Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nele van den Broek MJA Hoog
  • 1,70
  • Myke van de Wiel MJA Speer
  • 37,58
  • Myke van de Wiel MJA 200m
  • 24,81
  • Daan Hoogers JJA Hoog
  • 1,75
  • August van de Weijer JJA 400mH
  • 1:03,37
  • Anne van de Wiel MJA 400mH
  • 1:04,09
  • Anne van de Wiel MJA Speer
  • 36,89
  • Daan Walder JJA 200m
  • 23,39
  • Mark de Rond JJA Discus
  • 36,60
  • Daan Walder JJA 100m
  • 11,43
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43 703
    Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50 702
    Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Jur Klijs AV Sprint AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68 484


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32 323


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1:03,37 1:01,88 615


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
    Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 36,60 --- 617
    Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 29,11 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
    August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1,30 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 12,11 m/s--- 580


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,11 +2.0 m/s12,78 657
    Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,97 +1.2 m/s13,31 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 24,81 +1.4 m/s25,04 863
    Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,58 +1.4 m/s25,84 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:36,94 2:26,17 599
    Ellen van Gestel AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:49,23 2:35,11 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    Hanna Kloek AV Sprint AV Sprint Meisjes 12:11,95 --- 459


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 1:04,09 1:05,13 833


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 37,58 --- 728
    Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,89 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 31,39 --- 572
    Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,10 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,81 --- 643
    Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 8,51 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,70 --- 934


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,29 +1.6 m/s--- 676
    Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,31 +1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint Meisjes 2,60 --- 476