Vereniging 'OSM `75' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jennifer Hotie MJC 800m
  • 2:35,06
  • Leon van der Horst JJC 100m
  • 13,36
  • Vivian Kip MJC 80m
  • 11,50
  • Kafaja Subiru MJC 80m
  • 11,69
  • Quinn van Velden JJC Hoog
  • 1,40
  • Vivian Kip MJC Kogel
  • 10,38
  • Quinn van Velden JJC 100m
  • 12,92
  • Leon van der Horst JJC 800m
  • 2:20,80
  • Rajeev Mahabier JJC Ver
  • 4,95
  • Kafaja Subiru MJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Quinn van Velden OSM `75 JC 12,92 +0.0 m/s12,61 680
    Leon van der Horst OSM `75 JC 13,36 +0.0 m/s--- 618
    Noud van der Grift OSM `75 JC 17,32 +0.0 m/s18,11 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Leon van der Horst OSM `75 JC 2:20,80 --- 653
    Stijn Prijten OSM `75 JC 2:33,83 2:41,36 523
    Xander Haack OSM `75 JC 2:36,90 2:45,30 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rajeev Mahabier OSM `75 JC 50,89 --- 518
    Stijn Prijten OSM `75 JC 1:01,58 --- 277
    Jorren van der Grift OSM `75 JC 1:07,76 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,38 777
    2 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 48,52 771
    3 BAV JC Team 1 (4x100m) BAV - JJC 4 50,73 686
    4 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 51,00 676
    5 OSM `75 JC (4x100m) OSM `75 - JJC 4 52,12 636
    6 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 52,58 620
    7 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 54,07 570
    8 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 54,27 563
    9 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 55,16 535
    10 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,79 485
    11 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 57,73 458
    12 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    12 BAV JC Team 2 (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Colin Rondeel OSM `75 JC 18,92 17,12 17,07 18,22 18,92 --- 286
    Jorren van der Grift OSM `75 JC 9,86 10,29 10,29 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Colin Rondeel OSM `75 JC 9,29 8,72 8,65 7,60 9,29 9,16 488


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinn van Velden OSM `75 JC 1,40 1,50 541
    Xander Haack OSM `75 JC 1,30 1,25 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Rajeev Mahabier OSM `75 JC 4,95 4,58 4,67 4,45 4,95 -0.2 m/s4,95 611
    Noud van der Grift OSM `75 JC 2,99 2,87 3,01 2,80 3,01 -0.3 m/s2,63 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Vivian Kip OSM `75 MC 11,50 +0.1 m/s11,33 540
    Kafaja Subiru OSM `75 MC 11,69 +0.1 m/s11,78 512
    Joy van Nieuwburg OSM `75 MC 12,44 +0.2 m/s12,54 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jennifer Hotie OSM `75 MC 2:35,06 2:41,82 512
    Viva van Vliet OSM `75 MC 2:43,61 2:51,93 439
    Sanne Kruisdijk OSM `75 MC 3:09,43 --- 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joy van Nieuwburg OSM `75 MC 1:01,39 --- 280
    Jennifer Hotie OSM `75 MC 1:02,26 --- 264


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Denise Stoffer OSM `75 MC 18,05 18,25 18,97 18,97 --- 304


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Vivian Kip OSM `75 MC 10,36 10,38 10,00 9,32 10,38 10,35 541
    Sanne Kruisdijk OSM `75 MC 5,39 5,56 4,79 5,56 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kafaja Subiru OSM `75 MC 1,35 1,40 0
    Denise Stoffer OSM `75 MC 1,35 1,25 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Denise Stoffer OSM `75 MC 3,70 3,65 3,75 3,59 3,75 +0.1 m/s--- 368
    Viva van Vliet OSM `75 MC 3,28 2,58 3,07 3,16 3,28 -0.4 m/s3,31 0