Vereniging 'Altis' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Marinka Schuurman MJD Hoog
  • 1,50
  • Kira Landman MJC Hoog
  • 1,45
  • Marcus Melenhorst JJC 300mH
  • 44,92
  • Lars van Vught JJC Hoog
  • 1,55
  • Marcus Melenhorst JJC 100m
  • 12,09
  • Amy Walraven MJC 80m
  • 11,10
  • Stijn van Essen JJC 800m
  • 2:15,85
  • Janneke van Hofslot MJD 1000m
  • 3:12,89
  • Lars van Vught JJC 300mH
  • 44,12
  • Amara Nnadi MJD 60m
  • 8,55
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Marcus Melenhorst Altis JC Team 1 12,09 +0.5 m/s12,40 810
    Ingmar Simonse Altis JC Team 1 13,27 +0.0 m/s13,50 630
    Raoul Lommen Altis JC Team 2 14,46 +0.1 m/s14,69 478
    Lennert Oosterbaan Altis JC Team 1 14,52 +0.1 m/s14,50 0
    Leon Remkes Altis JC Team 2 14,78 +0.2 m/s--- 442
    Niels Bakker Altis JC Team 4 15,32 +0.1 m/s--- 383
    Jochem Houtveen Altis JC Team 4 16,24 +0.2 m/s--- 293
    Sacha Vucinec Altis JC Team 3 16,27 +0.1 m/s--- 290
    Daan Kothman Altis JC Team 3 16,29 +0.2 m/s--- 288


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Stijn van Essen Altis JC Team 1 2:15,85 2:18,00 709
    Lennert Oosterbaan Altis JC Team 1 2:20,24 2:25,00 660
    Ingmar Simonse Altis JC Team 1 2:24,73 2:28,00 0
    Bjorn Simonse Altis JC Team 2 2:29,15 2:35,00 567
    Leon Remkes Altis JC Team 2 2:33,01 2:36,00 531
    Tijn Steenmetz Altis JC Team 3 2:38,99 2:45,70 477
    Sacha Vucinec Altis JC Team 3 2:44,88 2:47,00 429
    Daan Kothman Altis JC Team 3 2:45,62 2:45,82 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van Vught Altis JC Team 1 44,12 45,00 732
    Marcus Melenhorst Altis JC Team 1 44,92 46,00 703
    Ingmar Simonse Altis JC Team 1 50,27 --- 0
    Bjorn Simonse Altis JC Team 2 56,57 --- 379
    Ivo van der Harst Altis JC Team 2 57,42 54,00 360
    Jochem Houtveen Altis JC Team 4 1:03,55 --- 241


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,38 777
    2 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 48,52 771
    3 BAV JC Team 1 (4x100m) BAV - JJC 4 50,73 686
    4 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 51,00 676
    5 OSM `75 JC (4x100m) OSM `75 - JJC 4 52,12 636
    6 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 52,58 620
    7 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 54,07 570
    8 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 54,27 563
    9 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 55,16 535
    10 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,79 485
    11 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 57,73 458
    12 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    12 BAV JC Team 2 (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tim de Greef Altis JC Team 1 6,86 14,05 38,64 38,64 --- 598
    Tjitte van den Bedem Altis JC Team 2 23,67 23,19 25,47 25,47 --- 403
    Marijn IJzinga Altis JC Team 3 18,19 21,13 20,79 21,13 --- 328
    Stijn van Essen Altis JC Team 1 19,20 16,00 20,91 20,91 --- 0
    Gustaaf Jans Altis JC Team 3 20,33 16,78 18,37 18,17 20,33 --- 0
    Hugo Blokland Altis JC Team 4 16,56 16,27 18,72 18,72 --- 283


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tim de Greef Altis JC Team 1 12,64 12,71 12,93 12,93 --- 654
    Lars Hogendoorn Altis JC Team 1 8,70 8,86 8,90 8,65 8,90 --- 0
    Kay Witlam Altis JC Team 2 7,16 6,51 7,06 7,16 --- 375
    Tjitte van den Bedem Altis JC Team 2 7,10 7,05 6,74 6,88 7,10 --- 0
    Gustaaf Jans Altis JC Team 3 5,58 6,96 6,97 6,97 --- 364
    Hugo Blokland Altis JC Team 4 6,92 6,45 6,50 6,30 6,92 --- 361


