Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACW `66 ACW 9
ARV Achilles ACHL 2
AV Attila ATTL 10
AV De Keien KEIN 6
AV Fortuna FRTN 7
AV Generaal Michaelis AVGM 16
AV Olympus `70 OL70 19
AV Oss `78 OS78 6
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 12
AV Sprint SPRN 20
AV `40 AV40 8
CAV Energie ENRG 6
DAK DAK 12
Haag Atletiek HAAG 19
PAC PAC 43
Rotterdam Atletiek RDAM 14
Spado SPDO 11
THOR THOR 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 11

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sven van Merode SPDO JJA Hoog
  • 2,05
  • Rafael Raap PAC JJA Hoog
  • 2,05
  • Jim van Gorkum SPDO JJA 200m
  • 22,46
  • Myke van de Wiel SPRN MJA 200m
  • 24,81
  • Eva Tetteroo OL70 MJA Hoog
  • 1,65
  • Nicole Etman PAC MJA Hoog
  • 1,70
  • Liam Shew-A-Tjon FRTN JJA 400mH
  • 54,21
  • Ramsey Angela PAC JJA 400mH
  • 54,11
  • Stevy-Jane Nederveen PAC MJA Hoog
  • 1,65
  • Nele van den Broek SPRN MJA Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09 795
    2 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38 726
    3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44 715
    4 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43 703
    5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33 0
    6 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76 683
    7 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71 668
    8 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 11,70 +2.2 m/s12,10 644
    9 Milan le Bruin PAC PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80 0
    10 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43 0
    11 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 11,97 +2.2 m/s12,10 587
    12 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,02 +2.5 m/s12,05 576
    13 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09 574
    14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 12,11 +2.5 m/s12,00 558
    15 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,15 +2.2 m/s12,44 0
    16 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 12,31 +2.2 m/s12,25 0
    17 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s--- 503
    18 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61 0
    19 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s--- 0
    20 Djavan Verheij Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20 478
    21 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67 0
    22 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00 0
    23 Bruno Oele PAC PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87 445
    24 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55 0
    25 Yurien Weiland AVGM AV Generaa...s Jongens 12,88 +1.4 m/s--- 412
    26 Stan Biemans DAK DAK Jongens 12,89 +2.6 m/s12,80 0
    27 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,07 +1.4 m/s--- 379
    28 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93 795
    2 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84 788
    3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63 771
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,77 +1.6 m/s22,51 763
    5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25 0
    6 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50 702
    7 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47 697
    8 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35 684
    9 Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63 0
    10 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 23,86 +1.6 m/s17,70 657
    11 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03 0
    12 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10 635
    13 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50 599
    14 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 24,52 +1.7 m/s24,80 598
    15 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,65 +0.7 m/s25,32 587
    16 Geert Elferink DAK DAK Jongens 24,70 +1.7 m/s24,75 0
    17 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 24,79 +0.7 m/s25,50 0
    18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 24,89 +0.7 m/s25,52 0
    19 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62 0
    20 Sancho van Roy AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 25,04 +2.7 m/s--- 553
    21 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s--- 544
    22 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s--- 0
    23 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11 501
    24 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88 0
    25 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00 0
    26 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50 0
    27 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 28,33 +2.7 m/s--- 309
    Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89 691
    2 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 2:03,61 2:00,01 687
    3 Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens 2:03,79 2:02,00 0
    4 Jordi Bot Zeeland Vereniging...k Jongens 2:04,81 2:02,53 668
    5 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:05,38 2:01,34 659
    6 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:05,85 2:10,00 651
    7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 2:05,86 2:00,68 651
    8 Victor van der Wel PAC PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56 0
    9 Ahmed Abubakar DAK DAK Jongens 2:07,40 2:03,37 627
    10 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 2:10,03 2:08,00 588
    11 Marien van der Niet PAC PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86 580
    12 Harry van Ham DAK DAK Jongens 2:11,09 2:05,18 0
    13 Daan van Hoof AVGM AV Generaa...s Jongens 2:12,66 --- 550
    14 Martijn Tiersma Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:13,16 2:09,17 0
    15 Marnix Vos Haag Haag Atlet...k Jongens 2:13,98 2:10,00 0
    16 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84 0
    17 Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 2:16,68 2:24,00 495
    18 Jur Klijs AV Sprint AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68 484
    19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00 441
    20 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 2:21,66 --- 431
    21 Erik Schuit Spado Spado Jongens 2:27,01 2:19,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:07,91 4:00,66 751
    2 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33 730
    3 Max Polak PAC PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23 710
    4 Tijke Wentink AV Attila AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00 656
    5 Troy de Juncker AV Attila AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00 0
    6 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 4:23,19 4:25,00 636
    7 Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging...k Jongens 4:23,30 4:37,71 636
    8 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:32,94 4:40,89 0
    9 Alexander Brons PAC PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56 0
    10 Tobias van Roon DAK DAK Jongens 4:35,70 4:39,00 552
    11 Bart Balkenende Zeeland Vereniging...k Jongens 4:38,88 4:37,71 0
    12 Abel Hijstek Haag Haag Atlet...k Jongens 4:43,30 4:35,00 504
    13 Tonnie de Benis AVGM AV Generaa...s Jongens 4:55,55 4:48,00 433
    14 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 5:05,12 4:50,00 381
    15 Merlijn Scholte AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 5:10,23 --- 354
    16 Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32 323
    17 Rick Govers Spado Spado Jongens 5:28,15 4:50,00 268
    18 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 5:44,34 --- 0
    Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens DNS 5:01,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 54,11 55,03 876
    2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 54,21 53,43 873
    3 Maurik de Groot Haag Haag Atlet...k Jongens 56,70 55,00 794
    4 Martin Oonincx Spado Spado Jongens 58,30 57,07 748
