Vereniging 'AV Nijkerk' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sterre Blok MJC Hoog
  • 1,40
  • Layla Steen MJC Hoog
  • 1,20
  • Sanne Kalee MJC 800m
  • 2:52,17
  • Lucas de Swart JJD 1000m
  • 3:40,31
  • Loek Wennekes JJD 80mH
  • 15,83
  • Cerique Rijerkerk MJC 80m
  • 11,82
  • Loek Wennekes JJD Hoog
  • 1,35
  • Sterre Blok MJC Kogel
  • 8,37
  • Twan Wildenbeest JJD 1000m
  • 3:41,05
  • Lucas de Swart JJD 80m
  • 12,60
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lucas de Swart AV Nijkerk JD 12,60 +0.0 m/s--- 388
    Timme van Beek AV Nijkerk JD 14,59 -0.1 m/s--- 173
    Jay Jagan AV Nijkerk JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lucas de Swart AV Nijkerk JD 3:40,31 --- 418
    Twan Wildenbeest AV Nijkerk JD 3:41,05 --- 414
    Marijn Schrier AV Nijkerk JD 4:01,91 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loek Wennekes AV Nijkerk JD 15,83 +0.2 m/s--- 338
    Marijn Schrier AV Nijkerk JD 18,22 +0.2 m/s--- 188
    Jay Jagan AV Nijkerk JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 43,49 609
    2 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 44,62 514
    2 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 4 44,80 558
    4 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 46,19 506
    5 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 47,01 476
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 47,12 473
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,32 466
    8 AV Zeewolde JD (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 48,98 410
    9 AV Nijkerk JD (4x80m) AV Nijkerk - JJD 4 49,82 334
    9 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 50,04 377
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 51,08 345
    12 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 52,41 307
    13 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 4 54,22 258
    14 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 54,84 242
    15 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Lourens Aanen AV Nijkerk JD 14,30 14,20 13,94 15,45 15,45 --- 232
    Maron van Rij AV Nijkerk JD 10,58 12,76 11,97 12,76 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Lourens Aanen AV Nijkerk JD 12,73 11,26 9,67 12,73 --- 156
    Kars Rozema AV Nijkerk JD 8,09 8,22 8,11 8,22 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Maron van Rij AV Nijkerk JD 5,30 5,96 6,11 6,11 --- 313
    Twan Wildenbeest AV Nijkerk JD 4,65 5,11 5,52 5,42 5,52 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loek Wennekes AV Nijkerk JD 1,35 --- 499
    Twan Wildenbeest AV Nijkerk JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Timme van Beek AV Nijkerk JD 2,90 2,95 3,03 3,03 +0.3 m/s--- 224
    Kars Rozema AV Nijkerk JD 2,23 2,36 2,25 2,36 -0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MC 11,82 -0.3 m/s--- 493
    Julia de Swart AV Nijkerk MC 12,91 -0.3 m/s--- 350
    Layla Steen AV Nijkerk MC 13,25 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Kalee AV Nijkerk MC 2:52,17 1:57,00 373
    Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MC 2:56,31 --- 344
    Yulin van Garderen AV Nijkerk MC 3:03,51 --- 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mirjam Niewold AV Nijkerk MC 59,95 --- 308
    Sanne Kalee AV Nijkerk MC 1:02,77 --- 255
    Yulin van Garderen AV Nijkerk MC 1:10,39 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Layla Steen AV Nijkerk MC 13,63 13,63 --- 191
    Julia de Swart AV Nijkerk MC 9,81 13,39 10,65 10,69 13,39 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sterre Blok AV Nijkerk MC 8,29 8,12 8,37 8,32 8,37 --- 441
    Mirjam Niewold AV Nijkerk MC 6,63 6,52 6,17 6,80 6,80 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sterre Blok AV Nijkerk MC 1,40 --- 541
    Layla Steen AV Nijkerk MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Julia de Swart AV Nijkerk MC 3,44 3,47 3,37 3,44 3,47 -0.2 m/s--- 312
    Yulin van Garderen AV Nijkerk MC 2,41 2,83 2,47 2,88 2,88 -0.3 m/s--- 0