Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jelle Kriek JJC 800m
  • 2:20,57
  • Julian Krijnen JJC 800m
  • 2:17,28
  • Aled Elings JJC 800m
  • 2:18,68
  • Lara Vedder MJC 80m
  • 11,49
  • Kylian de Rooij JJC Hoog
  • 1,50
  • Marith Baas MJC 80m
  • 11,16
  • Lara Vedder MJC Ver
  • 4,62
  • Jelle Kriek JJC 100m
  • 12,79
  • Tess Lemette MJC 80m
  • 11,70
  • Marloes Bos MJD 60m
  • 8,99
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jelle Kriek AV Zuidwal JC Team 1 12,79 +0.0 m/s12,67 699
    Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 13,40 +0.0 m/s13,11 612
    Kylian de Rooij AV Zuidwal JC Team 2 14,17 +0.1 m/s14,19 513
    Julian Krijnen AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julian Krijnen AV Zuidwal JC Team 1 2:17,28 2:25,72 693
    Aled Elings AV Zuidwal JC Team 1 2:18,68 2:25,66 677
    Jelle Kriek AV Zuidwal JC Team 1 2:20,57 --- 0
    Louis Vorage AV Zuidwal JC Team 2 2:26,76 --- 591
    Jelle Idzenga AV Zuidwal JC Team 2 2:29,52 2:45,27 564
    Luuk Speulman AV Zuidwal JC Team 2 2:55,12 --- 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 53,34 --- 454
    Louis Vorage AV Zuidwal JC Team 2 54,71 --- 421
    Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 DNF 48,97 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,38 777
    2 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 48,52 771
    3 BAV JC Team 1 (4x100m) BAV - JJC 4 50,73 686
    4 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 51,00 676
    5 OSM `75 JC (4x100m) OSM `75 - JJC 4 52,12 636
    6 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 52,58 620
    7 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 54,07 570
    8 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 54,27 563
    9 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 55,16 535
    10 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,79 485
    11 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 57,73 458
    12 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    12 BAV JC Team 2 (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 26,61 27,50 28,02 28,02 22,94 444
    Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 27,68 25,68 26,93 27,28 27,68 --- 0
    Julian Roman AV Zuidwal JC Team 2 19,24 20,75 20,75 20,00 321
    Harm Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 16,13 15,29 16,53 16,15 16,53 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 9,45 9,96 8,37 9,38 9,96 9,35 521
    Luuk Speulman AV Zuidwal JC Team 2 6,34 6,82 6,63 6,75 6,82 --- 355
    Harm Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 6,38 6,07 5,88 6,16 6,38 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kylian de Rooij AV Zuidwal JC Team 2 1,50 1,45 623
    Julian Krijnen AV Zuidwal JC Team 1 1,45 1,60 582
    Aled Elings AV Zuidwal JC Team 1 1,40 1,40 0
    Louis Vorage AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Dion de Roo AV Zuidwal JC Team 1 4,61 4,59 4,61 +0.1 m/s4,84 542
    Julian Roman AV Zuidwal JC Team 2 4,08 4,10 4,16 3,82 4,16 +0.3 m/s4,30 450
    Jelle Idzenga AV Zuidwal JC Team 2 3,72 3,30 3,62 3,72 +0.0 m/s3,95 0
    Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 - - - - DNS 4,95 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Robin van Nigtevecht AV Zuidwal JD Team 1 12,10 +0.1 m/s11,71 454
    Daniël Berends AV Zuidwal JD Team 1 12,13 +0.1 m/s11,76 450
    Teun Calis AV Zuidwal JD Team 1 12,55 +0.0 m/s12,89 0
    Simon Roelofs AV Zuidwal JD Team 2 13,56 +0.0 m/s13,36 276
    Daan van der Brugge AV Zuidwal JD Team 2 13,60 +0.0 m/s14,32 272
    Matthijs Robbers AV Zuidwal JD Team 2 15,12 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 1 3:22,71 3:27,01 527
    Robin Gooijer AV Zuidwal JD Team 1 3:37,26 3:40,21 436
    Daan van der Brugge AV Zuidwal JD Team 2 3:44,84 --- 393
    Jesse Vos AV Zuidwal JD Team 2 3:46,43 --- 384


