Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Venisha da Silva MJD 60mH
  • 10,10
  • Venisha da Silva MJD 60m
  • 8,56
  • Daniel van Noordenne JJC 800m
  • 2:21,62
  • Dushently Isenia JJC 100m
  • 11,78
  • Venisha da Silva MJD Hoog
  • 1,45
  • Lotte de Visser MJC 800m
  • 2:28,26
  • Dushently Isenia JJC 300mH
  • 42,91
  • Valéria Montijn MJC 80m
  • 10,76
  • Pieter Fallaux JJD 1000m
  • 3:05,04
  • Martijn Stok JJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Dushently Isenia CAV Energie CAV Energie JC 11,78 -0.1 m/s11,60 863
    Daniel van Noordenne CAV Energie CAV Energie JC 14,00 -0.5 m/s--- 534


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Daniel van Noordenne CAV Energie CAV Energie JC 2:21,62 2:27,78 644


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    Dushently Isenia CAV Energie CAV Energie JC 42,91 --- 777


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 46,85 841
    2 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 51,33 664
    3 PAC JC Team 2 (4x100m) PAC - JJC 4 51,66 652
    4 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 52,09 637
    5 PAC JC Team 3 (4x100m) PAC - JJC 4 52,74 614
    6 Spark JC (4x100m) Spark - JJC 4 54,98 541
    7 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 55,34 529
    8 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 4 55,89 512
    9 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 56,09 506
    10 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Davey Rip CAV Energie CAV Energie JC 23,54 --- 370


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Davey Rip CAV Energie CAV Energie JC 7,86 --- 414


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 1,50 --- 0
    Gijs van Lieshout CAV Energie CAV Energie JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 4,11 +0.7 m/s--- 440


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Pieter Fallaux CAV Energie CAV Energie JD Team 1 11,60 +1.0 m/s11,39 525
    Lucas Bal CAV Energie CAV Energie JD Team 1 11,67 +1.0 m/s11,47 515
    Steyn Potuit CAV Energie CAV Energie JD Team 1 12,51 -0.1 m/s--- 0
    Daan Boertien CAV Energie CAV Energie JD Team 2 12,90 +0.6 m/s13,49 352


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Pieter Fallaux CAV Energie CAV Energie JD Team 1 3:05,04 3:05,37 657
    Ewoud Boer CAV Energie CAV Energie JD Team 1 3:12,27 3:22,43 601
    Steyn Potuit CAV Energie CAV Energie JD Team 1 3:21,98 3:12,88 0
    Danick Imholz CAV Energie CAV Energie JD Team 2 3:32,73 3:28,72 463
    Tom Gjaltema CAV Energie CAV Energie JD Team 2 3:46,63 3:40,97 383


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Roel Kooreman CAV Energie CAV Energie JD Team 1 14,70 -0.4 m/s14,99 426
    Benjamin den Hartog CAV Energie CAV Energie JD Team 1 15,25 -0.3 m/s15,31 382
    Jasper Kaal CAV Energie CAV Energie JD Team 1 DNS 17,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 42,44 653
    2 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 42,98 631
    3 CAV Energie JD Team 1 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 44,44 571
    4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 46,05 511
    5 Voorne Atletiek JD Team 1 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 46,58 492
    6 PAC JD Team 2 (4x80m) PAC - JJD 4 46,67 488
    7 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 47,96 444
    8 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 48,06 440
    9 Voorne Atletiek JD Team 2 (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 48,69 420
    10 PAC JD Team 3 (4x80m) PAC - JJD 4 49,86 382
    11 CAV Energie JD Team 2 (4x80m) CAV Energie - JJD 4 51,18 342
    12 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 4 52,26 311
    13 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 52,86 294
    14 PAC JD Team 4 (4x80m) PAC - JJD 4 DNS 0
    14 PAC JD Team 5 (4x80m) PAC - JJD 0 DNS 0
    14 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Benjamin den Hartog CAV Energie CAV Energie JD Team 1 29,71 --- 491
    Chris de Jeu CAV Energie CAV Energie JD Team 2 23,14 --- 382
    Jasper Kaal CAV Energie CAV Energie JD Team 1 14,11 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Sebastiaan...en Hartog CAV Energie CAV Energie JD Team 1 21,36 --- 332
    Roel Kooreman CAV Energie CAV Energie JD Team 1 15,92 --- 0
    Vincent va...er Brugge CAV Energie CAV Energie JD Team 2 13,42 --- 172


