Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Elaine den Exter Vsen 200m
  • 26,23
  • Enrico Van Luijk Msen 200m
  • 21,79
  • Tessa Nieuwenhuizen Vsen 800m
  • 2:22,83
  • Ilona van der Giessen Vsen 800m
  • 2:21,99
  • Loic Wondel Msen 200m
  • 22,66
  • Koen van der Meijden Msen 400mH
  • 57,57
  • Janneke Berkhof Vsen 400mH
  • 1:08,81
  • Paulus Mathijssen Msen 100m
  • 11,15
  • Indah van Marrewijk Vsen 400m
  • 1:00,49
  • Loic Wondel Msen Ver
  • 6,69
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Paulus Mathijssen Rotterdam ...ek Mannen 11,15 +0.5 m/s11,08 768
    Ruben de Vries Rotterdam ...ek Mannen 11,79 -1.3 m/s11,48 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Enrico Van Luijk Rotterdam ...ek Mannen 21,79 +1.3 m/s22,28 867
    Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 22,66 +1.6 m/s22,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jose Pere...do Freire Rotterdam ...ek Mannen 53,90 52,80 643
    Ruben de Vries Rotterdam ...ek Mannen 54,04 54,00 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bram Verhagen Rotterdam ...ek Mannen 4:09,70 4:03,80 737
    Stan Jansen Rotterdam ...ek Mannen 4:25,43 4:19,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Koen van der Meijden Rotterdam ...ek Mannen 57,57 57,10 769


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeroen Habers Rotterdam ...ek Mannen 10:14,27 --- 698


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 43,01 866
    2 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 43,58 831
    3 Altis Mannen (4x100m) Altis - Msen 4 44,03 803
    4 Climax Mannen (4x100m) Climax - Msen 4 44,39 781
    5 AV De Spartaan Mannen (4x100m) AV De Spartaan - Msen 4 44,67 764
    6 KAV Holland Mannen (4x100m) KAV Holland - Msen 4 44,73 761
    7 AV Triathlon Mannen (4x100m) AV Triathlon - Msen 4 44,81 756
    8 AV Olympus `70 Mannen (4x100m) AV Olympus `70 - Msen 4 45,13 737
    9 AV Haarlem Mannen (4x100m) AV Haarlem - Msen 4 45,64 708
    10 AV Fortuna Mannen (4x100m) AV Fortuna - Msen 4 45,86 696
    11 AV Gouda Mannen (4x100m) AV Gouda - Msen 4 46,11 682
    12 AV Clytoneus Mannen (4x100m) AV Clytoneus - Msen 4 46,78 645


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Keith Beard Rotterdam ...ek Mannen 52,67 --- 669
    Jeremy Pronk Rotterdam ...ek Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Leo van der Blom Rotterdam ...ek Mannen 11,74 --- 582
    Jeremy Pronk Rotterdam ...ek Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Teun Kolner Rotterdam ...ek Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loic Wondel Rotterdam ...ek Mannen 6,69 +2.1 m/s--- 755


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 13,11 -2.2 m/s12,80 657
    Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 1 13,14 -2.1 m/s12,99 0
    Cherrel Siberie Rotterdam ...en Team 2 13,75 +0.2 m/s13,90 548
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam ...en Team 2 14,45 -1.0 m/s13,40 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam ...en Team 1 26,23 +0.3 m/s26,10 744
    Iris Pieters Rotterdam ...en Team 2 27,47 -0.4 m/s27,60 649
    Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 28,96 +0.4 m/s29,80 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Indah van Marrewijk Rotterdam ...en Team 1 1:00,49 58,80 762
    Annemieke Punter Rotterdam ...en Team 2 1:03,25 1:02,20 681
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...en Team 2 1:05,09 1:04,30 0
    Eva van der Marel Rotterdam ...en Team 1 1:06,89 1:08,80 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...en Team 1 2:21,99 2:21,00 765
    Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...en Team 2 2:22,83 2:26,60 755
    Saskia Kroon Rotterdam ...en Team 1 2:33,47 2:33,00 0
    Fleur Berkhof Rotterdam ...en Team 2 2:38,93 2:35,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Esther Vermue Rotterdam ...en Team 1 11:08,78 --- 614
    Annick Taselaar Rotterdam ...en Team 2 11:12,58 --- 604
    Hester Lingsma Rotterdam ...en Team 1 11:34,50 --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Janneke Berkhof Rotterdam ...en Team 1 1:08,81 1:07,80 712
    Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 2 1:15,95 1:08,90 558


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 48,82 827
    1 AV De Spartaan Vrouwen (4x100m) AV De Spartaan - Vsen 4 48,83 827
    3 U-Track Vrouwen (4x100m) U-Track - Vsen 4 49,22 807
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 49,93 772
    5 Altis Vrouwen (4x100m) Altis - Vsen 4 50,77 731
    6 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - Vsen 4 51,15 713
    7 AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - Vsen 4 51,45 699
    8 AV Hylas Vrouwen (4x100m) AV Hylas - Vsen 4 52,22 664
    9 KAV Holland Vrouwen (4x100m) KAV Holland - Vsen 4 52,63 646
    10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 53,70 600
    11 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 4 54,07 584
    12 AV Atverni Vrouwen (4x100m) AV Atverni - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maroussia Eduarda Rotterdam ...en Team 2 34,15 --- 671
    Janneke Berkhof Rotterdam ...en Team 1 28,92 --- 579


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elaine den Exter Rotterdam ...en Team 1 9,17 --- 532
    Kortyna Kozlovskaja Rotterdam ...en Team 2 8,65 --- 494


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Melinde Boland Rotterdam ...en Team 1 1,45 --- 672
    Annemieke Punter Rotterdam ...en Team 2 1,40 --- 615


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Melinde Boland Rotterdam ...en Team 1 3,20 --- 692
    Jasmijn Wierema Rotterdam ...en Team 2 3,00 --- 622


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Judeska Sheppard Rotterdam ...en Team 1 5,04 +0.3 m/s--- 686
    Eva van der Marel Rotterdam ...en Team 1 4,47 +1.8 m/s--- 0
    Elise Kloos Rotterdam ...en Team 2 4,14 +0.8 m/s--- 460
    Cherrel Siberie Rotterdam ...en Team 2 3,95 +1.0 m/s--- 0