Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Stan Jansen JJA 1500m
  • 4:23,19
  • Elaine den Exter MJA 200m
  • 26,81
  • Shaeriano Murray JJA 200m
  • 24,51
  • Bjarne Aelbers JJA Discus
  • 31,28
  • Kristin Baas MJA Hoog
  • 1,55
  • Jeremy Pronk JJA Kogel
  • 12,35
  • Elaine den Exter MJA 100m
  • 12,65
  • Jaleesa Seedorf MJA 100m
  • 13,17
  • Judeska Sheppard MJA HSS
  • 10,82
  • Raphael van de Linde JJA 800m
  • 2:16,68
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Djavan Verheij Rotterdam ...k Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20 478


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Shaeriano Murray Rotterdam ...k Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50 599
    Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Raphael van de Linde Rotterdam ...k Jongens 2:16,68 2:24,00 495


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stan Jansen Rotterdam ...k Jongens 4:23,19 4:25,00 636


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 1:18,42 1:05,50 321


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 36,43 --- 436
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 35,33 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 31,28 --- 503
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 28,80 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens 12,35 --- 623
    Bjarne Aelbers Rotterdam ...k Jongens 10,44 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 1,30 1,35 188


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 10,65 --- 415


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 12,65 +2.0 m/s12,70 742
    Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes 13,17 +2.0 m/s12,70 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 26,81 +1.4 m/s26,59 699


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 2:54,11 2:45,00 444


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam ...k Meisjes 24,83 --- 501


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kristin Baas Rotterdam ...k Meisjes 1,55 --- 779
    Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes DNS 1,30 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
    Judeska Sheppard Rotterdam ...k Meisjes 10,82 - - 10,82 +2.4 m/s--- 737
    Eva van der Marel Rotterdam ...k Meisjes 9,76 9,76 --- 0