Vereniging 'BAV' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lotte Bleijerveld MJC Hoog
  • 1,35
  • Juno Bakker MJC 80m
  • 11,90
  • Julie Heij MJC Kogel
  • 9,34
  • Elka Wybenga MJD Hoog
  • 1,35
  • Isabel van den Broek MJC 80m
  • 11,18
  • Wessel Terpstra JJC 800m
  • 2:21,88
  • Max van Rhijn JJC 100m
  • 12,28
  • Max van Rhijn JJC 800m
  • 2:15,43
  • Koen Roskamp JJC 100m
  • 12,27
  • Koen Roskamp JJC 300mH
  • 42,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Koen Roskamp BAV JC Team 1 12,27 +0.5 m/s12,11 780
    Max van Rhijn BAV JC Team 1 12,28 +0.5 m/s12,18 779
    Bas Ostendorf BAV JC Team 1 14,06 +0.1 m/s14,17 0
    Joris Luczak BAV JC Team 2 14,53 +0.0 m/s14,98 470


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Max van Rhijn BAV JC Team 1 2:15,43 2:16,08 714
    Wessel Terpstra BAV JC Team 1 2:21,88 2:24,82 642
    Remco Martens BAV JC Team 2 2:33,70 2:43,11 524
    Joris Luczak BAV JC Team 2 2:39,34 2:43,54 474
    Thom van der Wouden BAV JC Team 1 2:47,16 3:01,70 0
    Floran Groot BAV JC Team 2 3:03,29 3:05,43 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Koen Roskamp BAV JC Team 1 42,97 43,00 775
    Jelle van Miltenburg BAV JC Team 1 52,08 --- 486
    Thom van der Wouden BAV JC Team 1 57,78 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,38 777
    2 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 48,52 771
    3 BAV JC Team 1 (4x100m) BAV - JJC 4 50,73 686
    4 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 51,00 676
    5 OSM `75 JC (4x100m) OSM `75 - JJC 4 52,12 636
    6 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 52,58 620
    7 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 54,07 570
    8 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 54,27 563
    9 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 55,16 535
    10 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,79 485
    11 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 57,73 458
    12 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    12 BAV JC Team 2 (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Wessel Terpstra BAV JC Team 1 29,85 28,01 29,93 29,93 32,17 473
    Jarno Krikken BAV JC Team 2 17,69 16,84 14,75 17,69 16,28 263
    Thijs van Miltenburg BAV JC Team 1 15,58 16,08 16,08 17,07 0
    Remco Martens BAV JC Team 2 11,64 11,92 11,77 11,98 11,98 13,57 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Wessel Terpstra BAV JC Team 1 9,77 8,64 9,81 9,81 10,50 513
    Joris Luczak BAV JC Team 2 8,40 7,62 7,77 8,40 8,64 442
    Thijs van Miltenburg BAV JC Team 1 6,99 6,85 6,60 7,32 7,32 7,39 0
    Jarno Krikken BAV JC Team 2 6,15 6,48 5,88 6,48 6,91 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jelle van Miltenburg BAV JC Team 1 1,50 1,65 623
    Floran Groot BAV JC Team 2 1,30 1,35 462
    Remco Martens BAV JC Team 2 1,30 1,15 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jelle van Miltenburg BAV JC Team 1 4,42 4,14 3,70 4,42 +0.0 m/s4,69 502
    Bas Ostendorf BAV JC Team 1 4,14 4,22 4,23 4,25 4,25 +0.0 m/s4,39 0
    Floran Groot BAV JC Team 2 3,63 3,67 3,67 3,67 -0.2 m/s4,05 352


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jan Vriesman BAV JD Team 1 12,15 +0.1 m/s11,75 447
    Tijmen Hoogendoorn BAV JD Team 1 12,46 +0.0 m/s11,99 406
    Rens van Rhijn BAV JD Team 1 12,93 -0.1 m/s12,64 0
    Bo Wierts BAV JD Team 2 13,25 -0.1 m/s12,66 311
    Joscha Giesen BAV JD Team 2 14,01 -0.1 m/s--- 229
    Tim van Weering BAV JD Team 2 14,78 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijmen Hoogendoorn BAV JD Team 1 3:41,10 3:50,76 413
    Roel Bouma BAV JD Team 1 3:54,04 3:56,64 344
    Dinand te Pas BAV JD Team 1 3:55,23 4:00,79 0
    Joscha Giesen BAV JD Team 2 3:57,02 3:47,19 329


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mats Roskamp BAV JD Team 1 15,97 +0.0 m/s18,40 328
    Dinand te Pas BAV JD Team 1 19,00 +0.2 m/s--- 148


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 43,49 609
    2 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 44,62 514
    2 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 4 44,80 558
    4 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 46,19 506
    5 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 47,01 476
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 47,12 473
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,32 466
    8 AV Zeewolde JD (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 48,98 410
    9 AV Nijkerk JD (4x80m) AV Nijkerk - JJD 4 49,82 334
    9 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 50,04 377
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 51,08 345
    12 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 52,41 307
    13 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 4 54,22 258
    14 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 54,84 242
    15 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Mats Roskamp BAV JD Team 1 15,97 15,97 --- 243
    Jan Vriesman BAV JD Team 1 15,31 13,21 14,09 12,39 15,31 --- 0
    Anthony Bullock BAV JD Team 2 9,54 9,22 9,63 9,63 9,76 91


