Vereniging 'AV Sparta' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Claudia el Rio-Delgado MJC 80m
  • 11,15
  • Justin van Dooren JJD 1000m
  • 3:04,30
  • Grace-Ann Pronk MJC 80m
  • 10,69
  • Anika Becker MJD 60m
  • 9,08
  • Marouane El Allouchi JJC Hoog
  • 1,55
  • Tarils Hochlaf JJC Hoog
  • 1,55
  • Grace-Ann Pronk MJC Ver
  • 5,23
  • Jonathan Pronk JJD 80m
  • 10,57
  • Felicia Vogeland MJD 60m
  • 9,04
  • Jonathan Pronk JJD Ver
  • 5,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 13,12 -0.4 m/s12,92 651
    Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 13,43 -0.5 m/s13,33 608
    Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 13,44 -0.4 m/s13,14 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 2:27,56 2:35,00 583
    Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 2:44,48 2:35,00 432
    Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 2:56,58 3:04,68 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 47,61 --- 614
    Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 51,29 --- 507
    Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 54,96 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 47,73 804
    2 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 50,72 686
    3 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,17 634
    4 AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 55,04 539
    5 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 4 57,76 407
    6 AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0
    6 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    6 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 28,70 --- 455
    Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 17,06 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 8,90 --- 468
    Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 7,14 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 1,55 --- 663
    Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 4,79 --- 578
    Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 4,74 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 10,57 +0.2 m/s10,49 692
    Chakir El-Fassi AV Sparta JD Team 1 11,13 +0.2 m/s11,03 597
    Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 11,54 -1.2 m/s--- 534
    Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 12,69 +0.4 m/s12,41 377
    Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 12,82 +0.4 m/s12,68 0
    Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 12,84 +0.4 m/s12,46 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 3:04,30 3:07,21 664
    Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3:24,43 3:33,17 516
    Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 3:33,59 3:32,39 0
    Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 3:43,29 3:44,45 401
    Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 3:46,97 3:50,19 381
    Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 3:58,65 3:49,51 321
    Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 4:04,65 4:00,17 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 13,77 -0.6 m/s13,41 509
    Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 15,01 -0.6 m/s14,07 401
    Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 17,71 -1.0 m/s17,85 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,56 567
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,69 562
    3 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 45,09 546
    4 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,63 490
    5 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,89 481
    6 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 48,59 423
    7 AV Olympus `70 JD (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 50,54 361
    8 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 3 DNS 0
    8 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 41,07 43,11 654
    Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 22,79 --- 375
    Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 19,73 --- 0
    Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 13,76 --- 194


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 30,20 28,64 478
    Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 17,22 15,06 0
    Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 12,32 --- 146


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 12,45 11,49 634
    Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 6,88 6,72 359
    Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 6,45 6,40 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 1,50 1,45 623
    Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 1,35 1,30 499
    Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 1,30 1,35 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 5,25 5,10 670
    Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 4,09 --- 436
    Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3,93 --- 0
    Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 3,50 3,68 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 10,69 -1.2 m/s10,70 671
    Claudia el...o-Delgado AV Sparta MC Team 1 11,15 -1.4 m/s11,25 594
    Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 12,14 -2.3 m/s12,05 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Yara Baan AV Sparta MC Team 1 2:50,46 2:45,00 386
    Dewi Scholten AV Sparta MC Team 1 2:54,94 2:50,00 353


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 51,50 45,00 502
    Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 55,60 50,00 400


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 41,25 706
    2 Haag Atletiek MC (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,53 608
    3 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,05 587
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 45,95 464
    4 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 46,12 508
    6 AV Olympus `70 MC (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 46,55 493
    7 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    7 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 19,05 --- 306
    Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 17,30 --- 271
    Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 16,22 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 7,89 --- 415
    Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 7,18 --- 0
    Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 1,30 --- 462
    Yara Baan AV Sparta MC Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 5,23 --- 666
    Claudia el...o-Delgado AV Sparta MC Team 1 4,51 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 9,04 -1.4 m/s8,91 541
    Anika Becker AV Sparta MD Team 1 9,08 -0.4 m/s9,14 534
    Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 9,46 -0.4 m/s9,33 466
    Donna Polet AV Sparta MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,60 0
    Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 10,05 -1.1 m/s--- 370
    Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 10,65 -1.8 m/s10,20 284
    Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 10,93 -1.8 m/s10,53 0
    Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 10,08 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 3:27,93 3:35,15 493
    Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3:32,85 3:36,51 462
    Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 3:46,80 3:49,12 0
    Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3:55,23 3:47,00 338
    Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 4:22,95 4:17,00 214
    Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 4:35,51 --- 166


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 12,22 -0.4 m/s11,89 354
    Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 12,74 -0.9 m/s12,36 307
    Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 13,16 -0.9 m/s12,57 0
    Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 13,54 -1.0 m/s--- 242
    Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 14,38 -1.0 m/s--- 181
    Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 14,40 -1.5 m/s14,07 180


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 33,13 657
    2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,08 557
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,55 584
    4 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 34,78 572
    5 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 35,37 544
    6 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 35,91 519
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,27 502
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 36,35 499
    9 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,18 462
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 37,83 435
    11 AV Olympus `70 MD Team 3 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 DNS 0
    11 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 14,12 15,48 188
    Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 13,97 --- 184
    Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 13,16 12,82 166
    Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 10,48 11,98 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 8,26 7,36 435
    Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 8,12 8,47 427
    Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 6,61 6,67 0
    Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 5,79 5,67 293
    Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 6,48 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 1,25 1,35 426
    Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 1,20 1,15 0
    Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 1,15 --- 352
    Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 1,05 1,10 0
    Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 1,05 1,15 279


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 3,99 4,02 416
    Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3,58 3,76 334
    Anika Becker AV Sparta MD Team 1 3,47 3,67 312
    Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 3,21 --- 0
    Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3,09 2,95 0
    Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 3,47 0