Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Marijke Heddes MJA 800m
  • 2:50,23
  • Yurien Weiland JJA 100m
  • 12,88
  • Ning Slaats MJA Hoog
  • 1,50
  • Daan van Hoof JJA 800m
  • 2:12,66
  • Maureen de Bresser MJA Speer
  • 23,16
  • Tonnie de Benis JJA 1500m
  • 4:55,55
  • Maureen de Bresser MJA Discus
  • 22,82
  • Sandra Luijten MJA HSS
  • 8,26
  • Nick van der Worp JJA Kogel
  • 9,18
  • Matthijs Slegt JJA Kogel
  • 9,19
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Yurien Weiland AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 12,88 +1.4 m/s--- 412


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Stef Hankel AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 28,33 +2.7 m/s--- 309


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Daan van Hoof AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 2:12,66 --- 550


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Tonnie de Benis AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 4:55,55 4:48,00 433
    Stef Hankel AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 5:44,34 --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Max van der Donk AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 1:25,87 --- 214


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 21,38 --- 168
    Roy van Kraaij AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Matthijs Slegt AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 26,76 --- 398
    Max van der Donk AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Matthijs Slegt AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 9,19 --- 400
    Nick van der Worp AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 9,18 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 1,45 --- 344


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Nick van der Worp AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Manon Enting AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 15,22 +0.1 m/s--- 332
    Lotte Maas AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes DQ 20,71 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Ning Slaats AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes DQ --- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Marijke Heddes AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 2:50,23 --- 476


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    Sandra Luijten AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 13:20,10 --- 320


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Maureen de Bresser AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 23,16 --- 467
    Marijke Heddes AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 12,46 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Maureen de Bresser AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 22,82 --- 387


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Maureen de Bresser AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 6,76 --- 348


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Ning Slaats AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 1,50 1,50 726
    Manon Enting AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes NM --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Sandra Luijten AVGM AV Generaal Michaelis Meisjes 8,26 +3.6 m/s--- 425