Vereniging 'AV `40' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Brandon Stolk JJA 200m
  • 25,15
  • Larissa Smit MJA 100m
  • 13,35
  • Bas van Vliet JJA Hoog
  • 1,75
  • Bas van Vliet JJA 100m
  • 12,40
  • Aniek Sips MJA HSS
  • 10,05
  • Aniek Sips MJA 800m
  • 2:39,01
  • Hugo van Es JJA 200m
  • 25,36
  • Evi van Loon MJA Hoog
  • 1,50
  • Larissa Smit MJA 400mH
  • 1:08,43
  • Brandon Stolk JJA 100m
  • 12,39
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s--- 503
    Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s--- 544
    Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s--- 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,75 --- 634


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 10,50 m/s--- 397


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 13,35 +0.1 m/s--- 615


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 30,01 +1.6 m/s--- 481
    Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 2:39,01 --- 579


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 1:08,43 --- 721


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 27,11 --- 545
    Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 21,48 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 24,97 --- 436


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 8,06 --- 451


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 10,05 m/s--- 647