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 1 16,01 +0.4 m/s18,13 326
    Robin Gooijer AV Zuidwal JD Team 1 17,96 +0.2 m/s--- 203
    Max Speulman AV Zuidwal JD Team 2 18,81 +0.0 m/s18,80 157
    Niek Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 21,69 +0.5 m/s--- 29


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 43,49 609
    2 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 44,62 514
    2 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 4 44,80 558
    4 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 46,19 506
    5 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 47,01 476
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 47,12 473
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,32 466
    8 AV Zeewolde JD (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 48,98 410
    9 AV Nijkerk JD (4x80m) AV Nijkerk - JJD 4 49,82 334
    9 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 50,04 377
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 51,08 345
    12 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 52,41 307
    13 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 4 54,22 258
    14 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 54,84 242
    15 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Teun Calis AV Zuidwal JD Team 1 28,37 26,41 28,61 23,35 28,61 32,48 473
    Robin van Nigtevecht AV Zuidwal JD Team 1 18,15 21,52 18,37 21,52 --- 0
    Matthijs Robbers AV Zuidwal JD Team 2 9,53 7,15 7,61 9,74 9,74 --- 94


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Teun Calis AV Zuidwal JD Team 1 19,10 20,66 23,30 23,30 21,74 366
    Matthijs Robbers AV Zuidwal JD Team 2 8,86 8,38 7,12 8,85 8,86 --- 57
    Patrick Domburg AV Zuidwal JD Team 2 6,82 7,79 7,56 7,32 7,79 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kenny Elings AV Zuidwal JD Team 1 6,26 6,30 6,22 6,04 6,30 --- 324
    Niek Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 4,64 4,70 5,11 5,17 5,17 --- 253
    Patrick Domburg AV Zuidwal JD Team 2 3,85 3,36 3,43 3,31 3,85 3,91 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kenny Elings AV Zuidwal JD Team 1 1,25 1,20 426
    Simon Roelofs AV Zuidwal JD Team 2 1,25 --- 426
    Max Speulman AV Zuidwal JD Team 2 1,15 1,25 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Daniël Berends AV Zuidwal JD Team 1 4,21 4,05 4,07 4,21 +0.0 m/s4,35 460
    Robin Gooijer AV Zuidwal JD Team 1 3,12 3,51 3,43 3,43 3,51 +0.5 m/s3,50 0
    Jesse Vos AV Zuidwal JD Team 2 3,11 3,15 3,25 3,25 +0.1 m/s--- 268
    Patrick Domburg AV Zuidwal JD Team 2 2,50 2,67 2,65 2,67 +0.0 m/s2,77 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marith Baas AV Zuidwal MC 11,16 +0.1 m/s11,41 593
    Lara Vedder AV Zuidwal MC 11,49 +0.9 m/s11,20 541
    Tess Lemette AV Zuidwal MC 11,70 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisanne Gooijer AV Zuidwal MC 2:38,76 2:31,22 479
    Sterre Snel AV Zuidwal MC 2:48,40 2:54,83 401


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sterre Snel AV Zuidwal MC 56,83 --- 373
    Tess Lemette AV Zuidwal MC 1:02,33 --- 263


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Marith Baas AV Zuidwal MC 13,91 11,01 13,81 13,10 13,91 --- 197


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tess Lemette AV Zuidwal MC 5,11 4,92 4,65 5,06 5,11 --- 249


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisanne Gooijer AV Zuidwal MC 1,35 1,40 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Lara Vedder AV Zuidwal MC 4,38 4,62 4,44 4,56 4,62 +0.4 m/s4,85 544