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van Vught Altis JC Team 1 1,55 --- 663
    Timo Mols Altis JC Team 1 1,50 --- 0
    Kay Witlam Altis JC Team 2 1,45 --- 582
    Marijn IJzinga Altis JC Team 3 1,40 --- 541
    Ivo van der Harst Altis JC Team 2 1,35 --- 0
    Tijn Steenmetz Altis JC Team 3 1,15 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Timo Mols Altis JC Team 1 4,79 4,67 4,96 4,64 4,96 -0.6 m/s--- 613
    Raoul Lommen Altis JC Team 2 4,51 4,64 4,49 4,24 4,64 -0.3 m/s--- 548
    Stijn van Essen Altis JC Team 1 4,45 4,11 4,32 4,45 +0.4 m/s--- 0
    Kay Witlam Altis JC Team 2 4,02 3,76 3,62 3,84 4,02 +0.6 m/s--- 0
    Niels Bakker Altis JC Team 4 3,83 3,41 3,24 3,09 3,83 +0.3 m/s--- 384
    Jochem Houtveen Altis JC Team 4 3,66 3,67 3,46 2,79 3,67 +0.2 m/s--- 0
    Sacha Vucinec Altis JC Team 3 3,18 3,08 3,20 3,17 3,20 --- 258


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Alexander ...derikhoff Altis JD Team 1 10,77 +0.1 m/s10,68 657
    Tyrone Richards Altis JD Team 2 12,04 -0.1 m/s12,49 462
    Jarik van de Mast Altis JD Team 1 12,06 +0.0 m/s12,25 459
    Justin Lagadeau Altis JD Team 1 12,26 +0.2 m/s--- 0
    Koen van der Linde Altis JD Team 2 12,38 +0.0 m/s12,19 417
    Daan Vosman Altis JD Team 4 12,72 +0.2 m/s--- 374
    Taran van Ess Altis JD Team 3 13,08 +0.2 m/s--- 330
    Bart Huizinga Altis JD Team 4 13,66 +0.0 m/s--- 266
    David Dalmeijer Altis JD Team 3 13,77 +0.2 m/s--- 254
    Robin Versteeg Altis JD Team 3 13,77 +0.2 m/s--- 0
    Abel Remkes Altis JD Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jarik van de Mast Altis JD Team 1 3:11,38 3:16,19 608
    Tycho Vink Altis JD Team 1 3:20,97 3:30,00 539
    Jelle Swaanen Altis JD Team 1 3:24,61 3:30,27 0
    Oscar Meijer Altis JD Team 2 3:37,09 3:51,96 437
    Robin Versteeg Altis JD Team 3 3:44,00 --- 397
    Daan Vosman Altis JD Team 4 3:51,12 --- 359
    Bart Huizinga Altis JD Team 4 3:58,70 --- 321
    Koen Overbeek Altis JD Team 3 DNS --- 0
    Lennert Berentsen Altis JD Team 2 DNS 3:46,00 0
    Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jip de Greef Altis JD Team 1 14,22 -0.1 m/s14,53 468
    Nathan Oerlemans Altis JD Team 1 14,98 +0.3 m/s15,89 403
    Tycho Vink Altis JD Team 1 16,16 +0.3 m/s16,22 0
    Koen van der Linde Altis JD Team 2 17,23 +0.4 m/s18,09 245
    Danny Roos Altis JD Team 2 17,26 +0.5 m/s--- 244
    Sverre Meesters Altis JD Team 2 18,13 +0.0 m/s21,59 0
    Jonas Kole Altis JD Team 4 18,60 +0.5 m/s--- 168
    Koen Overbeek Altis JD Team 3 19,02 +0.5 m/s--- 147
    Floyd Verwoert Altis JD Team 3 20,20 +0.5 m/s--- 91
    Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 43,49 609
    2 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 44,62 514
    2 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 4 44,80 558
    4 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 46,19 506
    5 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 47,01 476
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 47,12 473
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,32 466
    8 AV Zeewolde JD (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 48,98 410
