11,84 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Linde Augustinus AV De Gemzen MC 9,12 --- 479
    Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 5,39 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Linde Augustinus AV De Gemzen MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC 2,77 +0.0 m/s--- 172
    Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 2,39 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 9,17 -6.0 m/s9,02 517
    Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 9,70 -6.0 m/s9,10 426
    Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 11,52 +0.7 m/s11,36 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 3:26,25 3:31,00 504
    Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 3:41,20 3:37,00 413
    Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 4:16,23 4:13,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 11,10 +1.5 m/s11,26 470
    Elisa Nap AV De Gemzen MD 11,93 +1.5 m/s12,50 382
    Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 14,12 +2.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
    3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
    4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
    5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
    6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
    8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
    8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Des Hatzmann AV De Gemzen MD 10,33 --- 110
    Elisa Nap AV De Gemzen MD 9,92 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 15,50 --- 218
    Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 15,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Des Hatzmann AV De Gemzen MD 8,44 --- 444
    Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 6,21 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 1,30 --- 462
    Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 4,08 +0.0 m/s--- 434
    Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 3,16 +0.3 m/s--- 0