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 8,99 +0.0 m/s8,95 551
    Noah Mecklenfeld AV Zuidwal MD Team 1 9,60 +0.1 m/s9,90 442
    Isabella ...kerk Pool AV Zuidwal MD Team 1 9,67 +0.1 m/s9,80 0
    Dalila Akhath AV Zuidwal MD Team 2 10,08 +0.1 m/s11,37 366
    Demi Süskind AV Zuidwal MD Team 2 10,63 +0.2 m/s--- 287
    Denise Frenk AV Zuidwal MD Team 2 10,92 -0.3 m/s--- 0
    Manon Posthumus AV Zuidwal MD Team 3 11,28 +0.3 m/s--- 204
    Esther Grim AV Zuidwal MD Team 3 12,13 +0.3 m/s11,97 108


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabella ...kerk Pool AV Zuidwal MD Team 1 3:41,61 3:45,00 411
    Renske Idzenga AV Zuidwal MD Team 1 3:43,21 3:45,00 402
    Bloeme Verbeten AV Zuidwal MD Team 2 4:04,50 4:17,18 294
    Tessa Bouwman AV Zuidwal MD Team 3 4:05,17 --- 290
    Julia Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 4:23,30 4:27,51 213
    Manon Posthumus AV Zuidwal MD Team 3 4:34,26 --- 171


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Schram AV Zuidwal MD Team 1 11,85 +0.7 m/s11,88 390
    Noah Mecklenfeld AV Zuidwal MD Team 1 12,40 +0.0 m/s13,40 337
    Renske Idzenga AV Zuidwal MD Team 1 12,45 +1.4 m/s12,29 0
    Imke Schaap AV Zuidwal MD Team 2 13,57 +0.0 m/s13,43 239
    Danique Leeflang AV Zuidwal MD Team 3 14,73 -0.4 m/s--- 158
    Denise Frenk AV Zuidwal MD Team 2 14,90 -0.4 m/s--- 147


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,70 681
    2 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,14 604
    3 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 34,47 588
    4 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 36,15 508
    5 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 36,29 501
    6 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 37,11 465
    7 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 37,23 460
    8 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 37,38 404
    8 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,19 420
    10 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 38,55 406
    11 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,75 348
    11 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 39,00 388
    13 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 39,34 375
    14 AV Zuidwal MD Team 3 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 40,06 348
    15 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 16,25 16,62 16,99 16,99 --- 248
    Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 1 13,94 12,55 15,07 16,11 16,11 --- 0
    Danique Leeflang AV Zuidwal MD Team 3 15,35 14,63 11,53 15,35 --- 214
    Tessa Bouwman AV Zuidwal MD Team 3 14,24 12,14 13,65 14,24 --- 0
    Bloeme Verbeten AV Zuidwal MD Team 2 11,42 10,74 12,09 13,42 13,42 --- 172
    Demi Süskind AV Zuidwal MD Team 2 11,65 12,47 10,63 9,55 12,47 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 1 7,51 6,58 7,80 7,50 7,80 --- 410
    Demi Süskind AV Zuidwal MD Team 2 5,47 6,27 5,82 6,07 6,27 --- 323
    Amber Kaasjager AV Zuidwal MD Team 3 5,23 5,43 5,13 5,77 5,77 --- 292


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabella ...kerk Pool AV Zuidwal MD Team 1 1,30 --- 462
    Denise Frenk AV Zuidwal MD Team 2 1,15 --- 352
    Amber Kaasjager AV Zuidwal MD Team 3 1,15 --- 0
    Manon Posthumus AV Zuidwal MD Team 3 1,15 --- 352
    Dalila Akhath AV Zuidwal MD Team 2 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Eva Schram AV Zuidwal MD Team 1 3,91 3,86 4,13 4,18 4,18 -0.2 m/s--- 454
    Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 1 3,08 3,12 3,19 3,36 3,36 +0.0 m/s--- 0
    Imke Schaap AV Zuidwal MD Team 2 2,75 3,12 3,21 3,02 3,21 +0.4 m/s--- 260
    Julia Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 2,64 2,78 2,55 2,59 2,78 -0.2 m/s--- 0
    Esther Grim AV Zuidwal MD Team 3 2,47 2,38 2,50 2,50 -0.3 m/s--- 118