Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Aline Philipsen MJA HSS
  • 10,20
  • Alberto Biswane JJA 200m
  • 23,58
  • Thelma Solleveld MJA 800m
  • 2:22,01
  • Tristan Valkenburg JJA 800m
  • 2:05,38
  • Guido Persoon JJA Hoog
  • 1,75
  • Eva Tetteroo MJA Hoog
  • 1,65
  • Thelma Solleveld MJA 200m
  • 26,40
  • Tom de Gelder JJA 1500m
  • 4:07,91
  • Alberto Biswane JJA 100m
  • 11,59
  • Lisan Duijvestijn MJA 3000m
  • 10:30,81
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71 668
    Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35 684
    Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 2:05,38 2:01,34 659
    Martijn Tiersma AV Olympus...0 Jongens 2:13,16 2:09,17 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom de Gelder AV Olympus...0 Jongens 4:07,91 4:00,66 751
    Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 4:32,94 4:40,89 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Valstar AV Olympus...0 Jongens 1:09,57 1:06,00 479


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38 341


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 25,52 25,00 368


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00 143


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 1,75 1,72 634


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02 548


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Aline Philipsen AV Olympus...es Team 1 13,39 +2.7 m/s14,00 608
    Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 14,16 +2.7 m/s14,39 0
    Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 14,77 +2.7 m/s14,34 394
    Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 14,78 +1.7 m/s14,77 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 26,40 +1.4 m/s27,50 730
    Eveline va...Marrewijk AV Olympus...es Team 1 29,68 +1.8 m/s29,50 0
    Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 30,93 +1.8 m/s31,50 427


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 2:22,01 2:17,99 765
    Suzanne de Jong AV Olympus...es Team 1 2:54,07 2:44,99 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisan Duijvestijn AV Olympus...es Team 1 10:30,81 10:50,81 722
    Lynn van Toledo AV Olympus...es Team 2 13:30,48 13:37,49 301


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1:11,49 1:04,53 651


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45 653
    Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 28,76 27,97 519


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10 629
    Danique de Brabander AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00 0
    Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Tetteroo AV Olympus...es Team 1 1,65 1,70 883


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
    Aline Philipsen AV Olympus...es Team 1 10,20 10,20 +2.5 m/s10,40 665
    Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 9,43 - - 9,43 +2.9 m/s9,00 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 2,00 2,30 233
    Aline Philipsen AV Olympus...es Team 1 1,80 1,95 144