Vereniging 'Tempo AV' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Femke Akkermans MJD Hoog
  • 1,50
  • Femke Akkermans MJD Kogel
  • 10,29
  • Karel Out JJC Hoog
  • 1,55
  • Luc de Bruin JJD Hoog
  • 1,50
  • Inge Slootbeek MJC 80m
  • 11,41
  • Lucas Dony JJC 800m
  • 2:27,34
  • Wies Rosenberg MJD 60m
  • 8,62
  • Alex van Buttingha Wichers JJD 1000m
  • 3:04,88
  • Sietske Koolhof MJC Hoog
  • 1,50
  • Olav Knip JJC Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marijn Bleeker Tempo AV JC 13,78 +0.1 m/s--- 562
    Rutger Vincken Tempo AV JC 13,90 +0.1 m/s--- 546
    Denyell de Waal Tempo AV JC 14,22 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lucas Dony Tempo AV JC 2:27,34 --- 585
    Tobias Moes Tempo AV JC 2:29,79 --- 561
    Denyell de Waal Tempo AV JC 2:32,67 --- 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tobias Moes Tempo AV JC 52,08 --- 486
    Denyell de Waal Tempo AV JC 52,85 --- 467
    Olav Knip Tempo AV JC 53,60 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,38 777
    2 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 48,52 771
    3 BAV JC Team 1 (4x100m) BAV - JJC 4 50,73 686
    4 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 51,00 676
    5 OSM `75 JC (4x100m) OSM `75 - JJC 4 52,12 636
    6 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 52,58 620
    7 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 54,07 570
    8 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 54,27 563
    9 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 55,16 535
    10 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,79 485
    11 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 57,73 458
    12 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    12 BAV JC Team 2 (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Karel Out Tempo AV JC 26,31 27,01 26,32 27,01 --- 428
    Menno Heijdra Tempo AV JC 18,40 17,90 16,26 18,40 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Menno Heijdra Tempo AV JC 6,30 6,58 6,83 6,44 6,83 --- 356
    Ben Onland Tempo AV JC 6,13 6,73 6,73 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Karel Out Tempo AV JC 1,55 --- 663
    Olav Knip Tempo AV JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Ben Onland Tempo AV JC 4,54 4,54 4,54 +0.6 m/s--- 527
    Lucas Dony Tempo AV JC 3,83 4,12 3,78 4,12 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Milko Bos Tempo AV JD Team 1 11,71 -0.2 m/s--- 509
    Abel Stoker Tempo AV JD Team 1 11,88 +0.0 m/s11,87 484
    Ruben Panken Tempo AV JD Team 1 12,29 +0.0 m/s13,24 0
    Jesse Bolhuis Tempo AV JD Team 2 12,61 -0.1 m/s12,51 387
    Simon Verhue Tempo AV JD Team 3 12,98 +0.0 m/s--- 342
    Gijs van Hulten Tempo AV JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Alex van B...a Wichers Tempo AV JD Team 1 3:04,88 3:16,95 659
    Imme van den End Tempo AV JD Team 1 3:23,64 3:24,32 521
    Quintin Janse Tempo AV JD Team 1 3:31,26 3:42,52 0
    Jesse Bolhuis Tempo AV JD Team 2 3:40,75 3:43,83 415
    Simon Verhue Tempo AV JD Team 3 3:44,43 --- 395
    Thijmen Pruijmboom Tempo AV JD Team 3 3:50,52 --- 362
    Damion van...n Bogaard Tempo AV JD Team 2 3:58,64 --- 321


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Binne Brok Tempo AV JD Team 1 14,03 -0.1 m/s14,71 485
    Ruben Panken Tempo AV JD Team 1 15,99 +0.3 m/s17,04 327
    Maxim Roos Tempo AV JD Team 1 16,99 +0.4 m/s17,86 0
    Thijmen Pruijmboom Tempo AV JD Team 3 18,07 +0.0 m/s--- 197