    5 Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging...k Jongens 59,27 56,02 720
    6 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 1:02,69 1:04,90 631
    7 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1:02,97 --- 624
    8 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1:03,37 1:01,88 615
    9 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 1:04,23 1:10,00 594
    10 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 1:07,00 --- 532
    11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1:09,33 1:09,99 483
    12 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1:09,57 1:06,00 479
    13 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1:18,42 1:05,50 321
    14 Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens 1:25,87 --- 214


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
    2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
    3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
    4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
    6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
    7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
    8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
    9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
    10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
    11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
    12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
    13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
    13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
    13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
    2 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 46,99 --- 592
    3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00 529
    4 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
    5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493
    6 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 39,95 --- 490
    7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 38,57 39,95 469
    8 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 36,43 --- 436
    9 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 35,33 --- 0
    10 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 34,99 29,00 413
    11 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
    12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395
    13 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 33,66 --- 0
    14 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0
    15 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38 341
    16 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
    17 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 30,33 24,80 0
    18 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
    19 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 28,06 28,67 0
    20 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 25,46 --- 248
    21 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,16 --- 0
    22 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0
    23 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 21,38 --- 168
    Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
    Roy van Kraaij AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
    Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 39,91 38,00 684
    2 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 37,33 --- 632
    3 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 36,60 --- 617
    4 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 36,31 30,00 611
    5 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 34,76 --- 579
    6 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 32,44 --- 0
    7 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 31,28 --- 503
    8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 29,11 --- 0
    9 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 28,94 --- 450
    10 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 28,80 --- 0
    11 Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens 28,06 --- 429
    12 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 27,93 --- 0
    13 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 27,86 --- 425
    14 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 26,76 --- 398
    15 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 26,45 --- 0
    16 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 25,52 25,00 368
    17 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 25,15 23,50 0
    18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,87 --- 301
    19 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 22,73 --- 297
    20 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 21,95 --- 0
    21 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 19,15 --- 199
    22 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 17,59 --- 0
    23 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 16,43 --- 119
    Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 14,67 --- 769
    2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 14,60 13,80 765
    3 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,35 --- 623
    4 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 12,03 --- 0
    5 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
    6 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00 565
    7 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
    8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508
    9 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,44 --- 0
    10 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 10,20 10,69 475
    11 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 9,79 --- 445
    12 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 9,78 --- 0
    13 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 9,77 --- 443
    14 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
    15 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 9,19 --- 400
    16 Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens 9,18 --- 0
    17 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0
    18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,93 10,56 0
    19 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 7,77 --- 0
    20 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227
    21 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 6,58 --- 184
    22 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00 143
    Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 2,05 --- 900
    1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,05 --- 900
    3 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
    4 Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging...k Jongens 1,85 --- 725
    5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,75 --- 634
    5 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1,75 1,72 634
    5 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
    5 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 1,75 1,80 634
    5 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
    10 Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0
    11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,75 634
    12 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 1,70 1,65 587
    12 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1,70 --- 587
    12 Geert Elferink DAK DAK Jongens 1,70 --- 587
    15 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,70 1,80 0
    16 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 0
    17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 1,55 --- 0
    17 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 1,55 --- 0
    19 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 1,45 --- 344
    20 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 1,40 1,40 293
    21 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1,30 --- 0
    22 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1,30 1,35 188
    Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 1,50 0
    Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens DNS 1,80 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Geert Elferink DAK DAK Jongens 13,15 +2.8 m/s--- 691
    2 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s--- 689
    3 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,10 +2.8 m/s--- 686
    4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 13,02 +1.5 m/s14,19 678
    5 Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens 12,19 +1.9 m/s12,00 589
    6 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 12,11 --- 580
    7 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02 548
    8 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 11,80 --- 546
    9 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 11,75 --- 540
    10 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 11,70 --- 0
    11 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,61 --- 524
    12 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,55 --- 0
    13 Tim de Wit Spado Spado Jongens 11,38 --- 499
    14 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 11,36 --- 0
    15 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 11,35 11,23 0
    16 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,27 12,07 486
    17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 10,67 --- 0
    18 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,65 --- 415
    19 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 10,50 --- 397
    Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 10,50 0
    Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucie Tiemeier PAC PAC Meisjes Team 1 12,63 +2.0 m/s12,66 746
    2 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 12,65 +2.0 m/s12,70 742
    3 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 13,01 +2.0 m/s13,00 0
    4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,11 +2.0 m/s12,78 657
    5 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,17 +2.0 m/s12,70 0
    6 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,32 +1.2 m/s13,20 620
    7 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 13,34 +1.2 m/s13,60 616
    8 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 13,35 +0.1 m/s--- 615
    9 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,39 +2.7 m/s14,00 608
    10 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,49 +1.2 m/s13,20 0
    11 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 13,63 +0.1 m/s--- 567
    12 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,70 +1.2 m/s13,20 556
    13 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,76 +2.7 m/s13,70 0
    14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 13,83 +2.7 m/s13,90 0
    15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,97 +1.2 m/s13,31 0
    16 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 14,12 +1.7 m/s14,70 489
    17 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,13 +0.1 m/s--- 488
    18 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 14,16 +2.7 m/s14,39 0
    19 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,46 +1.7 m/s15,00 438
    20 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,76 +1.7 m/s14,99 0
    21 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,77 +2.7 m/s14,34 394
    22 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,78 +1.7 m/s14,77 0
    23 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 15,10 +1.7 m/s14,92 348
    24 Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes 15,22 +0.1 m/s--- 332
    Lotte Maas AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ 20,71 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 24,81 +1.4 m/s25,04 863
    2 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 25,99 +1.4 m/s26,42 763
    3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,40 +1.4 m/s27,50 730
    4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,58 +1.4 m/s25,84 0
    5 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 26,81 +1.4 m/s26,59 699
    6 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,86 +1.4 m/s27,62 695
    7 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,64 +1.1 m/s28,00 637
    8 Gabrielle Opmeer PAC PAC Meisjes Team 2 27,72 +1.1 m/s27,74 632
    9 Livia Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,87 +1.1 m/s28,00 0
    10 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 28,32 +1.6 m/s--- 590
    11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 28,39 +1.1 m/s28,13 0
    12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 28,43 +1.1 m/s28,50 582
    13 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,49 +1.8 m/s29,60 578
    14 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,71 +1.8 m/s29,60 0
    15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 29,46 +1.6 m/s--- 0
    16 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 29,68 +1.8 m/s29,50 0
    17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 30,01 +1.6 m/s--- 481
    18 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 30,43 +1.8 m/s--- 456
    19 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 30,93 +1.8 m/s31,50 427
    20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 32,78 +1.8 m/s32,49 327
    Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ --- 0
    Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes DNS --- 0
    Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS 28,50 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:16,44 2:11,68 836
    2 Marije Hijman PAC PAC Meisjes Team 2 2:18,44 2:16,09 810
    3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:22,01 2:17,99 765
    4 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:22,93 2:19,51 0
    5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:26,17 2:22,00 715
    6 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:28,39 2:22,00 690
    7 Kiki Verroen Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:30,02 2:35,00 672
    8 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 2:31,30 2:32,00 658
    9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:31,66 2:19,00 0
    10 Patou Vellekoop Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:35,75 2:30,00 0
    11 Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:36,94 2:26,17 599
    12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 2:38,48 2:50,00 584
    13 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 2:39,01 --- 579
    14 Ellen van Gestel AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:49,23 2:35,11 0
    15 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 2:50,23 --- 476
    16 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:54,07 2:44,99 0
    17 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:54,11 2:45,00 444
    18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:57,27 --- 0
    19 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 3:02,58 2:45,09 0
    20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 3:04,03 3:13,10 367


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 10:28,09 9:26,31 730
    2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10:30,81 10:50,81 722
    3 Hanna Kloek AV Sprint AV Sprint Meisjes 12:11,95 --- 459
    4 Meike Lokker CAV Energie CAV Energie Meisjes 12:17,63 --- 447
    5 Iza de Kort Haag Haag Atlet...k Meisjes 12:19,54 12:30,00 443
    6 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 13:13,38 --- 333
    7 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 13:20,10 --- 320
    8 Lynn van Toledo Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 13:30,48 13:37,49 301
    Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 1:04,09 1:05,13 833
    2 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 1:08,43 --- 721
    3 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:11,49 1:04,53 651
    3 Sanne Mooldijk PAC PAC Meisjes Team 1 1:11,49 1:12,10 651
    5 Livia Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 1:16,52 --- 547