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Sebastiaan...en Hartog CAV Energie CAV Energie JD Team 1 9,04 --- 475
    Vincent va...er Brugge CAV Energie CAV Energie JD Team 2 6,08 --- 311
    Ewoud Boer CAV Energie CAV Energie JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Jasper Kaal CAV Energie CAV Energie JD Team 1 1,45 --- 582
    Bradley van Lammeren CAV Energie CAV Energie JD Team 2 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Roel Kooreman CAV Energie CAV Energie JD Team 1 4,39 +0.5 m/s--- 496
    Lucas Bal CAV Energie CAV Energie JD Team 1 4,33 +0.0 m/s--- 0
    Bradley van Lammeren CAV Energie CAV Energie JD Team 2 3,62 +0.5 m/s--- 342
    Daan Boertien CAV Energie CAV Energie JD Team 2 3,30 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MC 10,76 +0.5 m/s10,53 659
    Layla Moesker CAV Energie CAV Energie MC 11,81 -0.5 m/s--- 494
    Rosa Neeleman CAV Energie CAV Energie MC 12,37 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie MC 2:28,26 2:29,95 576
    Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie MC 2:37,58 2:43,32 490
    Jennifer Weijers CAV Energie CAV Energie MC 2:42,40 2:55,04 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MC 54,52 --- 426
    Emma Rottier CAV Energie CAV Energie MC 1:05,71 --- 204


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 41,99 673
    2 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 42,40 655
    3 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 4 42,42 654
    4 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 43,96 590
    5 AV Fortuna MC (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 44,17 582
    6 CAV Energie MC (4x80m) CAV Energie - MJC 4 44,97 551
    7 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 48,31 432
    8 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 49,12 406
    9 PAC MC Team 3 (4x80m) PAC - MJC 4 52,22 312


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Romy Seher CAV Energie CAV Energie MC 19,22 --- 309
    Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 18,99 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 7,87 --- 414
    Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie MC 6,94 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MC 1,40 --- 541
    Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie MC 3,85 +0.7 m/s--- 388
    Emma Rottier CAV Energie CAV Energie MC 3,74 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD Team 1 8,56 +0.1 m/s8,62 636
    Lotte van Lieshout CAV Energie CAV Energie MD Team 1 9,29 +0.1 m/s--- 495
    Amber Bosman CAV Energie CAV Energie MD Team 1 9,37 +0.6 m/s9,20 0
    Ilse Stok CAV Energie CAV Energie MD Team 2 9,53 +0.3 m/s9,52 454
    Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energie MD Team 2 9,65 -0.1 m/s9,34 434
    Tamika Conrad CAV Energie CAV Energie MD Team 2 10,16 -0.3 m/s10,19 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Lotte van Lieshout CAV Energie CAV Energie MD Team 1 3:29,03 3:21,72 486
    Amber Bosman CAV Energie CAV Energie MD Team 1 3:29,80 3:32,63 481
    Isabel van Noordenne CAV Energie CAV Energie MD Team 2 3:42,38 3:43,94 406
    Tamika Conrad CAV Energie CAV Energie MD Team 2 3:47,68 3:50,23 377
    Eline Verschueren CAV Energie CAV Energie MD Team 2 3:49,10 4:05,52 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD Team 1 10,10 +0.4 m/s10,88 595
    Tessa Sparreboom CAV Energie CAV Energie MD Team 1 12,26 -1.0 m/s--- 350
    Isabel van Noordenne CAV Energie CAV Energie MD Team 2 12,76 -0.7 m/s12,86 305
    Steffie Seher CAV Energie CAV Energie MD Team 1 12,79 -0.7 m/s12,37 0
    Rory Ganz CAV Energie CAV Energie MD Team 2 12,88 -0.1 m/s13,41 295
    Ilse Stok CAV Energie CAV Energie MD Team 2 13,37 -0.7 m/s12,76 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MD Team 2 (4x60m) PAC - MJD 4 32,92 669
    2 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 32,96 666
    3 PAC MD Team 3 (4x60m) PAC - MJD 4 34,04 609
    4 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,07 558
    5 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,23 551
    6 Voorne Atletiek MD Team 1 (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 35,25 550
    7 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 36,13 509
    8 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 36,21 505
    9 PAC MD Team 5 (4x60m) PAC - MJD 4 36,90 475
    10 PAC MD Team 4 (4x60m) PAC - MJD 4 37,98 429
    11 PAC MD Team 6 (4x60m) PAC - MJD 4 38,19 420
    12 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0
    12 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 0 DNS 0
    12 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 DNS 0
    12 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 3 DNS 0
    12 Voorne Atletiek MD Team 2 (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD Team 1 22,93 --- 360
    Lotte van Lieshout CAV Energie CAV Energie MD Team 1 14,74 --- 0
    Tamika Conrad CAV Energie CAV Energie MD Team 2 10,31 --- 97
    Parel van Nieuwkoop CAV Energie CAV Energie MD Team 2 9,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD Team 1 9,64 --- 505
    Eline Verschueren CAV Energie CAV Energie MD Team 2 6,91 --- 360
    Parel van Nieuwkoop CAV Energie CAV Energie MD Team 2 5,78 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD Team 1 1,45 --- 582
    Tessa Sparreboom CAV Energie CAV Energie MD Team 1 1,40 --- 0
    Eline Verschueren CAV Energie CAV Energie MD Team 2 1,35 --- 499
    Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energie MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Steffie Seher CAV Energie CAV Energie MD Team 1 3,82 +0.0 m/s--- 382
    Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energie MD Team 2 3,34 +0.0 m/s--- 286
    Rory Ganz CAV Energie CAV Energie MD Team 2 3,32 +0.0 m/s--- 0