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 43,49 609
    2 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 44,62 514
    2 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 4 44,80 558
    4 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 46,19 506
    5 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 47,01 476
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 47,12 473
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,32 466
    8 AV Zeewolde JD (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 48,98 410
    9 AV Nijkerk JD (4x80m) AV Nijkerk - JJD 4 49,82 334
    9 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 50,04 377
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 51,08 345
    12 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 52,41 307
    13 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 4 54,22 258
    14 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 54,84 242
    15 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Binne Brok Tempo AV JD Team 1 20,93 19,13 21,95 24,45 24,45 --- 405
    Tobias Boekeloo Tempo AV JD Team 2 18,16 17,69 20,10 21,46 21,46 --- 351
    Maxim Roos Tempo AV JD Team 1 17,42 17,96 17,96 --- 0
    Damion van...n Bogaard Tempo AV JD Team 2 15,24 16,95 15,29 17,22 17,22 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Milko Bos Tempo AV JD Team 1 18,65 19,44 19,40 19,44 --- 296
    Quintin Janse Tempo AV JD Team 1 14,36 15,22 13,97 15,22 --- 0
    Gijs van Hulten Tempo AV JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Abel Stoker Tempo AV JD Team 1 7,83 7,63 7,17 6,98 7,83 --- 412
    Quintin Janse Tempo AV JD Team 1 6,71 7,12 7,69 6,91 7,69 --- 0
    Gijs van Hulten Tempo AV JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luc de Bruin Tempo AV JD Team 1 1,50 --- 623
    Binne Brok Tempo AV JD Team 1 1,30 --- 0
    Tobias Boekeloo Tempo AV JD Team 2 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Imme van den End Tempo AV JD Team 1 3,98 3,98 3,85 3,84 3,98 -0.2 m/s--- 414
    Maxim Roos Tempo AV JD Team 1 3,69 3,78 3,71 2,92 3,78 +0.3 m/s--- 0
    Jesse Bolhuis Tempo AV JD Team 2 3,74 3,59 3,59 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 368
    Thijmen Pruijmboom Tempo AV JD Team 3 3,36 3,55 3,51 3,65 3,65 +0.3 m/s--- 348
    Tobias Boekeloo Tempo AV JD Team 2 3,60 3,48 3,45 3,55 3,60 +0.2 m/s--- 0
    Simon Verhue Tempo AV JD Team 3 3,14 3,35 2,81 3,29 3,35 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Inge Slootbeek Tempo AV MC Team 1 11,41 +0.1 m/s11,57 553
    Eline Dalderop Tempo AV MC Team 2 11,86 +0.0 m/s--- 487
    Yildiz Turan Tempo AV MC Team 1 11,98 +0.2 m/s12,16 470
    Donna Hijkoop Tempo AV MC Team 2 12,57 +0.0 m/s--- 392


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eline Dalderop Tempo AV MC Team 2 2:36,03 --- 503
    Roos van Nijburg Tempo AV MC Team 1 2:40,80 2:45,45 462
    Donna Hijkoop Tempo AV MC Team 2 2:59,83 --- 319
    Sietske Wiemer Tempo AV MC Team 1 3:02,46 3:12,64 302


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lieke Blommestein Tempo AV MC Team 1 52,64 --- 472
    Sietske Koolhof Tempo AV MC Team 1 53,36 --- 454


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Yildiz Turan Tempo AV MC Team 1 22,18 25,33 25,33 29,83 420
    Inge Slootbeek Tempo AV MC Team 1 24,52 22,20 23,70 24,52 18,55 0
    Renske van Elderen Tempo AV MC Team 2 16,70 17,73 15,93 17,73 --- 279