    6 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 1:20,00 --- 483
    7 Meike Lokker CAV Energie CAV Energie Meisjes 1:20,07 --- 482


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
    3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
    6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
    7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
    8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
    8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
    10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
    11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 37,58 --- 728
    2 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,89 --- 0
    3 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 35,61 45,00 696
    4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 34,90 --- 684
    5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 34,65 38,48 680
    6 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45 653
    7 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 32,59 --- 0
    8 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 27,11 --- 545
    9 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 26,58 --- 535
    10 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 26,53 --- 0
    11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 25,93 25,44 0
    12 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 24,83 --- 501
    13 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00 0
    14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 23,16 --- 467
    15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 22,10 --- 445
    16 Annet Slik ACW `66 ACW `66 Meisjes 21,69 --- 0
    17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 21,48 --- 0
    18 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 20,98 --- 0
    19 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 13,65 --- 247
    20 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 12,46 --- 0
    21 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 11,98 --- 201
    22 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 11,73 --- 0
    23 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 10,28 --- 150
    Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 43,39 --- 794
    2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 38,22 --- 0
    3 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 32,83 --- 601
    4 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 32,01 --- 585
    5 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 31,39 --- 572
    6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 31,16 31,40 568
    7 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 30,46 --- 0
    8 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 28,76 27,97 519
    9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 26,89 --- 479
    10 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,10 --- 0
    11 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 24,97 --- 436
    12 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 22,82 --- 387
    13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 22,27 --- 374
    14 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 18,72 --- 286
    15 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 18,06 --- 268
    16 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 14,81 --- 178
    17 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 14,21 --- 0
    18 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 12,79 --- 0
    Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 12,37 12,42 742
    2 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 11,73 --- 702
    3 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 11,34 --- 0
    4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,81 --- 643
    5 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10 629
    6 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,61 --- 563
    7 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,54 11,76 0
    8 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,41 --- 0
    9 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00 0
    10 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 8,51 --- 0
    11 Lies van der Sluijs Haag Haag Atlet...k Meisjes 8,48 --- 482
    12 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 8,06 --- 451
    13 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,52 --- 409
    14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 6,76 --- 348
    15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,21 --- 302
    16 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 5,93 --- 277
    17 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 5,62 --- 249
    18 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 5,40 --- 0
    19 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 4,44 --- 0
    Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00 0
    Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 1,70 --- 934
    1 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,70 --- 934
    3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,65 1,70 883
    4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 0
    5 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 1,60 1,70 832
    5 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 1,60 --- 832
    7 Kristin Baas Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1,55 --- 779
    8 Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes 1,50 --- 726
    8 Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes 1,50 1,50 726
    10 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 1,40 --- 615
    11 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 0
    12 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 615
    13 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 1,30 --- 484
    14 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 1,20 --- 348
    14 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,20 1,20 348
    Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes NM --- 0
    Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DNS 1,30 0
    Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS 1,35 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
    1 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10,82 - - 10,82 +2.4 m/s--- 737
    2 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 10,66 - - 10,66 +1.1 m/s--- 719
    3 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 10,39 10,39 +2.2 m/s--- 687
    4 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 10,35 - - 10,35 +2.3 m/s--- 683
    5 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,29 10,29 +1.6 m/s--- 676
    6 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,20 10,20 +2.5 m/s10,40 665
    7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 10,05 10,05 --- 647
    8 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 9,76 9,76 --- 0
    9 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,64 9,64 --- 598
    10 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,51 - - 9,51 +1.6 m/s9,89 583
    11 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,43 - - 9,43 +2.9 m/s9,00 0
    12 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 9,39 - - 9,39 +2.9 m/s8,67 568
    13 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,31 - - 9,31 +1.4 m/s--- 0
    14 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 8,78 - - 8,78 +1.7 m/s--- 0
    15 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 8,26 - - 8,26 +3.6 m/s--- 425
    Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes - - - DNS 10,75 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 3,30 --- 726
    2 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 2,80 --- 550
    3 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 2,70 3,00 513
    4 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint Meisjes 2,60 --- 476
    5 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 2,00 2,30 233
    6 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,80 1,95 144