Vereniging 'AV `40' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luca van Loon MJC Ver
  • 4,70
  • Stan van der Salm JJC 100m
  • 13,26
  • Mark van de Meene JJC Hoog
  • 1,55
  • Aion van der Lecq JJC Hoog
  • 1,55
  • Milou Joosse MJC Hoog
  • 1,45
  • Kim van Leest MJC 80m
  • 11,28
  • Amber de Roo MJD 60m
  • 8,63
  • Gijs de Haan JJD 1000m
  • 3:02,04
  • Aion van der Lecq JJC 300mH
  • 46,58
  • Fee Rijnders MJC 80m
  • 11,15
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 13,26 -0.5 m/s13,20 631
    Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 14,13 -1.3 m/s14,50 518
    Luc Schrama AV `40 JC Team 2 14,89 -1.3 m/s14,40 430
    Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 DNS 13,20 0
    Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 14,10 0
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 14,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 2:24,27 2:20,00 616
    Luc Schrama AV `40 JC Team 2 2:25,64 2:40,00 602
    Philip Boot AV `40 JC Team 2 2:33,59 2:30,00 525
    Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 2:54,33 2:32,00 357
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 2:18,10 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 46,58 --- 647
    Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 52,14 --- 485
    Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 52,75 --- 469
    Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 56,98 --- 370
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 47,73 804
    2 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 50,72 686
    3 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,17 634
    4 AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 55,04 539
    5 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 4 57,76 407
    6 AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0
    6 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 DNS 0
    6 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    6 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
    6 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Philip Boot AV `40 JC Team 2 30,79 26,50 486
    Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 24,14 26,50 380
    Luc Schrama AV `40 JC Team 2 18,52 21,50 0
    Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 22,50 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 9,83 11,02 514
    Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 8,65 9,50 0
    Joris Gudde AV `40 JC Team 2 5,62 5,50 282
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 8,50 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 1,55 1,55 0
    Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 1,55 1,55 663
    Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 1,50 1,40 623
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 1,40 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 4,11 4,20 440
    Joris Gudde AV `40 JC Team 2 3,68 4,10 354
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 5,07 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 11,24 -1.2 m/s11,07 580
    Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,51 532
    Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 11,55 -1.2 m/s12,87 532
    Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 12,68 +0.4 m/s12,50 379
    Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 14,03 -1.2 m/s13,75 0
    Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 15,34 -1.2 m/s15,10 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 3:02,04 2:55,00 682
    Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 3:25,09 3:22,00 511
    Meine Keuning AV `40 JD Team 1 3:28,31 3:45,00 0
    Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 3:41,24 3:45,00 413
    Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 3:50,73 3:58,00 361


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 14,56 -0.6 m/s14,46 438
    Marien Sips AV `40 JD Team 1 15,55 -0.2 m/s15,67 359
    Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 16,75 -0.2 m/s17,40 276
    Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 17,52 -1.0 m/s17,93 228


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,56 567
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,69 562
    3 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 45,09 546
    4 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,63 490
    5 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,89 481
    6 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 48,59 423
    7 AV Olympus `70 JD (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 50,54 361
    8 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 3 DNS 0
    8 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jarn van der Salm AV `40 JD Team 1 25,54 --- 423
    Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 19,66 --- 0
    Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 16,29 --- 250
    Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 12,76 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marien Sips AV `40 JD Team 1 17,36 --- 256
    Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 12,38 --- 0
    Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 7,96 --- 32