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sietske Wiemer Tempo AV MC Team 1 6,94 7,65 7,33 7,32 7,65 7,56 402
    Julia Scheltus Tempo AV MC Team 2 6,42 6,74 6,55 6,05 6,74 --- 351
    Sietske Koolhof Tempo AV MC Team 1 6,24 6,45 6,38 6,70 6,70 7,09 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sietske Koolhof Tempo AV MC Team 1 1,50 1,45 623
    Roos van Nijburg Tempo AV MC Team 1 1,15 1,25 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Lieke Blommestein Tempo AV MC Team 1 4,04 4,27 4,22 4,27 +0.1 m/s4,08 472
    Inge Slootbeek Tempo AV MC Team 1 3,90 3,81 3,96 3,95 3,96 +0.1 m/s3,80 0
    Julia Scheltus Tempo AV MC Team 2 3,46 3,38 3,32 2,94 3,46 +0.1 m/s--- 310
    Renske van Elderen Tempo AV MC Team 2 3,18 3,02 3,02 3,06 3,18 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Wies Rosenberg Tempo AV MD Team 1 8,62 +0.0 m/s8,66 624
    Kirsten Post Tempo AV MD Team 1 9,32 +0.2 m/s--- 490
    Iolana van den Beld Tempo AV MD Team 2 9,48 +0.2 m/s--- 462
    Nadya Hehenkamp Tempo AV MD Team 2 10,08 +0.1 m/s10,50 366
    Merit van Leijen Tempo AV MD Team 1 10,57 +0.2 m/s--- 0
    Berber van...er Schaaf Tempo AV MD Team 2 10,62 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Wies Rosenberg Tempo AV MD Team 1 3:22,14 3:20,00 531
    Puk Terpstra Tempo AV MD Team 2 3:40,18 3:40,00 419
    Ffion van Gulik Tempo AV MD Team 1 3:46,68 --- 383
    Lydia Kloos Tempo AV MD Team 2 3:54,28 --- 343
    Noor Paardekooper Tempo AV MD Team 1 4:00,29 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke Akkermans Tempo AV MD Team 1 11,96 +1.2 m/s--- 379
    Eva Tops Tempo AV MD Team 1 12,59 +1.2 m/s--- 320
    Iolana van den Beld Tempo AV MD Team 2 13,00 +1.2 m/s--- 285
    Kirsten Post Tempo AV MD Team 1 13,30 +1.2 m/s--- 0
    Lydia Kloos Tempo AV MD Team 2 24,92 +1.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,70 681
    2 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,14 604
    3 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 34,47 588
    4 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 36,15 508
    5 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 36,29 501
    6 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 37,11 465
    7 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 37,23 460
    8 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 37,38 404
    8 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,19 420
    10 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 38,55 406
    11 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,75 348
    11 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 39,00 388
    13 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 39,34 375
    14 AV Zuidwal MD Team 3 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 40,06 348
    15 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Xiaryviën... Servinus Tempo AV MD Team 1 20,83 22,20 23,65 23,65 --- 372
    Isabel Eversen Tempo AV MD Team 2 15,54 14,56 13,06 14,69 15,54 --- 218
    Nadya Hehenkamp Tempo AV MD Team 2 10,20 8,83 12,18 12,18 --- 0
    Merit van Leijen Tempo AV MD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Femke Akkermans Tempo AV MD Team 1 10,29 10,22 10,12 10,17 10,29 --- 536
    Xiaryviën... Servinus Tempo AV MD Team 1 9,61 9,40 9,78 8,98 9,78 --- 0
    Berber van...er Schaaf Tempo AV MD Team 2 5,70 5,93 5,68 5,46 5,93 --- 302


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Akkermans Tempo AV MD Team 1 1,50 1,45 623
    Puk Terpstra Tempo AV MD Team 2 1,25 --- 426
    Ffion van Gulik Tempo AV MD Team 1 1,10 --- 0
    Iolana van den Beld Tempo AV MD Team 2 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Eva Tops Tempo AV MD Team 1 3,77 3,59 3,65 3,75 3,77 -0.2 m/s--- 372
    Isabel Eversen Tempo AV MD Team 2 3,19 3,36 3,49 3,39 3,49 +0.4 m/s--- 316
    Merit van Leijen Tempo AV MD Team 1 3,27 3,23 3,34 3,18 3,34 +0.2 m/s--- 0
    Berber van...er Schaaf Tempo AV MD Team 2 2,88 2,97 2,87 2,97 +0.7 m/s--- 0