Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mattijs Mols JJA Discus
  • 39,91
  • David Staat JJA 100m
  • 11,33
  • David Staat JJA 200m
  • 23,44
  • Mattijs Mols JJA Kogel
  • 14,60
  • Mitchell Emmers JJA 200m
  • 23,63
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    David Staat AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38 726
    Domingos Muanza AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    David Staat AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47 697
    Mitchell Emmers AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00 441


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijke Wentink AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00 656
    Troy de Juncker AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tim Verhoeven AV Attila Jongens 1:04,23 1:10,00 594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Domingos Muanza AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
    Tim Verhoeven AV Attila Jongens 30,33 24,80 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila Jongens 39,91 38,00 684


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila Jongens 14,60 13,80 765


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,70 1,65 587
    Vincent Staat AV Attila Jongens DNS 1,80 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Vincent Staat AV Attila Jongens 11,27 12,07 486