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 7,96 --- 419
    Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 7,13 --- 373
    Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 5,36 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 1,25 --- 426
    Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 1,25 --- 426
    Meine Keuning AV `40 JD Team 1 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 4,99 --- 619
    Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 3,93 --- 404
    Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 2,93 --- 0
    Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 2,57 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 11,15 -1.2 m/s10,80 594
    Kim van Leest AV `40 MC Team 1 11,28 -1.2 m/s11,10 574
    Anne de Wit AV `40 MC Team 2 11,50 -2.3 m/s11,15 540
    Bronwyn Poot AV `40 MC Team 2 11,86 -1.4 m/s12,15 487
    Kyra Boek AV `40 MC Team 2 12,45 -2.3 m/s12,20 0
    Joyce de Vreede AV `40 MC Team 1 DNS 11,10 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martha Chapple AV `40 MC Team 1 2:36,51 2:32,00 499
    Marianne Jol AV `40 MC Team 1 2:45,73 2:44,00 422
    Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 2:48,63 2:45,00 0
    Robin Beijer AV `40 MC Team 2 2:55,44 2:48,00 350
    Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 2:59,70 2:55,00 320
    Milou Joosse AV `40 MC Team 2 DNF 2:52,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kim van Leest AV `40 MC Team 1 49,80 --- 549
    Luca van Loon AV `40 MC Team 1 50,32 --- 534
    Amber Kroon AV `40 MC Team 2 52,71 --- 470
    Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 54,28 --- 0
    Kyra Boek AV `40 MC Team 2 59,66 --- 314
    Robin Beijer AV `40 MC Team 2 1:03,42 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 41,25 706
    2 Haag Atletiek MC (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,53 608
    3 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,05 587
    4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 45,95 464
    4 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 46,12 508
    6 AV Olympus `70 MC (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 46,55 493
    7 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
    7 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 25,32 25,00 419
    Saana Taal AV `40 MC Team 2 22,92 22,00 378
    Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 17,64 22,00 0
    Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 12,75 12,00 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Martha Chapple AV `40 MC Team 1 9,18 8,20 482
    Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 7,06 7,50 0
    Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 6,51 6,00 337
    Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 6,18 6,10 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Milou Joosse AV `40 MC Team 2 1,45 1,40 582
    Marianne Jol AV `40 MC Team 1 1,40 1,35 541
    Anne de Wit AV `40 MC Team 2 1,25 1,30 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Luca van Loon AV `40 MC Team 1 4,70 4,45 560
    Saana Taal AV `40 MC Team 2 4,17 4,11 452
    Bronwyn Poot AV `40 MC Team 2 3,85 3,75 0
    Joyce de Vreede AV `40 MC Team 1 DNS 4,10 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Amber de Roo AV `40 MD Team 1 8,63 -1.4 m/s8,55 622
    Jade Pique AV `40 MD Team 1 9,08 -1.4 m/s8,80 534
    Amy Janssen AV `40 MD Team 2 9,46 -0.4 m/s9,57 466
    Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 9,58 -1.7 m/s9,40 445
    Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 9,63 -1.7 m/s9,52 0
    Elke Bordes AV `40 MD Team 3 9,83 -1.7 m/s9,56 405
    Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 10,03 -1.1 m/s10,60 373
    Anika Hus AV `40 MD Team 1 10,94 -1.1 m/s10,60 0
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS 10,14 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Phileine Kipping AV `40 MD Team 1 3:28,55 3,33 489
    Jade Pique AV `40 MD Team 1 3:38,73 3:33,00 427
    Esmee Versluis AV `40 MD Team 2 3:43,09 3:44,00 402
    Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3:44,26 3:49,00 396
    Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 3:47,04 3:47,00 0
    Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 3:48,17 3:52,00 375
    Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 3:49,39 3:52,00 0
    Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 4:53,30 4:44,00 105


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 11,81 -0.4 m/s11,89 394
    Elke Bordes AV `40 MD Team 3 12,75 -0.7 m/s12,76 306
    Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 12,79 -1.5 m/s13,78 303
    Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 12,80 -0.9 m/s12,33 302
    Amy Janssen AV `40 MD Team 2 12,84 -1.5 m/s13,42 298
    Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 13,22 -1.0 m/s13,96 0
    Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 13,67 -1.5 m/s13,41 232


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 33,13 657
    2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,08 557
    2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,55 584
    4 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 34,78 572
    5 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 35,37 544
    6 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 35,91 519
    7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,27 502
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 36,35 499
    9 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,18 462
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 37,83 435
    11 AV Olympus `70 MD Team 3 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 DNS 0
    11 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 20,81 --- 322
    Anika Hus AV `40 MD Team 1 17,48 --- 258
    Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 16,95 --- 0
    Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 16,20 --- 0
    Iris Dunnebier AV `40 MD Team 3 15,94 --- 227
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anika Hus AV `40 MD Team 1 8,74 --- 460
    Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 8,14 --- 429
    Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 7,73 --- 0
    Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 7,22 --- 0
    Renee Langenhuizen AV `40 MD Team 3 6,51 --- 337
    Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 6,35 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos Loman AV `40 MD Team 1 1,35 --- 499
    Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 1,30 --- 0
    Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 1,25 --- 426
    Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 1,25 --- 0
    Bobbie Bennis AV `40 MD Team 3 1,25 --- 426
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Amber de Roo AV `40 MD Team 1 4,47 --- 512
    Roos Loman AV `40 MD Team 1 4,27 --- 0
    Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 3,66 --- 350
    Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3,03 --- 0
    Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 2,80 --- 0
    Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 2,80 --- 178