    9 AV Nijkerk JD (4x80m) AV Nijkerk - JJD 4 49,82 334
    9 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 50,04 377
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 51,08 345
    12 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 52,41 307
    13 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 4 54,22 258
    14 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 54,84 242
    15 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    15 Tempo AV JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jip de Greef Altis JD Team 1 25,94 24,84 21,28 26,55 26,55 --- 440
    Justin Lagadeau Altis JD Team 1 11,41 16,69 14,04 16,69 --- 0
    Lars Bögels Altis JD Team 4 13,90 14,39 14,18 13,92 14,39 --- 208
    Danny Roos Altis JD Team 2 11,80 13,42 13,42 --- 186
    Floyd Verwoert Altis JD Team 3 10,25 9,18 9,97 10,68 10,68 --- 119
    Daan Vosman Altis JD Team 4 5,42 5,42 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jip de Greef Altis JD Team 1 23,72 23,72 --- 373
    Tycho Vink Altis JD Team 1 11,51 12,45 13,32 12,87 13,32 --- 0
    Sverre Meesters Altis JD Team 2 11,30 11,92 11,80 12,46 12,46 --- 150
    Lars Bögels Altis JD Team 4 10,77 9,64 11,36 11,36 --- 123
    Nemo Oostergetel Altis JD Team 3 10,97 11,36 11,36 --- 123
    Taran van Ess Altis JD Team 3 9,16 9,71 10,49 9,81 10,49 --- 0
    Finn van Wordragen Altis JD Team 4 8,11 8,11 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Liam de Bruijne Altis JD Team 1 8,48 7,77 7,70 8,48 --- 446
    Lennert Berentsen Altis JD Team 2 7,01 6,10 6,92 6,95 7,01 --- 366
    Jelle Swaanen Altis JD Team 1 6,19 5,77 6,57 5,80 6,57 --- 0
    Nemo Oostergetel Altis JD Team 3 5,35 5,52 5,83 5,94 5,94 --- 302
    Lars Bögels Altis JD Team 4 4,16 4,61 4,62 4,62 --- 215
    Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nathan Oerlemans Altis JD Team 1 1,40 --- 541
    Sverre Meesters Altis JD Team 2 1,25 --- 426
    Oscar Meijer Altis JD Team 2 1,20 --- 0
    David Dalmeijer Altis JD Team 3 NM --- 0
    Jonas Kole Altis JD Team 4 NM --- 0
    Justin Lagadeau Altis JD Team 1 NM --- 0
    Nemo Oostergetel Altis JD Team 3 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Alexander ...derikhoff Altis JD Team 1 3,87 3,96 3,36 3,76 3,96 -0.1 m/s--- 410
    Tyrone Richards Altis JD Team 2 3,83 3,71 3,67 3,23 3,83 +0.6 m/s--- 384
    Liam de Bruijne Altis JD Team 1 3,70 3,78 3,78 +0.4 m/s--- 0
    Oscar Meijer Altis JD Team 2 2,85 2,97 3,07 3,09 3,09 +0.1 m/s--- 0
    Robin Versteeg Altis JD Team 3 2,83 3,04 2,96 3,05 3,05 -0.1 m/s--- 228
    Finn van Wordragen Altis JD Team 4 2,52 2,53 2,62 2,59 2,62 +0.5 m/s--- 142
    Abel Remkes Altis JD Team 4 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Amy Walraven Altis MC Team 1 11,10 +0.9 m/s11,10 602
    Franca de Leeuw Altis MC Team 1 11,72 +0.1 m/s11,72 507
    Lisa Stolk Altis MC Team 2 12,42 -0.3 m/s--- 411
    Marloes Kerstholt Altis MC Team 1 12,45 -0.3 m/s12,72 0
    Lieke Borremans Altis MC Team 3 12,57 -0.3 m/s--- 392
    Meike Hoekzema Altis MC Team 2 12,90 +0.0 m/s--- 352
    Noor Schepers Altis MC Team 3 13,52 +0.0 m/s--- 281


