Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sjoerd Visser JJA Hoog
  • 1,70
  • Josephine van Luik MJA 100m
  • 14,76
  • Chelsea Blijlevens MJA 100m
  • 14,46
  • Kay Geerlings JJA Discus
  • 36,31
  • Loes Dekker MJA Hoog
  • 1,20
  • Jean Mattijsen JJA 200m
  • 24,11
  • Michiel de Kwaasteniet JJA Hoog
  • 1,75
  • Loes Dekker MJA 200m
  • 32,78
  • Loes Dekker MJA 800m
  • 3:04,03
  • Niels van Deurzen JJA 800m
  • 2:05,86
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jean Mattijsen AV Spirit ...d Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09 574
    Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jean Mattijsen AV Spirit ...d Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10 635
    Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Niels van Deurzen AV Spirit ...d Jongens 2:05,86 2:00,68 651


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Patrick Loos AV Spirit ...d Jongens 5:05,12 4:50,00 381


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 1:09,33 1:09,99 483


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sven Markesteijn AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00 529
    Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 36,31 30,00 611
    Patrick Loos AV Spirit ...d Jongens 25,15 23,50 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00 565
    Sven Markesteijn AV Spirit ...d Jongens 9,78 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,75 634
    Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 1,70 1,80 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Niels van Deurzen AV Spirit ...d Jongens 11,61 --- 524
    Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 11,55 --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 14,46 +1.7 m/s15,00 438
    Josephine van Luik AV Spirit ...d Meisjes 14,76 +1.7 m/s14,99 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 32,78 +1.8 m/s32,49 327


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 3:04,03 3:13,10 367


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Josephine van Luik AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 10,28 --- 150
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Josephine van Luik AV Spirit ...d Meisjes 18,06 --- 268
    Chelsea Blijlevens AV Spirit ...d Meisjes 12,79 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loes Dekker AV Spirit ...d Meisjes 1,20 1,20 348
    Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes DNS 1,35 0