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rens van Rhijn BAV JD Team 1 10,91 12,71 10,76 12,71 11,55 156
    Roel Bouma BAV JD Team 1 11,15 10,60 11,15 11,60 0
    Jelmer Pastoor BAV JD Team 2 8,68 7,78 8,68 --- 52


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tijmen Hoogendoorn BAV JD Team 1 6,79 7,11 5,44 6,52 7,11 7,13 372
    Dinand te Pas BAV JD Team 1 5,95 5,60 5,49 5,72 5,95 5,65 0
    Tim van Weering BAV JD Team 2 4,91 5,20 4,54 4,46 5,20 4,74 255
    Anthony Bullock BAV JD Team 2 3,16 3,92 4,23 4,55 4,55 5,15 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jort Mol Lous BAV JD Team 1 1,30 1,35 462
    Jelmer Pastoor BAV JD Team 2 NM 1,03 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jan Vriesman BAV JD Team 1 3,83 3,52 3,83 +0.2 m/s4,03 384
    Jort Mol Lous BAV JD Team 1 3,70 3,75 3,79 3,21 3,79 +0.6 m/s3,86 0
    Bo Wierts BAV JD Team 2 2,63 2,95 3,01 2,92 3,01 +0.1 m/s3,34 220
    Tim van Weering BAV JD Team 2 2,82 2,75 2,66 2,82 +0.0 m/s2,67 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Isabel van den Broek BAV MC Team 1 11,18 +0.9 m/s10,99 589
    Juno Bakker BAV MC Team 1 11,90 +0.2 m/s11,91 482
    Sabien Hilhorst BAV MC Team 1 12,23 +0.2 m/s12,28 0
    Famke Terpstra BAV MC Team 2 12,51 -0.3 m/s13,02 400
    Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 13,73 -0.3 m/s13,94 258


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabel van den Broek BAV MC Team 1 2:38,54 2:51,87 481
    Emma van de Beek BAV MC Team 1 2:51,78 2:50,62 376
    Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 3:22,64 3:22,74 184


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sabien Hilhorst BAV MC Team 1 53,08 --- 461
    Lotte Bleijerveld BAV MC Team 1 53,46 --- 451
    Famke Terpstra BAV MC Team 2 59,93 --- 308
    Emma van de Beek BAV MC Team 1 1:01,96 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Julie Heij BAV MC Team 1 27,49 25,91 27,49 24,68 455
    Catharina van Lange BAV MC Team 1 22,40 23,07 22,18 18,39 23,07 20,50 0
    Amber Pieterse BAV MC Team 2 11,65 11,40 13,20 12,81 13,20 12,91 181


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Julie Heij BAV MC Team 1 8,36 8,24 9,34 9,15 9,34 9,18 490
    Catharina van Lange BAV MC Team 1 8,15 7,48 8,15 7,82 0
    Amber Pieterse BAV MC Team 2 6,14 6,76 6,81 6,61 6,81 6,36 355
    Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 4,80 4,57 5,32 5,32 5,01 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lotte Bleijerveld BAV MC Team 1 1,35 1,40 499
    Sabien Hilhorst BAV MC Team 1 1,30 1,35 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Juno Bakker BAV MC Team 1 3,54 3,95 3,72 3,95 -0.2 m/s3,99 408
    Famke Terpstra BAV MC Team 2 3,68 3,71 3,75 3,75 -0.3 m/s3,97 368
    Catharina van Lange BAV MC Team 1 3,19 3,41 3,41 3,41 +0.5 m/s3,48 0
    Amber Pieterse BAV MC Team 2 2,11 2,54 2,82 2,12 2,82 +0.8 m/s2,79 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nadia de Keijzer BAV MD 9,37 +0.0 m/s9,00 481
    Elizabeth Xanthou BAV MD 9,58 -0.3 m/s--- 445
    Elka Wybenga BAV MD 9,60 +0.2 m/s9,28 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Beyza Kazmiroglu BAV MD 14,34 +1.1 m/s14,60 184


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,70 681
    2 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,14 604
    3 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 34,47 588
    4 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 36,15 508
    5 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 36,29 501
    6 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 37,11 465
    7 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 37,23 460
    8 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 37,38 404
    8 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,19 420
    10 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 38,55 406
    11 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,75 348
    11 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 39,00 388
    13 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 39,34 375
    14 AV Zuidwal MD Team 3 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 40,06 348
    15 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Beyza Kazmiroglu BAV MD 12,79 10,37 10,61 12,79 9,82 157


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elka Wybenga BAV MD 1,35 1,35 499


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Elizabeth Xanthou BAV MD 3,53 3,39 3,46 3,53 +0.3 m/s--- 324
    Nadia de Keijzer BAV MD 3,38 3,28 3,37 3,51 3,51 -0.4 m/s3,94 0