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kira Landman Altis MC Team 1 2:41,95 2:28,31 452
    Lieke Borremans Altis MC Team 3 2:51,16 --- 381
    Noor Schepers Altis MC Team 3 2:58,43 --- 329
    Aylin Rink Altis MC Team 1 3:02,58 --- 301
    Rianne de Leeuw Altis MC Team 2 3:02,84 --- 300
    Kirsten Medema Altis MC Team 2 3:08,84 --- 262
    Marion van...en Heuvel Altis MC Team 3 3:18,79 --- 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amy Walraven Altis MC Team 1 52,69 --- 471
    Franca de Leeuw Altis MC Team 1 55,47 --- 403
    Lisa Stolk Altis MC Team 2 58,06 --- 346
    Marloes Kerstholt Altis MC Team 1 58,90 --- 0
    Ilse Kooijman Altis MC Team 2 1:00,46 --- 298


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 41,18 709
    2 AV Zuidwal MC (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 43,21 621
    3 OSM `75 MC (4x80m) OSM `75 - MJC 4 43,41 613
    4 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 43,88 594
    5 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 44,44 571
    6 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 45,95 514
    7 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 46,37 499
    8 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 47,70 453
    9 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 48,23 435
    10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    10 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 DNS 0
    10 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nynke van den Bedem Altis MC Team 1 32,80 32,80 --- 538
    Aylin Rink Altis MC Team 1 17,91 13,91 17,91 --- 0
    Marion van...en Heuvel Altis MC Team 3 16,97 11,29 14,22 14,32 16,97 --- 264
    Rianne de Leeuw Altis MC Team 2 15,83 15,51 15,98 15,98 --- 243
    Noor Schepers Altis MC Team 3 11,43 11,22 11,43 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nynke van den Bedem Altis MC Team 1 9,67 9,47 10,19 10,19 --- 532
    Manon de Bruin Altis MC Team 1 8,68 9,11 9,06 8,71 9,11 --- 0
    Kirsten Medema Altis MC Team 2 5,18 5,38 5,40 5,40 --- 268


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kira Landman Altis MC Team 1 1,45 --- 582
    Ilse Kooijman Altis MC Team 2 1,40 --- 541
    Marloes Kerstholt Altis MC Team 1 1,30 --- 0
    Lisa Stolk Altis MC Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Kira Landman Altis MC Team 1 4,04 3,97 3,96 4,05 4,05 -0.3 m/s--- 428
    Manon de Bruin Altis MC Team 1 3,97 3,81 3,91 3,96 3,97 +0.4 m/s--- 0
    Meike Hoekzema Altis MC Team 2 3,64 3,67 3,68 3,55 3,68 -0.7 m/s--- 354
    Marion van...en Heuvel Altis MC Team 3 3,55 3,38 3,27 3,55 +0.4 m/s--- 328
    Kirsten Medema Altis MC Team 2 3,30 3,32 3,35 2,54 3,35 -0.7 m/s--- 0
    Lieke Borremans Altis MC Team 3 3,14 2,68 3,17 3,35 3,35 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Amara Nnadi Altis MD Team 1 8,55 +0.0 m/s8,48 639
    Naomie Höhn Altis MD Team 1 9,07 -0.1 m/s--- 536
    Jetske Meijer Altis MD Team 1 9,15 +0.2 m/s9,15 0
    Puk Poulijn Altis MD Team 2 9,47 +0.2 m/s9,45 464
    Indira Hassen Altis MD Team 2 9,67 +0.2 m/s9,76 430
    Lois Kok Altis MD Team 2 9,68 +0.1 m/s10,21 0
    Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 9,85 -0.3 m/s--- 401
    Ilse Hoebe Altis MD Team 3 9,93 +0.1 m/s9,85 389
    Marlot Groeneweg Altis MD Team 3 9,97 +0.1 m/s9,95 383
    Robin van der Have Altis MD Team 4 10,20 +0.1 m/s10,07 348
    Naomi Post Altis MD Team 3 10,51 -0.1 m/s--- 0
    Pien Kempe Altis MD Team 5 10,56 +0.1 m/s10,55 297
    Debora Delhez Altis MD Team 5 10,77 -0.3 m/s--- 268
    Eva Schrooten Altis MD Team 4 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Janneke van Hofslot Altis MD Team 1 3:12,89 3:17,06 597
    Carmen Huikeshoven Altis MD Team 1 3:17,09 3:27,56 566
    Lois Kok Altis MD Team 2 3:31,40 3:36,43 471
    Eva Kroon Altis MD Team 3 3:33,30 3:35,86 459
    Marlot Groeneweg Altis MD Team 3 3:34,16 --- 454
    Myrthe Martens Altis MD Team 2 3:34,79 3:38,18 450
    Ellis de Vries Altis MD Team 1 3:38,67 3:52,37 0
    Pien Kempe Altis MD Team 5 3:45,69 3:52,20 388
    Robin van der Have Altis MD Team 4 3:57,72 4:19,28 326
    Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 3:58,90 --- 320
    Naomi Post Altis MD Team 3 4:00,81 4:03,13 0
    Jonna van der Kooij Altis MD Team 5 4:06,75 --- 283
    Puk Poulijn Altis MD Team 2 DNF 3:31,63 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ellis de Vries Altis MD Team 1 11,00 +0.7 m/s11,30 481
    Amara Nnadi Altis MD Team 1 11,05 +0.7 m/s11,34 475
    Marleen van Beers Altis MD Team 3 11,72 +1.4 m/s12,08 403
    Carmen Huikeshoven Altis MD Team 1 12,18 -0.4 m/s--- 0
    Indira Hassen Altis MD Team 2 12,66 +0.0 m/s13,24 314
    Amber Brouwer Altis MD Team 4 12,89 +0.0 m/s13,26 294
    Eva Kroon Altis MD Team 3 12,90 +1.4 m/s12,22 293
    Maud Hoebe Altis MD Team 3 13,48 +1.1 m/s--- 0
    Lois Kok Altis MD Team 2 13,75 -0.4 m/s--- 226
    Aniek Kothman Altis MD Team 5 14,00 +0.0 m/s13,72 208
    Myrthe Martens Altis MD Team 2 14,34 +1.1 m/s--- 0
    Ynske van de Poll Altis MD Team 4 DNS 14,32 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,70 681
    2 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,14 604
    3 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 34,47 588
    4 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 36,15 508
    5 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 36,29 501
    6 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 4 37,11 465
    7 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 37,23 460
    8 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 37,38 404
    8 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,19 420
    10 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 38,55 406
    11 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,75 348
    11 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 39,00 388
    13 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 39,34 375
    14 AV Zuidwal MD Team 3 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 40,06 348
    15 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nicoline van Vught Altis MD Team 1 16,77 13,89 20,98 20,98 --- 325
    Marinka Schuurman Altis MD Team 1 15,60 17,81 19,03 15,94 19,03 --- 0
    Isabel Kerstholt Altis MD Team 3 14,52 16,24 16,89 16,02 16,89 --- 246
    Marleen van Beers Altis MD Team 3 13,76 12,55 13,94 12,21 13,94 --- 0
    Marit van Gageldonk Altis MD Team 2 12,00 11,86 13,46 12,80 13,46 --- 173
    Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 12,70 12,76 12,13 11,25 12,76 --- 157
    Dagmar Schepers Altis MD Team 4 10,78 12,51 12,51 --- 0
    Ella Lommen Altis MD Team 2 9,59 10,65 11,83 11,83 --- 0
    Sterre van der Zouw Altis MD Team 5 9,48 9,48 --- 75


