Vereniging 'Vereniging Zeeland Atletiek' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars Dirkzwager JJA Hoog
  • 1,85
  • Pelle Gelderblom JJA 400mH
  • 59,27
  • Evan de Schrijver JJA 200m
  • 22,69
  • Nout van den Bos JJA Kogel
  • 14,67
  • Evan de Schrijver JJA 100m
  • 11,38
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Evan de Schrijver Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44 715
    Jurriaan Berger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Evan de Schrijver Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63 771


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Jordi Bot Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 2:04,81 2:02,53 668


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 4:23,30 4:37,71 636
    Bart Balkenende Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 4:38,88 4:37,71 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 59,27 56,02 720


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Finn de Leng Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 46,99 --- 592
    Marnick Los Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 33,66 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Nout van den Bos Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 37,33 --- 632
    Marnick Los Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 32,44 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Nout van den Bos Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 14,67 --- 769
    Daan van Liere Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 12,03 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1,85 --- 725
    Jurriaan Berger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1,55 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Finn de Leng Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,75 m/s--- 540
    Daan van Liere Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,70 m/s--- 0