Vereniging 'Spado' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Martin Oonincx JJA 400mH
  • 58,30
  • Sven van Merode JJA Hoog
  • 2,05
  • Jim van Gorkum JJA 200m
  • 22,46
  • Wislet de Hair JJA 200m
  • 23,31
  • Jim van Gorkum JJA 100m
  • 11,04
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09 795
    Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93 795
    Wislet de Hair Spado Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:05,85 2:10,00 651
    Erik Schuit Spado Spado Jongens 2:27,01 2:19,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Rick Govers Spado Spado Jongens 5:28,15 4:50,00 268


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Martin Oonincx Spado Spado Jongens 58,30 57,07 748


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 34,76 --- 579
    Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 27,93 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
    Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,05 --- 900
    Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Tim de Wit Spado Spado Jongens 11,38 m/s--- 499