Vereniging 'PAC' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Thaem Mous JJA 1500m
  • 4:10,62
  • Leander den Boer JJA Hoog
  • 1,85
  • Stevy-Jane Nederveen MJA Hoog
  • 1,65
  • Marije Hijman MJA 800m
  • 2:18,44
  • Ramsey Angela JJA 200m
  • 22,53
  • Ramsey Angela JJA 400mH
  • 54,11
  • Nicole Etman MJA Hoog
  • 1,70
  • Rafael Raap JJA Hoog
  • 2,05
  • Corinde van Es MJA 800m
  • 2:16,44
  • Danielle Tinkhof MJA Hoog
  • 1,60
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76 683
    Milan le Bruin PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80 0
    Bruno Oele PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87 445
    Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84 788
    Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03 0
    Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11 501
    Cédric Chambrillon PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Achraf Boutkabout PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89 691
    Victor van der Wel PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56 0
    Marien van der Niet PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86 580
    Tim Vogel PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thaem Mous PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33 730
    Max Polak PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23 710
    Alexander Brons PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 54,11 55,03 876


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elmar Koster PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
    Leander den Boer PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
    Cédric Chambrillon PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
    Jan Dekker PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinten van der Veer PAC Jongens Team 1 27,86 --- 425
    Elmar Koster PAC Jongens Team 1 26,45 --- 0
    Aaron van Kooij PAC Jongens Team 2 19,15 --- 199


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinten van der Veer PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
    Aaron van Kooij PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
    Leander den Boer PAC Jongens Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rafael Raap PAC Jongens Team 1 2,05 --- 900
    Leander den Boer PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
    Jordi van der Wal PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
    Jan Dekker PAC Jongens Team 2 1,60 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s--- 689
    Jordi van der Wal PAC Jongens Team 2 11,80 --- 546
    Tim Vogel PAC Jongens Team 2 11,36 --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 1 12,63 +2.0 m/s12,66 746
    Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 13,01 +2.0 m/s13,00 0
    Danielle Tinkhof PAC Meisjes Team 2 13,34 +1.2 m/s13,60 616
    Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 2 13,83 +2.7 m/s13,90 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 25,99 +1.4 m/s26,42 763
    Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 27,72 +1.1 m/s27,74 632
    Roos den Engelse PAC Meisjes Team 1 28,39 +1.1 m/s28,13 0
    Lise van de Velde PAC Meisjes Team 2 DNS 28,50 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Corinde van Es PAC Meisjes Team 1 2:16,44 2:11,68 836
    Marije Hijman PAC Meisjes Team 2 2:18,44 2:16,09 810
    Silke Brakkee PAC Meisjes Team 1 2:22,93 2:19,51 0
    Sevilha van der Tak PAC Meisjes Team 2 3:02,58 2:45,09 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Diane van Es PAC Meisjes Team 1 10:28,09 9:26,31 730


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Mooldijk PAC Meisjes Team 1 1:11,49 1:12,10 651


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 34,90 --- 684
    Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 32,59 --- 0
    Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 2 26,58 --- 535
    Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 20,98 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Enid Duut PAC Meisjes Team 1 43,39 --- 794
    Jenna Vervoorn PAC Meisjes Team 1 38,22 --- 0
    Lise van de Velde PAC Meisjes Team 2 22,27 --- 374
    Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Enid Duut PAC Meisjes Team 1 11,73 --- 702
    Kim de Vos PAC Meisjes Team 1 11,34 --- 0
    Talitha G...ro Obando PAC Meisjes Team 2 7,52 --- 409


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,70 --- 934
    Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 0
    Danielle Tinkhof PAC Meisjes Team 2 1,60 --- 832


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
    Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 2 10,39 10,39 +2.2 m/s--- 687
    Margot Keijzer PAC Meisjes Team 1 10,35 - - 10,35 +2.3 m/s--- 683


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Killiana Heijmans PAC Meisjes Team 1 3,30 --- 726
    Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 2 2,80 --- 550