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Naomie Höhn Altis MD Team 1 11,00 10,51 9,87 11,00 --- 569
    Nicoline van Vught Altis MD Team 1 7,81 7,93 8,38 8,69 8,69 --- 0
    Marleen van Beers Altis MD Team 3 7,84 8,28 7,95 7,19 8,28 --- 436
    Marit van Gageldonk Altis MD Team 2 6,22 6,27 6,25 6,82 6,82 --- 355
    Elin Kruizinga Altis MD Team 2 6,52 6,36 6,41 6,52 --- 0
    Jonna van der Kooij Altis MD Team 5 5,86 6,35 5,24 6,14 6,35 --- 327
    Robin van der Have Altis MD Team 4 5,35 6,04 6,24 5,46 6,24 --- 321
    Isabel Kerstholt Altis MD Team 3 5,07 5,10 5,05 5,85 5,85 --- 0
    Pien Kempe Altis MD Team 5 4,78 5,47 4,95 4,96 5,47 --- 0
    Ynske van de Poll Altis MD Team 4 4,48 4,32 4,32 4,48 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marinka Schuurman Altis MD Team 1 1,50 --- 623
    Jetske Meijer Altis MD Team 1 1,40 --- 0
    Amber Brouwer Altis MD Team 4 1,20 --- 389
    Elin Kruizinga Altis MD Team 2 1,20 --- 389
    Isabel Kerstholt Altis MD Team 3 1,20 --- 389
    Aniek Kothman Altis MD Team 5 1,15 --- 352
    Maud Hoebe Altis MD Team 3 1,15 --- 0
    Marit van Gageldonk Altis MD Team 2 1,10 --- 0
    Sterre van der Zouw Altis MD Team 5 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jetske Meijer Altis MD Team 1 3,87 4,11 3,87 4,20 4,20 +0.1 m/s--- 458
    Ella Lommen Altis MD Team 2 3,70 3,53 3,68 3,70 +0.4 m/s--- 358
    Ilse Hoebe Altis MD Team 3 3,48 3,63 3,69 3,69 -0.3 m/s--- 356
    Janneke van Hofslot Altis MD Team 1 3,25 3,18 3,52 3,25 3,52 +0.0 m/s--- 0
    Elin Kruizinga Altis MD Team 2 3,50 3,34 3,50 -0.3 m/s--- 0
    Debora Delhez Altis MD Team 5 3,13 3,13 2,88 2,84 3,13 +4.0 m/s--- 244
    Naomi Post Altis MD Team 3 2,46 2,92 2,70 2,92 +0.0 m/s--- 0
    Dagmar Schepers Altis MD Team 4 2,53 2,82 2,76 2,50 2,82 +0.4 m/s--- 182
    Eva Schrooten Altis MD Team 4 - - - - DNS --- 0